Ślub w jurcie,wynajem namiotu na wesele w plenerze id:16578

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 02-10-2015
Liczba odwiedzin: 5433

Oferta

Pomagamy narzeczonym organizować ślub i wesele w plenerze na terenie całej Polski

Poszukujecie alternatywy dla tradycyjnego przyjęcia weselnego? Pragniecie aby Wasza ceremonia ślubu w plenerze odbyła się w naturalnym i pięknym stylu? Chcecie zadbać o komfortową i niezapomnianą zabawę Waszych gości? Zdecydujcie się na ślub i wesele w jurcie. Razem stworzymy wyjątkową atmosferę tego dnia, bliżej siebie i naturalnie!

Pragniecie aby Wasze wesele odbyło się w szczególnym miejscu – rodzinny ogród, plaża, park? My możemy postawić jurtę w dowolnie wybranym plenerze na terenie całej Polski. Jeśli nie macie swojego miejsca zaproponujemy Wam kilka ze sprawdzonych przez nas plenerów. Przeniesiemy Wasz ślub cywilny w urokliwe miejsce w otoczeniu przyrody lub zorganizujemy dla Was alternatywną ceremonię zaślubin.

Wynajmujemy jurty idealne dla Waszego przyjęcia

Przestrzeń jurty pozwoli Wam na urządzenie niezapomnianego przyjęcia dla 60 osób. Gdzie każdy poczuje się komfortowo. Na parkiecie znajdzie miejsce do tańca a poza nim do odpoczynku. Zaskoczcie Waszych gości! Istnieje możliwość ugoszczenia większej liczby gości w połączonych ze sobą jurtach.

Jurta sprawdzi się również świetnie jako dodatkowa przestrzeń zabawy gdy organizujecie wesele w budynku. Jasna, wykonana z pięknego drewna, okrągła jurta pozwoli Wam zaaranżować Wasze przyjęcie w dowolny sposób. Zyskacie możliwość wyrażenia siebie w dniu Waszego wesela a Wasi gości niezapomniane wspomnienia.

Proponujemy naturalny wieczór panieński w jurcie

Dajemy Wam możliwość spędzenia tego wieczoru w alternatywny i piękny sposób tak aby przyszła panna młoda czuła się wyjątkowo a radości i wzruszeń było jeszcze więcej. W jurcie na polanie otoczonej lasem, przy ognisku będziecie świętować i cieszyć się przygotowaną dla Was przestrzenią, smakołykami oraz aktywnościami z kobiecego kręgu. Ten wyjątkowy wieczór zostanie dla Was nie tylko w formie wspomnień ale również wyjątkowych, naturalnych kadrów.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Ślub w jurcie,wynajem namiotu na wesele w plenerze
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-262

Nowe ogłoszenia