Zobacz zdjęcia (5)
Sobańscy Fotografia - fotografia ślubna i rodzinna, Wrocław - zdjęcie 1
Sobańscy Fotografia - fotografia ślubna i rodzinna, Wrocław - zdjęcie 2 Sobańscy Fotografia - fotografia ślubna i rodzinna, Wrocław - zdjęcie 3 Sobańscy Fotografia - fotografia ślubna i rodzinna, Wrocław - zdjęcie 4 Sobańscy Fotografia - fotografia ślubna i rodzinna, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Sobańscy Fotografia - fotografia ślubna i rodzinna id:7874

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

Fotografia ślubna to tworzenie niepowtarzalnego i rzetelnego reportażu z uroczystości, ukazywanie prawdziwych emocji towarzyszących uczestnikom wesela, aranżowanie wyjątkowych sesji plenerowych. Taka jest przynajmniej fotografia, którą kreujemy. Chcemy dostarczać naszym klientom niezapomnianych obrazów, do których będą wracać przez całe życie. W nasze prace wkładamy dużo serca, a każdą przyszłą parę młodą traktujemy indywidualnie. Mamy nadzieję, że tych kilka słów wystarczy, aby zachęcić Państwa do współpracy z nami czy to w zakresie fotografii ślubnej, czy też rodzinnych bądź indywidualnych sesji zdjęciowych. W celu zapoznania się z naszym portfolio serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

Pozdrawiamy,
Katarzyna i Piotr Sobańscy

Opinie (1)

Sobańscy Fotografia - fotografia ślubna i rodzinna id:7874
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kasia i Łukasz
5.00
 / 5
Data dodania: 19-06-2012

Zdjęcia są przewspaniałe, najwyższej jakości!!! Cudownie oddały piękno naszej uroczystości i sprawiły, że cały dzień pozostanie w naszej pamięci tak jakby wydarzył się wczoraj. Polecam bardzo gorąco!!! Żałujemy, że nie zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską, ale przed nami juz wkrótce sesja rodzinna :) Oczywiście wykonana przez Panią Kasią i Pana Piotra :)

liczba odwiedzin: 2467

Popularne miasta w okolicy