Słoiczek i spółka, upominki dla gości, słodkie podziękowanie id:41344

od 4 do 7 zł / sztuka
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
533-688...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Nasza specjalność to upominki dla gości w formie słoiczków. Wymyślamy i tworzymy je ręcznie. Mają być ładne, praktyczne i ekologiczne.

W środku znajdziecie nasze polskie pyszne, czyli draże śmietankowe Marynarz od firmy Skawa oraz prawdziwy miód prosto z pasieki. Możecie też zamówić pusty słoiczek i wypełnić go czym tylko chcecie tworząc niepowtarzalne podziękowanie. Taki upominki najdłużej zapadają w pamięć.

Taką opcją ekstra do słoiczka z drażami jest rulonik z cytatem o miłości – na ślub lub o dzieciach – na chrzest. Mam zestaw gotowych myśli lub cytatów, ale może to być dowolny tekst przesłany przez klienta. Wszystko drukuje na delikatnej satynowej kalce i zwijam w rulonik przewiązany złotą nitką. Całość wygląda naprawdę elegancko i estetycznie. Można w ten sposób informować o różnych wydarzeniach w życiu lub właśnie dziękować za udział w ważnej dla nas uroczystości, bardzo mocno personalizując treść takiego liściku. Para Młoda, jeśli by tylko chciała, może na przykład każdemu ze swoich gości napisać inne podziękowanie – skierowane do tej konkretnej osoby. Goście bardzo doceniają takie gesty, a te drobne liściki z osobistą wzmianką, tworzą niezwykle emocjonalną atmosferę w trakcie wydarzenia, jakim jest np. ślub lub chrzest święty.

Dlaczego słoiczki to ekologiczne podziękowanie? Ponieważ dekoruję je tylko naturalnymi materiałami: papierem, lnianymi sznurkami i tekturowymi serduszkami. Dla mnie jednak nie tylko to czyni z nich produkt ekologiczny, ale przede wszystkim fakt, że po zjedzeniu draży czy miodu, można je umyć i wykorzystać jako ozdobę lub pojemniczek do przechowywania.

Oferta

Cena słoiczków
od 5 do 7 / sztuka

Słoiczek z czym tylko chcesz (do samodzielnego wypełnienia) - 4,5 PLN
Słoiczek z drażami śmietankowymi - 5 PLN
Słoiczek z dobrymi myślami (draże + cytat o miłości ) - 5,5 PLN
Słoiczek z miodem - 7 PLN

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
czas realizacji
stosunek jakości do ceny
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS

Kontakt

Nazwa firmy:Słoiczek i społka
Imię i nazwisko:Karolina Dylik
Adres:Łódź
woj. łódzkie
533-688...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-04-2019, liczba odwiedzin: 496
Telefon
533-688...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie