Zobacz zdjęcia (5)
Ślub w upalny dzień? Orzeźwiająca mgiełka chłodząca powietrze, Kraków - zdjęcie 1
Ślub w upalny dzień? Orzeźwiająca mgiełka chłodząca powietrze, Kraków - zdjęcie 2 Ślub w upalny dzień? Orzeźwiająca mgiełka chłodząca powietrze, Kraków - zdjęcie 3 Ślub w upalny dzień? Orzeźwiająca mgiełka chłodząca powietrze, Kraków - zdjęcie 4 Ślub w upalny dzień? Orzeźwiająca mgiełka chłodząca powietrze, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Ślub w upalny dzień? Orzeźwiająca mgiełka chłodząca powietrze id:49374

Kraków, małopolskie

O nas

Planujesz ślub w środku lata? Na pewno więc liczysz się z ryzykiem wystąpienia wysokich temperatur, które są pod wieloma względami prawdziwym wyzwaniem zarówno dla Młodej Pary jak i gości.

Pogoda idealna na plażę nie sprzyja niestety zabawie w długiej sukni i tańcom w szpilkach, a żar lejący się z nieba potrafi skutecznie rozprawić się z nawet najtrwalszym makijażem. Ale czy to oznacza, że przy 30-stopniowym upale nie pozostaje nam nic innego, jak siąść i rozpaczać? Oczywiście, że nie! Oto skuteczne rozwiązanie jak przygotować się na upał tak, aby i Państwo Młodzi, i wszyscy goście mogli stawić czoło pogodzie i z uśmiechem na ustach bawić się do samego rana.

AirClinic Residence&Garden to ewaporacyjna chłodnica powietrza, wytwarzającą w dyszach wysokiego ciśnienia lub w emiterach podciśnienia, orzeźwiającą mikro mgiełkę. Średnica tworzonych kropli to zaledwie 0,01 lub 0,02 milimetra. Cząsteczki mgły emitowane przez Air Clinic absorbują ciepło z powietrza w procesie parowania.
Jest to adiabatyczne chłodzenie, które obniża temperaturę nawet o 5 ℃ pomaga też, zwiększyć wilgotność, oczyszcza powietrze i zapewnia komfortowy mikroklimat.

Wystarczy podpiąć urządzenie do prądu, napełnić zbiornik z wodą i korzystać z poczucia chłodu aż do 11 godzin.

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie pomożemy! :)

liczba odwiedzin: 1430

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie