Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Ślubna Migafka - Para fotografów w pakiecie id:16316

Kontakt

513-928...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 17-09-2015
Liczba odwiedzin: 326

Oferta

ŚLUBNA MIGAFKA
Oferujemy Wam w pełni profesjonalne, artystyczne i kreacyjne podejście do fotografii ślubnej. Niepowtarzalne, ilustracyjne sesje ślubne i dynamiczne, doskonale uchwycone reportaże.

Realizujemy dokumenty począwszy od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną, aż po dynamiczne kadry z zabawy weselnej. Szczególnie lubujemy się w sesjach zdjęciowych, gdy puszczając wodze fantazji możemy realizować nasze wspólne pomysły.

Szanując Waszą indywidualność staramy się dopasować zdjęcia do konkretnej Pary Młodej tak, aby w pełni odzwierciedlały ich nastrój i osobowość.

Do naszej pracy podchodzimy z wyczuciem i największą starannością, starając się być niewidocznym świadkiem uroczystości, a gdy sytuacja tego wymaga, przejmując inicjatywę i reżyserując plan zdjęciowy. Wszystkie zdjęcia bez wyjątku poddane są starannej obróbce cyfrowej tak, aby spełniały właściwe kryteria estetyczne i razem tworzyły jedną spójną opowieść.

Zawsze patrzymy na Was wyjątkowo uważnym okiem, co sprawia, że zwykłe zdjęcie ślubne nabiera nowych wymiarów. Dzięki temu zazwyczaj trafiamy do wyjątkowo wymagających klientów, ceniących sobie jakość i dobry produkt.

Jesteśmy z Wrocławia, ale pracujemy także na terenie całego kraju.
Zapraszamy do obejrzenia dotychczas zrealizowanych galerii oraz do kontaktu mailowego lub telefonicznego!!!

Julia i Tomasz

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Ślubna Migafka - Para fotografów w pakiecie
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia