Siemaszko- wypożyczalnia namiotów i sprzętu cateringowego

Rapaty, warmińsko-mazurskie

O nas

Witamy! :))
Nasza wypożyczalnia ma przyjemność zaoferować Państwu szeroki wachlarz wyposażenia niezbędnego do zorganizowania jakiejkolwiek uroczystości . Działamy już od 6 lat i zaufało nam wielu klientów indywidualnych jak i duże firmy, czy hotele. Nie boimy się wyzwań i zawsze staramy się, spełnić oczekiwania naszych klientów.
Dobrze, zacznijmy od zalet jakie daje nam zrobienie imprezy w plenerze.
Po pierwsze, nie jesteśmy ograniczeni lokalizacyjnie . To Pan/Pani wybiera miejsce swojej imprezy, a my się dostosujemy. ;)
Limit gości, z powodu zbyt małej sali? U nas nie ma o tym mowy! Zawsze możemy dostosować powierzchnię do ilości biesiadników. (ogranicza nas jedynie powierzchnia działki ;) )
Chyba nikt nie lubi sprzątania domu po jakiejkolwiek imprezie... Z nami jest możliwość ominięcia tego, niezbyt przyjemnego procesu, w prosty sposób. Organizując imprezę w ogrodzie.
Można wymieniać tak długo, ale nie chcemy zanudzać. :)

Pewnie zastanawiają się Państwo, no dobrze ale co z jedzeniem? przecież zaraz będzie zimne. Nic bardziej mylnego. ;) W ofercie posiadamy całe spektrum podgrzewaczy, termosów oraz warników. To samo tyczy się napoi. Aby nadal były pyszne i chłodne, oferujemy lodówki oraz chłodziarki.
O wygodę w czasie spożywania posiłku zadbają nasze krzesła które urzekły już niejednego klienta swoim wyglądem oraz komfortem.
Nasza zastawa stołowa sprawia, iż każdy posiłek smakuje tylko lepiej. Na stanie posiadamy porcelanę renomowanej firmy "Chodzież" oraz porządne sztućce.
Wygląda pięknie, Prawda? :)
Jedyne czego jeszcze brakuje nam do idealnej uroczystości to dekoracje. Ale i tu jesteśmy w stanie pomóc (jak to się mówi, "nie każdy bohater nosi pelerynę" ;) )
Posiadamy cały szereg przedmiotów które sprawią, że całe wydarzenie nie będzie odstawało od tych które możemy zobaczyć na "wielkim ekranie".
Od pokrowców na krzesła wraz z szarfami po długie eleganckie dywany!
Jedyne co pozostaje to, podziękować za zainteresowanie się naszą ofertą i zaprosić do dalszego kontaktu. ;))

liczba odwiedzin: 4549

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rapaty

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie