Zobacz zdjęcia (26)
MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 1
MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 1 MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 2 MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 3 MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 4 MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 5 MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 6 MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 7
MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA, Stalowa Wola - zdjęcie 8
1 / 26

MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA id:42081

Stalowa Wola, podkarpackie
(8)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
665-064...

O nas

* Widowisko LASEROWE
* NISKI DYM - TANIEC W CHMURACH, motywy serc w chmurach w technice laserowej - Nowość!
* PROJEKCJA LASEROWA NA WIELKIM PRZEŹROCZYSTYM EKRANIE
* OŚWIETLENIE, RUCHOME GŁOWY , UV , LASERY, ISKRY, OGNIE,
* MOCNE nagłośnienie
* PIANA PARTY I INNE ATRAKCJE

Spektakl laserowy na Waszym weselu, będzie wyjątkową atrakcją dla Gości Weselnych!

Spektakle laserowe z zastosowaniem laserów marki KVANT w ilości 5 lub 6 laserów, efektów scenicznych takich, jak: żywe ognie, wulkany, fontanny ognia i inne.

Cały program ściśle zsynchronizowany z muzyką filmową, nowoczesną lub zleconą. Nasze pokazy charakteryzują się dużą dynamiką i najnowszymi efektami.
Ponadto, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne- ruchome głowy, heady, UV, wytwornice dymu, telebimy, niski dym do tańca w chmurach. Więcej informacji , filmów i zdjęć na naszej stronie internetowej.
Widowiska organizowane są wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Zapraszam do kontaktu!

MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA - film 1 MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Widowisko LASEROWE

Cena zależna jest od wielu czynników i dotyczy widowiska laserowego od 12 do 15 min z udziałem nagłośnienia i wytwornic mgły. 5 profesjonalnych projektorów laserowych, nr1. na świecie marki KVANT , 9 patentów bezpieczeństwa, uprawnienia do obsługi urządzeń laserowych, 15 lat doświadczenia . Własnego autorstwa spektakle laserowe, jedyne w swoim rodzaju!
Spektakle ściśle zsynchronizowana z efektami pięknej muzyki filmowej, przygodowej i tej z mocnymi rytmami!

NISKI DYM

od 400 do 600zł/ show

Pierwszy taniec pary młodej, to już tradycja! Piękna oprawa, mega niski dym unoszący się do kolan, to moment dla kamer i fotografów, ale przedewszystkim dla Pary Młodych!
PIERWSZY TANIEC PARY MŁODEJ W CHMURACH
( opcjonalnie z iskrami z pod chmur i animacyjnymi motywami serc pokazujące się w chmurach wyświetlane techniką laserową (NOWOŚĆ)

WYTWORNICE ISKIER

od 160 do 200zł/ show

Są to urządzenia wytwarzające zimne iskry (bezpieczne !) Wykorzystywane podczas tańca w chmurach, lub przed wejściem do domu weselnego. Cena 120 dotyczy usługi wiązanej jednej wytwornicy.

Ekran do projekcji + FILM

od 500 do 700zł/ show

Specjalny ekran o rozmiarach 5m na 3m przepuszczający wiązkę laserową, sprawia iż film jest w przestrzeni (3D). Film zaś jest specjalnie zaprojektowany pod konkretne wydarzenie! W filmie magią być wyświetlone takie informacje jak : kiedy i gdzie się poznali, kiedy były zaręczyny, imiona młodych itp. Całość w specjalnie zaprojektowanych motywach miłosnych przy pięknej muzyce!
Po widowisku można zrobić unikalną sesję zdjęciową! Specjalnie dobrane motywy serc i inne, dają efekt nie do osiągnięcia w żaden inny sposób! Udostępnienie na czas sesji GRATIS !
Cena 300 dotyczy usługi wiązanej.

Kule żywego OGNIA!

od 500 do 700zł/ show

Są to urządzenia wspierające efekt plenerowego widowiska laserowego, ale i nie tylko! Wielkie kule żywego OGNIA unoszą się na kilka metrów w górę, tak że ciepło odczuwalne jest nawet na 30 metrów! Mega efekt który rozświetli cały teren widowiska, dynamicznie i ściśle zsynchronizowany z mocnymi efektami muzyki.
Cena 300 dotyczy 5 wyrzutni ognia w umowie wiązanej

Oświetlenie sceniczne

od 450 do 700zł/ show

Zestaw ruchomych głów, 8 szt głowy typu wash, to mocne oświetlenie Led Full COLOR, + 3 Głowy typu GOBO, to zestaw projektorów różnych motywów w kolorach poruszające się po całym terenie 360° na 180°, + Czarne SWIATŁO UV ,to dwa bardzo mocne projektory UV , sprawiają że niektóre elementy garderoby zaczynają się świecić, szczególnie elementy fluorestencyjne, np lakier na paznokciach, kolorowe ozdoby, itp.
Cena 350 dotyczy całego zestawu w umowie wiązanej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest to spektakularne widowisko laserowe, chwila na oddech, uspokojenie emocji, pełne magicznych efektów specjalnie zaprojektowanych na okoliczność ślubu. Krótki, 2 minutowy film w technice laserowej z zawartą treścią, imionami młodych, datą i miejscem zaręczyn, pozdrowieniami i gratulacjami od gości i rodziców, to wszystko przeplecione animacjami laserowymi. Film wyświetlany jest na specjalnym przeźroczystym ekranie z udziałem dodatkowych dział laserowych, sztuczną mgłą i efektami ognia. Po prezentacji filmu odbywa się widowisko laserowe z udziałem 5 laserów, 5 wyrzutni ognia i sztucznej mgły. Całe widowisko wraz z filmem jest ściśle zsynchronizowane z nastrojową muzyką filmową, przygodową i współczesną.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy organizatorami dużych widowisk laserowych, posiadamy 9 profesjonalnych laserów wspartych profesjonalnym oprogramowaniem. Całość nadzorowana jest przez specjalistę posiadającego Państwowe Uprawnienia do obsługi urządzeń laserowych Wszystkie widowiska projektowane są w całości w naszym studio przez fachowca z bardzo dużym doświadczeniem. Wykonaliśmy ponad kilkaset pokazów i eventów laserowych na Wyspach Kanaryjskich w sieciach najlepszych Hoteli. Nasze widowiska to zaangażowanie minimum 5 laserów, nasze programy to specjalnie zaprojektowane widowiska, gdzie każdy laser ma inne zadanie, przez co całe widowisko staje się bardzo widowiskowe i niespotykane.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Do dnia dzisiejszego, często spotykamy się z pokazami sztucznych ogni. Czasem zorganizowanie pokazu sztucznych ogni jest nie możliwe z uwagi na ograniczenia i potrzeba uzyskania odpowiednich pozwoleń na zorganizowania pokazu sztucznych ogni. Tu pokazuje się zupełnie coś NOWEGO! Równie spektakularne i widowiskowe pokazy laserowe. W przypadku pokazów laserowych nie ma żadnych problemów z możliwością zorganizowanie takiego pokazu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalny pokaz z udziałem minimum 5 dział laserowych po bardzo atrakcyjnej cenie. Możliwość zrobienia unikalnej sesji zdjęciowej z udziałem specjalnie przygotowanych efektów scenicznych i motywów laserowych wyświetlanych na ekranie. Usługa przygotowania "tła" do sesji zdjęciowej jest prezentem od naszej firmy dla pary młodych.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Profesjonalne lasery marki KVANT o łącznej mocy ponad 30 WAT! , to urządzenia uzbrojone 9 patentami bezpieczeństwa, profesjonalne oprogramowanie na najwyższym poziomie Pangolin, wyrzutnie żywego ognia z zabezpieczeniem strefowym dzięki czujnikom mikrofalowym, nagłośnienie Proel, Alto, Stage Line i inne o łącznej mocy ponad 4300 WAT, oświetlenie typu ruchome głowy WASH, ruchome głowy Gobo, Mocne UV,

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W naszym przypadku jesteśmy gotowi w ciągu kilku godzin, jeśli chodzi o zaprojektowanie filmu laserowego na ekranie - 2 dni od dnia dostarczenia informacji, transport i dojazd - w zależności od odległości, Ważne !!! w przypadku chęci REZERWACJI TERMINU - najlepiej jak najwcześniej, Rezerwacja terminu - przedpłata w formie zaliczki w wysokości 10% od wysokości ustalonego kosztu kompletnej usługi.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wystarczy kontakt telefoniczny, materiały dostępne na naszej stronie, wszelkie informacje są nieodpłatne.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie (8)

MEGA Pokaz LASEROWY + EKRAN/FILM + OGNIE + NISKI DYM - SUPER ATRAKCJA id:42081
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Sosnowiec
Data dodania: 30-05-2022

Rewelacyjny pokaz. Goście byli zachwyceni. Mówili, że nigdy wcześniej nie spotkali się z taką atrakcją na żadnym weselu. Było to zupełnie coś innego. Niespotykanego. Jakość wykonanej usługi na jak najwyższym poziomie. Pan Tomasz zna się na swojej pracy. To prawdziwy profesjonalista. Po pokazie goście prosili go o wizytówki. Polecam. Najlepsza atrakcja na weselu. Pan Tomasz mega komunikatywny i miły. Polecam. Jestem zachwycona.

Tomasz
31-05-2022

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2021
Kielce
Data dodania: 06-11-2021

Super pokaz Goście zachwyceni Szczerze polecam

Tomasz
27-05-2022

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

F
Fundacja Rozwoju Kinematografii
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Warszawa
Data dodania: 08-09-2021

Profesjonalnie wykonana usługa na kinie samochodowym, każdy był zachwycony pokazem laserowym, polecamy :)

Tomasz
08-09-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

K
Klaudia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Siennica Różana
Data dodania: 07-09-2021

Serdecznie polecamy pokaz laserowy na weselu, goście i my byliśmy zachwyceni. To było coś nowego co zaskoczyło wszystkich, super dobrana muzyka, prezentacja z informacjami o nas, wykonana z odrobiną dobrego humoru. 😊 Było pięknie!!!

Tomasz
08-09-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

K
Klaudia i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Chełm
Data dodania: 17-08-2021

Bardzo dziękujemy za piękny pokaz laserów na naszym weselu! Wszystko było zrobione rewelacyjne, goście zachwyceni. Serdecznie polecamy ! Piękna pamiątka i świetna, niespotykana atrakcja !

Tomasz
08-09-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2020
Piskorowice
Data dodania: 23-04-2021

Współpracowaliśmy z Panem Tomaszem przy Dniach Gminy LEŻAJSK - pełen profesjonalizm! Wszystko zrealizowane zgodnie z umową, wzorowa komunikacja na każdym etapie, konkurencyjne ceny i pokaz, który zachwycił publiczność tuż po koncercie zespołu Golec uOrkiestra. Zdecydowanie polecamy!

Tomasz
23-04-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-04-2021
Mielec
Data dodania: 11-04-2021

Witam Gorąco polecam. Mieliśmy okazję współpracować przy różnych wydarzeniach. Targach ślubnych, czy imprezach w plenerze.

Realizacje laserowe na wysokim poziomie, oryginalne i piękne pokazy. Świetne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa!

Tomasz
23-04-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Stalowa Wola
Data dodania: 11-04-2021

Fajny pokaz i atrakcja dla gości weselnych, polecam

Tomasz
23-04-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

Kontakt

Imię: Tomasz 
Adres: Stalowa Wola, , 37-450, woj. podkarpackie
665-064...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3584
Zadzwoń
665-064...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie