Zobacz zdjęcia (7)
Skrzypce na ślub, Lublin - zdjęcie 1
Skrzypce na ślub, Lublin - zdjęcie 2 Skrzypce na ślub, Lublin - zdjęcie 3 Skrzypce na ślub, Lublin - zdjęcie 4 Skrzypce na ślub, Lublin - zdjęcie 5
Skrzypce na ślub, Lublin - zdjęcie 6
1 / 7

Skrzypce na ślub id:6316

Lublin, lubelskie
(24)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
607-161...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski

Skrzypce na ślub. Wasza muzyka w dobrych rękach

Od roku 2007 zajmuję się oprawą muzyczną ślubów. Doświadczenie, zmysł organizacyjny i rzetelność sprawiły, że z czasem zajęłam się również koordynacją oprawy muzycznej ślubów i innych uroczystości.
W ten sposób powstała marka Skrzypce na ślub.
Skrzypce na ślub to grupa doświadczonych muzyków, którą współtworzę i koordynuję. Z przyjemnością upiększymy Wasze zaręczyny, ślub czy obiad weselny.
Sama gram na skrzypcach od dziecka. Już wtedy wiedziałam, że muzyka wypełni moje życie. Pierwsze kroki postawiłam w szkole muzycznej, dalej kształciłam się na studiach, następnie wyjechałam za granicę, by robić to, co kocham – najlepiej jak potrafię.

Skrzypce na ślub spełnią Wasze sny o cudownym ślubie, ale też o przygotowaniach do wesela bez stresu.
Możecie powierzyć nam realizację oprawy muzycznej i… spokojnie zająć się kolejnymi etapami organizacji ślubu.
Wasza muzyka trafi w dobre ręce.

Co wyróżnia Skrzypce na ślub?

Po pierwsze – Skrzypce na ślub to wielu muzyków. Możecie zatrudnić instrumentalistów i wokalistów w dowolnej konfiguracji, np.: kwartet smyczkowy, same skrzypce albo skrzypce z gitarą i wokalistką. Zespołowe działanie pozwala nam na elastyczność – dla niepowtarzalnego charakteru Waszej uroczystości.

Po drugie – jesteśmy pasjonatami, ale też profesjonalistami. Działamy legalnie, w oparciu o umowy chroniące obie strony. Otaczamy Wasze wydarzenie opieką, służymy radą. Możecie być pewni, że w dniu Waszego ślubu wykonawcy stawią się na miejscu perfekcyjnie przygotowani.

Po trzecie- Po prostu posłuchajcie:)

Skrzypce na ślub. Brzmienie najpiękniejszych chwil
Zapraszamy do kontaktu:)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Skrzypce na ślub - film 1 Skrzypce na ślub - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

We wszystkich naszych działaniach najważniejsza jest dla nas jakość.
Począwszy od samej gry a kończąc na filmikach na YouTube.
W ramach firmy Skrzypce na ślub gra wielu muzyków i zawsze są to świetnie grające osoby. Dopinamy w najmniejszych szczegółach kwestię każdego grania. Chcemy żeby muzyka na ślubie była naprawdę wyjątkowa, ale też żeby Państwo młodzi czuli, że mogą nam zaufać.
Słowem: rzetelność, organizacja, profesjonalizm. Oraz serce, chociaż to jest dla nas tak oczywiste że nawet nie trzeba wspominać.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Doceniają jakość, profesjonalizm. Wiedzą, że można nam zaufać. Wiedzą, że wszystko odbędzie się tak jak sobie tego wymarzyli. Po prostu czują przez skórę, że będzie pięknie. Nic nie odda tego lepiej jak wiadomość od p. Agnieszki, panny młodej z zeszłego tygodnia. „CUDOWNE wykonanie utworów, goście obecni na ślubie byli zachwyceni i komentowali piękną grę na skrzypcach, a my do tej pory mamy gęsią skórkę:) Było przepięknie, dziękujemy raz jeszcze!”

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

1. Jakość gry
2. Organizacja
3. Profesjonalizm
4. Rzetelność
5. Serce
6. Obsługa klienta
7. Jakość nagrań
8. Różnorodność składów muzyków
9. Bogaty repertuar
10. Możliwość przygotowania piosenki na życzenie
11. Takt i kultura

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Na pewno różnorodnością instrumentów.
Gramy w duetach, triach, kwartetach instrumentalnych i ze śpiewem klasycznym i gospel. Mamy taką swoją muzyczną rodzinę: skupiamy wokół siebie świetnych muzyków i dysponujemy wymarzonym zespołem na każdą okazję.
Ponadto działamy legalnie, podpisujemy umowy chroniące obie strony. Kładziemy także nacisk na obsługę klienta- chcemy żeby Państwo młodzi byli zaopiekowani. Przeprowadzamy ich przez cały proces organizacji oprawy muzycznej, sprawnie, od A do Z.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kiedy gram sama to to, że grając można zatrzymać czas. Można zagrać w taki sposób, żeby pokazać słuchaczowi inny wymiar rzeczywistości. Nie chodzi już o to żeby zagrać ładnie, tylko o to chodziło już wiele lat temu. Chodzi o to, żeby zagrać tak, żeby poruszyć najgłębsze, najwrażliwsze struny.
Natomiast kiedy gramy razem to najbardziej lubimy wspólnie pomuzykować. Jaka to radość grać z kimś kto świetnie gra! Wtedy nasze umiejętności się łączą i potęgują. Wychodzi z tego coś pięknego.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo kochamy grać na instrumentach. Do tego potrafimy to robić, wiele tysięcy godzin ćwiczeń za nami także teraz pozostaje już sama przyjemność z gry.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Tournee koncertowe po: Włoszech, Belgii, Cyprze, Niemczech, Czechach, Chinach, USA, Ameryce Środkowej.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Dyplomy Akademii muzycznych w Polsce i za granicą, kursy mistrzowskie

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie (24)

Dodaj opinię
Skrzypce na ślub id:6316
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 24 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Czerniczyn
Data dodania: 30-08-2021

Nasza uroczystość odbyła się już jakiś czas temu, ale do tej pory bardzo miło wspominamy oprawę muzyczną ślubu jaką zaaranżowała nam Pani Kasia, czyli trio smyczkowe oraz śpiew Pani Michaliny :) Bardzo dobry kontakt jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju ustalenia dotyczące całej ceremonii. Przepiękna gra na instrumentach smyczkowych, cudowny wokal, to wszystko dodało naszej uroczystości magii. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i wzruszającą oprawę oraz polecamy wszystkim niezdecydowanym ;)

Katarzyna
03-09-2021

Pani Agnieszko, baaardzo dziękujemy. Wasz ślub także dla nas zostanie niezapomniany. Piękne granie, jedyne w swoim rodzaju❤️

L
Luiza
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2021
Milejów
Data dodania: 10-08-2021

Od naszego ślubu minął miesiąc, a goście nadal wspominają jak pięknie było na ceremonii. Za każdym razem byliśmy bardzo wzruszeni, było pięknie! Jeszcze raz dziękujemy.

Katarzyna
03-09-2021

Pani Mileno, dziękujemy! Cieszymy się że mogliśmy być częścią tego szczególnego dnia

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Jakubowice Konińskie
Data dodania: 02-08-2021

Wtedy w ogrodzie, pośród zieleni i kwiatów, nie tylko zagraliście muzykę podczas naszej ceremonii, ale też zrobiliście dla nas coś więcej - pomogliście nam stworzyć naszą własną bajkę, jakiej zawsze pragnęliśmy. Nie mogliśmy marzyć o piękniejszej oprawie dla tych wszystkich łez wzruszenia i radosnych uśmiechów, których doświadczaliśmy wspólnie z naszymi bliskimi. Zachwyty naszych gości nad Waszą muzyką trwały nie tylko podczas weselnego przyjęcia, ale powracały jeszcze długo po nim. Dzięki Wam nasze najpiękniejsze chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe, i już na zawsze, w tle naszych wzruszających wspomnień, przygrywać będą skrzypce Pani Kasi i gitara Pana Michała. Dziękujemy!

Katarzyna
03-09-2021

Panie Michale, bardzo bardzo nam miło! Wasz ślub był dla nas również wyjątkowy. Miło było poznać trochę Państwa i dodać coś od siebie w tym szczególnym dniu

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Jastków
Data dodania: 24-07-2021

Jestem bardzo zadowolona z wykonania Pani Kasi, miała ona nie lada wyzwanie, gdyż nie miałyśmy wolnej ręki jeśli chodzi o wybór utworów. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i zaangażowanie, za zgranie z wokalistką i organistą. Było po prostu pięknie :) Jeszcze raz dziękuję!

Katarzyna
03-09-2021

Pani Katarzyno, również pięknie dziękujemy! Gratulujemy także cierpliwości w ustalaniu oprawy muzycznej pomimo restrykcji w kościele. Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Lublin
Data dodania: 04-07-2021

Od naszego ślubu mija miesiąc ,do dzisiejszego dnia dostajemy zapytania od naszych gości , kto wykonał tak precyzyjną i wyjątkową oprawę muzyczną naszego ślubu. Z całego serca polecam Panią Katarzynę. Ja wybrałam duet klasyczny , który wykonując utwory zapierał dech w piersiach i wzruszył do łez. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Katarzyna
04-07-2021

Pani Alicjo, jest nam niezmiernie miło słyszeć takie słowa 🙂 Bardzo dziękujemy!

K
Kamilla/Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2021
Kazimierz Dolny
Data dodania: 15-06-2021

Poezja, czysta poezja uczestniczyć w swoim święcie przy tak wspaniale zaaranżowanej muzyce
Możliwość ustalenia playlisty i składu zespołu, co dodaje wiele jakości.
Super kontakt.

Polecamy

Katarzyna
15-06-2021

Panie Przemku, bardzo bardzo dziękujemy! Wasze wesele również nam zostanie w pamięci na długo. Dzięki wam mamy już w jednym paluszku wszystkie walce z polskiej muzyki filmowej 🙂 dziękuję w imieniu swoim, Pawła który grał na kontrabasie oraz Michała grającego na fortepianie.

A
Andżelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Lublin
Data dodania: 22-01-2021

Pani Kasia jest bardzo miłą osobą i niesamowicie utalentowaną😊 polecam jej usługi z całego serca❤️❤️❤️

Katarzyna
11-05-2021

Pani Andżeliko, bardzo dziękuję, bardzo mi miło :)

M
Michal
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-11-2020
Lublin
Data dodania: 22-01-2021

Uswietnila Kasia z ekipa nasz specjalny dzien, sprawila ze byl o wiele bardziej wyjatkowy. Wszystko wg ustalen, solidna firma

Katarzyna
22-01-2021

Panie Michale, pięknie dziękujemy🙂 polecamy się

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię: Katarzyna 
Adres: Lublin, woj. lubelskie
607-161...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 18803
Zadzwoń
607-161...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie