Zobacz zdjęcia (5)
Skrzypce i śpiew na ślub, oprawa muzyczna - Lidia, Rzeszów - zdjęcie 1
Skrzypce i śpiew na ślub, oprawa muzyczna - Lidia, Rzeszów - zdjęcie 2 Skrzypce i śpiew na ślub, oprawa muzyczna - Lidia, Rzeszów - zdjęcie 3 Skrzypce i śpiew na ślub, oprawa muzyczna - Lidia, Rzeszów - zdjęcie 4 Skrzypce i śpiew na ślub, oprawa muzyczna - Lidia, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Skrzypce i śpiew na ślub, oprawa muzyczna - Lidia id:46408

Rzeszów, podkarpackie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Jestem profesjonalną i wszechstronną skrzypaczką - wykonuję muzykę różnorodną, od klasyki po rozrywkę. Często sama aranżuję wykonywane przeze mnie utwory, dlatego posiadam bogaty repertuar. Tworzę z pasją i miłością do muzyki, którą chętnie dzielę się podczas występów. Zawsze stawiam na jakość i profesjonalizm, aby wykonywana przeze mnie muzyka była na najwyższym poziomie.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, stażystką artystyczną w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, laureatką licznych konkursów skrzypcowych i kameralnych. Posiadam bogate doświadczenie sceniczne nabyte w ciągu lat pracy. Mój warsztat skrzypcowy doskonaliłam podczas licznych kursów pod okiem wybitnych polskich i zagranicznych pedagogów.

Współpracowałam z wieloma polskimi i międzynarodowymi orkiestrami, m. in. Internationale Junge Orchesterakademie w Playstein (Niemcy), Orkiestra Kameralna AUKSO w Tychach, Annual International Symphony w San Diego (USA, Kalifornia). Występowałam na jednej scenie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzyki rozrywkowej, takimi jak: Kuba Badach, Katarzyna Moś, Golec uOrkiestra, Vołosi, The Treex, Paweł Tomaszewski, Piotr Cugowski, Andrzej Lampert i inni.

Jestem aktywnym zawodowo muzykiem, rozwijam moją działalność artystyczną wielowektorowo. Moją grę cechuje ekspresja wykonawcza, dbałość o detale, prezencja sceniczna. Doświadczenie w zawodzie muzyka pozwala mi odnaleźć się w każdej sytuacji, co stanowi o jakości moich wykonań.

Wszystkie szczegółowe informacje zawarte są w ofercie - zapraszamy do kontaktu oraz do indywidualnego zapoznania się z moją wizją oprawy muzycznej.

liczba odwiedzin: 2295

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie