Sniper Videobudka id:19907

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

O nas

Videobudka to absolutna nowość w branży eventów. Jej statycznym odpowiednikiem jest fotobudka, ale videobudka pozwala na nagrywanie krótkich spotów (sugerujemy 15 sekund, ale możliwe jest oczywiście więcej) a treścią takich klipów może być po prostu dobra zabawa.

Całkowicie zautomatyzowany proces nagrywania filmu wymaga od uczestnika tylko wyboru opcji na ekranie dotykowym i zapozowania, a film w jakości HD jest gotowy, by go obejrzeć bądź wysłać do portali społecznościowych. Nagrane filmy wyświetlane są na bieżąco z użyciem telewizora bądź projektora multimedialnego. Udostępniamy je także uczestnikom po imprezie (w plikach do pobrania).

Dodatkowo zapewniamy moc gadżetów, w które przebrać się mogą uczestnicy zabawy – kapelusze, peruki, okulary, maski, wąsy oraz tabliczki, na których można pisać kredą – wszystko to zmieni film w wyjątkową i absolutnie szaloną pamiątkę.

Dodatkowym atutem jest też nagrywanie filmu w zwolnionym tempie – wybuchające konfetti, pękające balony czy nawet zwykłe zarzucanie włosami staje się widowiskowym zdarzeniem.

liczba odwiedzin: 995

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie