Ślub w jurcie,wynajem namiotu na wesele w plenerze id:16578

Oferta
Dodaj do plannera

Pomagamy narzeczonym organizować ślub i wesele w plenerze na terenie całej Polski

Poszukujecie alternatywy dla tradycyjnego przyjęcia weselnego? Pragniecie aby Wasza ceremonia ślubu w plenerze odbyła się w naturalnym i pięknym stylu? Chcecie zadbać o komfortową i niezapomnianą zabawę Waszych gości? Zdecydujcie się na ślub i wesele w jurcie. Razem stworzymy wyjątkową atmosferę tego dnia, bliżej siebie i naturalnie!

Pragniecie aby Wasze wesele odbyło się w szczególnym miejscu – rodzinny ogród, plaża, park? My możemy postawić jurtę w dowolnie wybranym plenerze na terenie całej Polski. Jeśli nie macie swojego miejsca zaproponujemy Wam kilka ze sprawdzonych przez nas plenerów. Przeniesiemy Wasz ślub cywilny w urokliwe miejsce w otoczeniu przyrody lub zorganizujemy dla Was alternatywną ceremonię zaślubin.

Wynajmujemy jurty idealne dla Waszego przyjęcia

Przestrzeń jurty pozwoli Wam na urządzenie niezapomnianego przyjęcia dla 60 osób. Gdzie każdy poczuje się komfortowo. Na parkiecie znajdzie miejsce do tańca a poza nim do odpoczynku. Zaskoczcie Waszych gości! Istnieje możliwość ugoszczenia większej liczby gości w połączonych ze sobą jurtach.

Jurta sprawdzi się również świetnie jako dodatkowa przestrzeń zabawy gdy organizujecie wesele w budynku. Jasna, wykonana z pięknego drewna, okrągła jurta pozwoli Wam zaaranżować Wasze przyjęcie w dowolny sposób. Zyskacie możliwość wyrażenia siebie w dniu Waszego wesela a Wasi gości niezapomniane wspomnienia.

Proponujemy naturalny wieczór panieński w jurcie

Dajemy Wam możliwość spędzenia tego wieczoru w alternatywny i piękny sposób tak aby przyszła panna młoda czuła się wyjątkowo a radości i wzruszeń było jeszcze więcej. W jurcie na polanie otoczonej lasem, przy ognisku będziecie świętować i cieszyć się przygotowaną dla Was przestrzenią, smakołykami oraz aktywnościami z kobiecego kręgu. Ten wyjątkowy wieczór zostanie dla Was nie tylko w formie wspomnień ale również wyjątkowych, naturalnych kadrów.

Cennik

Przygotowaliśmy naszą ofertę tak aby w Wasze ręce trafiała kompletna usługa. Dlatego w cenie wynajmu jurty dodajemy drewnianą podłogę i oświetlenie a do wnętrza zaprojektowaliśmy meble.

Wynajem jurty 77m2

– w jurcie zasiadane przyjęcie do 60 osób, parkiet taneczny, bufet/bar

Wynajem jurty, wynajem podłogi, montaż i demontaż jurty, wynajem oświetlenia, wcześniejsza wizyta na miejscu – sprawdzenie terenu, opieka dwóch technicznych osób w trakcie trwania przyjęcia
W CENIE : 12000 zł


Wynajem jurty (35m2)

– w jurcie zasiadane przyjęcie 35 – 40 osób lub parkiet taneczny/strefa relaksu

Wynajem jurty, wynajem podłogi, montaż i demontaż jurty, wynajem oświetlenia, wcześniejsza wizyta na miejscu – sprawdzenie terenu, opieka dwóch technicznych osób w trakcie trwania przyjęcia
W CENIE : 8300 zł


Wynajem jurt pakiet (77m2+35m2)
– dwie łączone jurty a w nich przyjęcie zasiadane 80 osób, parkiet taneczny w osobnej jurcie, strefa relaksu, bufet/bar

Wynajem dwóch jurt, wynajem podłóg , montaż i demontaż jurt, wynajem oświetlenia, wcześniejsza wizyta na miejscu – sprawdzenie terenu, opieka dwóch technicznych osób w trakcie trwania przyjęcia
W CENIE : 18000zł druga jurta 30 % taniej! komplet mebli gratis!

Wynajem mebli

Wynajem kompletu mebli na przyjęcie dla 80 osób, w tym : dziewięć drewnianych stołów dla gości, stół dla nowożeńców i komplet krzeseł
W CENIE : 1500 zł

* Cena transportu jurt ustalana jest indywidualnie w zależności od odległości pleneru od Krakowa i wielkości zamówienia. Zapytaj o szczegółową ofertę!

Wiemy jak ważny jest czas dla przygotowania idealnego przyjęcia. Dlatego Jurtę montujemy już na dzień przed Waszym weselem. Dajemy Wam czas na aranżację wnętrza i poczucie się gospodarzami tej nowej przestrzeni.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Ślub w jurcie,wynajem namiotu na wesele w plenerze
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-262
Data dodania: 02-10-2015
Liczba odwiedzin: 4563

Nowe ogłoszenia