Zobacz zdjęcia (5)
Słoiczek i spółka, eko upominki dla gości, podziękowania dla gości, Łódź - zdjęcie 1
Słoiczek i spółka, eko upominki dla gości, podziękowania dla gości, Łódź - zdjęcie 2 Słoiczek i spółka, eko upominki dla gości, podziękowania dla gości, Łódź - zdjęcie 3 Słoiczek i spółka, eko upominki dla gości, podziękowania dla gości, Łódź - zdjęcie 4 Słoiczek i spółka, eko upominki dla gości, podziękowania dla gości, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Słoiczek i spółka, eko upominki dla gości, podziękowania dla gości id:41344

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nasza specjalność to upominki dla gości w formie słoiczków. Wymyślamy i tworzymy je ręcznie. Mają być ładne, praktyczne i ekologiczne.

W środku znajdziecie nasze polskie pyszne, czyli draże śmietankowe Marynarz od firmy Skawa oraz prawdziwy miód prosto z pasieki. Możecie też zamówić pusty słoiczek i wypełnić go czym tylko chcecie tworząc niepowtarzalne podziękowanie. Taki upominki najdłużej zapadają w pamięć.

Taką opcją ekstra do słoiczka z drażami jest rulonik z cytatem o miłości – na ślub lub o dzieciach – na chrzest. Mam zestaw gotowych myśli lub cytatów, ale może to być dowolny tekst przesłany przez klienta. Wszystko drukuje na delikatnej satynowej kalce i zwijam w rulonik przewiązany złotą nitką. Całość wygląda naprawdę elegancko i estetycznie. Można w ten sposób informować o różnych wydarzeniach w życiu lub właśnie dziękować za udział w ważnej dla nas uroczystości, bardzo mocno personalizując treść takiego liściku. Para Młoda, jeśli by tylko chciała, może na przykład każdemu ze swoich gości napisać inne podziękowanie – skierowane do tej konkretnej osoby. Goście bardzo doceniają takie gesty, a te drobne liściki z osobistą wzmianką, tworzą niezwykle emocjonalną atmosferę w trakcie wydarzenia, jakim jest np. ślub lub chrzest święty.

Dlaczego słoiczki to ekologiczne podziękowanie? Ponieważ dekoruję je tylko naturalnymi materiałami: papierem, lnianymi sznurkami i tekturowymi serduszkami. Dla mnie jednak nie tylko to czyni z nich produkt ekologiczny, ale przede wszystkim fakt, że po zjedzeniu draży czy miodu, można je umyć i wykorzystać jako ozdobę lub pojemniczek do przechowywania.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Tworzenie upominków dla Waszych gości to nasza pasja

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Słoiczki ozdabiamy ręcznie i mamy indywidualne podejście do każdego zamówienia

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każde zamówienie jest inne, każde przyjęcie ma inny motyw, a Państwo Młodzi mają mnóstwo świetnych pomysłów, które my możemy realizować tworząc drobne upominki na ważne chwile.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Do ozdabiania słoiczków używamy naturalnych materiałów takich jak papier, bawełniana koronka, lniany sznurek. Upominki w słoiczkach lubimy za to, że słoiczek po zjedzeniu zawartości można ponownie wykorzystać.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7272623687
Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2499

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie