Ślubna Migafka - Para doświadczonych fotografów z Wrocławia id:16316

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 17-09-2015
Liczba odwiedzin: 431

Oferta Fotograf ślubny Wrocław

ŚLUBNA MIGAFKA
Oferujemy Wam w pełni profesjonalne, artystyczne i kreacyjne podejście do fotografii ślubnej. Niepowtarzalne, ilustracyjne sesje ślubne i doskonale uchwycone reportaże.

Realizujemy dokumenty począwszy od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną, aż po dynamiczne kadry z zabawy weselnej. Szczególnie lubujemy się w sesjach zdjęciowych, gdy puszczając wodze fantazji możemy realizować nasze wspólne pomysły.

Do naszej pracy zawsze podchodzimy z wyczuciem i największą starannością. Szanując Waszą indywidualność, staramy się dopasować zdjęcia do konkretnej Pary Młodej tak, aby w pełni odzwierciedlały ich nastrój i osobowość. Podczas tego ważnego dla Was dnia jesteśmy niewidocznymi świadkami uroczystości i nie zakłócamy jej swą ingerencją, a gdy sytuacja tego wymaga ( w przypadku zdjęcia grupowego lub zdjęć a-la fotobudka) przejmujemy inicjatywę i reżyserujemy plan zdjęciowy. Wszystkie zdjęcia bez wyjątku poddane są starannej obróbce cyfrowej tak, aby spełniały właściwe kryteria estetyczne i razem tworzyły jedną spójną opowieść.

Z nami zdjęcie ślubne nabiera nowych wymiarów. Dzięki temu zazwyczaj trafiamy do wymagających klientów, ceniących sobie jakość i dobry produkt.

Jesteśmy z Wrocławia, ale pracujemy także na terenie całego kraju. Zapraszamy do obejrzenia dotychczas zrealizowanych galerii oraz do kontaktu mailowego lub telefonicznego!!!

Julia i Tomasz

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Opinie o Ślubna Migafka - Para doświadczonych fotografów z Wrocławia Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Ślubna Migafka - Para doświadczonych fotografów z Wrocławia
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.