Zobacz zdjęcia (26)
Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 1
Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 1 Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 2 Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 3 Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 4 Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 5 Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 6 Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 7
Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022, Stalowa Wola - zdjęcie 8
1 / 26

Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022 id:42081

1850 zł / pokaz
Stalowa Wola, podkarpackie
(7)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
665-064...

O nas

* Widowisko LASEROWE
* NISKI DYM - TANIEC W CHMURACH, motywy serc w chmurach w technice laserowej - Nowość!
* PROJEKCJA LASEROWA NA WIELKIM PRZEŹROCZYSTYM EKRANIE
* OŚWIETLENIE, RUCHOME GŁOWY , UV , LASERY, ISKRY, OGNIE,
* MOCNE nagłośnienie
* PIANA PARTY I INNE ATRAKCJE

Spektakl laserowy na Waszym weselu, będzie wyjątkową atrakcją dla Gości Weselnych!

Spektakle laserowe z zastosowaniem laserów marki KVANT w ilości 5 lub 6 laserów, efektów scenicznych takich, jak: żywe ognie, wulkany, fontanny ognia i inne.

Cały program ściśle zsynchronizowany z muzyką filmową, nowoczesną lub zleconą. Nasze pokazy charakteryzują się dużą dynamiką i najnowszymi efektami.
Ponadto, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne- ruchome głowy, heady, UV, wytwornice dymu, telebimy, niski dym do tańca w chmurach. Więcej informacji , filmów i zdjęć na naszej stronie internetowej.
Widowiska organizowane są wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Zapraszam do kontaktu!

Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022 - film 1 Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022 - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Widowisko LASEROWE

1850zł/ pokaz

Cena dotyczy widowiska laserowego od 12 do 15 min z udziałem nagłośnienia i wytwornic mgły. 5 profesjonalnych projektorów laserowych, nr1. na świecie marki KVANT , 9 patentów bezpieczeństwa, uprawnienia do obsługi urządzeń laserowych, 15 lat doświadczenia i ponad 1500 zrealizowanych pokazów w Polsce i za granicą. Własnego autorstwa spektakle laserowe, jedyne w swoim rodzaju!
Spektakle ściśle zsynchronizowana z efektami pięknej muzyki filmowej, przygodowej i tej z mocnymi rytmami!

NISKI DYM

od 400 do 600zł/ show

Pierwszy taniec pary młodej, to już tradycja! Piękna oprawa, mega niski dym unoszący się do kolan, to moment dla kamer i fotografów, ale przedewszystkim dla Pary Młodych!
PIERWSZY TANIEC PARY MŁODEJ W CHMURACH
( opcjonalnie z iskrami z pod chmur i animacyjnymi motywami serc pokazujące się w chmurach wyświetlane techniką laserową (NOWOŚĆ)

WYTWORNICE ISKIER

od 120 do 160zł/ show

Są to urządzenia wytwarzające zimne iskry (bezpieczne !) Wykorzystywane podczas tańca w chmurach, lub przed wejściem do domu weselnego. Cena 120 dotyczy usługi wiązanej jednej wytwornicy.

Ekran do projekcji + FILM

od 400 do 600zł/ show

Specjalny ekran o rozmiarach 5m na 3m przepuszczający wiązkę laserową, sprawia iż film jest w przestrzeni (3D). Film zaś jest specjalnie zaprojektowany pod konkretne wydarzenie! W filmie magią być wyświetlone takie informacje jak : kiedy i gdzie się poznali, kiedy były zaręczyny, imiona młodych itp. Całość w specjalnie zaprojektowanych motywach miłosnych przy pięknej muzyce!
Po widowisku można zrobić unikalną sesję zdjęciową! Specjalnie dobrane motywy serc i inne, dają efekt nie do osiągnięcia w żaden inny sposób! Udostępnienie na czas sesji GRATIS !
Cena 300 dotyczy usługi wiązanej.

Kule żywego OGNIA!

od 400 do 600zł/ show

Są to urządzenia wspierające efekt plenerowego widowiska laserowego, ale i nie tylko! Wielkie kule żywego OGNIA unoszą się na kilka metrów w górę, tak że ciepło odczuwalne jest nawet na 30 metrów! Mega efekt który rozświetli cały teren widowiska, dynamicznie i ściśle zsynchronizowany z mocnymi efektami muzyki.
Cena 300 dotyczy 5 wyrzutni ognia w umowie wiązanej

Oświetlenie sceniczne

od 450 do 700zł/ show

Zestaw ruchomych głów, 8 szt głowy typu wash, to mocne oświetlenie Led Full COLOR, + 3 Głowy typu GOBO, to zestaw projektorów różnych motywów w kolorach poruszające się po całym terenie 360° na 180°, + Czarne SWIATŁO UV ,to dwa bardzo mocne projektory UV , sprawiają że niektóre elementy garderoby zaczynają się świecić, szczególnie elementy fluorestencyjne, np lakier na paznokciach, kolorowe ozdoby, itp.
Cena 350 dotyczy całego zestawu w umowie wiązanej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest to spektakularne widowisko laserowe, chwila na oddech, uspokojenie emocji, pełne magicznych efektów specjalnie zaprojektowanych na okoliczność ślubu. Krótki, 2 minutowy film w technice laserowej z zawartą treścią, imionami młodych, datą i miejscem zaręczyn, pozdrowieniami i gratulacjami od gości i rodziców, to wszystko przeplecione animacjami laserowymi. Film wyświetlany jest na specjalnym przeźroczystym ekranie z udziałem dodatkowych dział laserowych, sztuczną mgłą i efektami ognia. Po prezentacji filmu odbywa się widowisko laserowe z udziałem 5 laserów, 5 wyrzutni ognia i sztucznej mgły. Całe widowisko wraz z filmem jest ściśle zsynchronizowane z nastrojową muzyką filmową, przygodową i współczesną.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy organizatorami dużych widowisk laserowych, posiadamy 9 profesjonalnych laserów wspartych profesjonalnym oprogramowaniem. Całość nadzorowana jest przez specjalistę posiadającego Państwowe Uprawnienia do obsługi urządzeń laserowych Wszystkie widowiska projektowane są w całości w naszym studio przez fachowca z bardzo dużym doświadczeniem. Wykonaliśmy ponad kilkaset pokazów i eventów laserowych na Wyspach Kanaryjskich w sieciach najlepszych Hoteli. Nasze widowiska to zaangażowanie minimum 5 laserów, nasze programy to specjalnie zaprojektowane widowiska, gdzie każdy laser ma inne zadanie, przez co całe widowisko staje się bardzo widowiskowe i niespotykane.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Do dnia dzisiejszego, często spotykamy się z pokazami sztucznych ogni. Czasem zorganizowanie pokazu sztucznych ogni jest nie możliwe z uwagi na ograniczenia i potrzeba uzyskania odpowiednich pozwoleń na zorganizowania pokazu sztucznych ogni. Tu pokazuje się zupełnie coś NOWEGO! Równie spektakularne i widowiskowe pokazy laserowe. W przypadku pokazów laserowych nie ma żadnych problemów z możliwością zorganizowanie takiego pokazu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalny pokaz z udziałem minimum 5 dział laserowych po bardzo atrakcyjnej cenie. Możliwość zrobienia unikalnej sesji zdjęciowej z udziałem specjalnie przygotowanych efektów scenicznych i motywów laserowych wyświetlanych na ekranie. Usługa przygotowania "tła" do sesji zdjęciowej jest prezentem od naszej firmy dla pary młodych.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Profesjonalne lasery marki KVANT o łącznej mocy ponad 30 WAT! , to urządzenia uzbrojone 9 patentami bezpieczeństwa, profesjonalne oprogramowanie na najwyższym poziomie Pangolin, wyrzutnie żywego ognia z zabezpieczeniem strefowym dzięki czujnikom mikrofalowym, nagłośnienie Proel, Alto, Stage Line i inne o łącznej mocy ponad 4300 WAT, oświetlenie typu ruchome głowy WASH, ruchome głowy Gobo, Mocne UV,

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W naszym przypadku jesteśmy gotowi w ciągu kilku godzin, jeśli chodzi o zaprojektowanie filmu laserowego na ekranie - 2 dni od dnia dostarczenia informacji, transport i dojazd - w zależności od odległości, Ważne !!! w przypadku chęci REZERWACJI TERMINU - najlepiej jak najwcześniej, Rezerwacja terminu - przedpłata w formie zaliczki w wysokości 10% od wysokości ustalonego kosztu kompletnej usługi.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wystarczy kontakt telefoniczny, materiały dostępne na naszej stronie, wszelkie informacje są nieodpłatne.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (7)

Dodaj opinię
Pokaz laserowy na Waszym weselu , mega atrakcja - WOLNE TERMINY 2022 id:42081
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2021
Kielce
Data dodania: 06-11-2021

Super pokaz Goście zachwyceni Szczerze polecam

F
Fundacja Rozwoju Kinematografii
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Warszawa
Data dodania: 08-09-2021

Profesjonalnie wykonana usługa na kinie samochodowym, każdy był zachwycony pokazem laserowym, polecamy :)

Tomasz
08-09-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

K
Klaudia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Siennica Różana
Data dodania: 07-09-2021

Serdecznie polecamy pokaz laserowy na weselu, goście i my byliśmy zachwyceni. To było coś nowego co zaskoczyło wszystkich, super dobrana muzyka, prezentacja z informacjami o nas, wykonana z odrobiną dobrego humoru. 😊 Było pięknie!!!

Tomasz
08-09-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

K
Klaudia i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Chełm
Data dodania: 17-08-2021

Bardzo dziękujemy za piękny pokaz laserów na naszym weselu! Wszystko było zrobione rewelacyjne, goście zachwyceni. Serdecznie polecamy ! Piękna pamiątka i świetna, niespotykana atrakcja !

Tomasz
08-09-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2020
Piskorowice
Data dodania: 23-04-2021

Współpracowaliśmy z Panem Tomaszem przy Dniach Gminy LEŻAJSK - pełen profesjonalizm! Wszystko zrealizowane zgodnie z umową, wzorowa komunikacja na każdym etapie, konkurencyjne ceny i pokaz, który zachwycił publiczność tuż po koncercie zespołu Golec uOrkiestra. Zdecydowanie polecamy!

Tomasz
23-04-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-04-2021
Mielec
Data dodania: 11-04-2021

Witam Gorąco polecam. Mieliśmy okazję współpracować przy różnych wydarzeniach. Targach ślubnych, czy imprezach w plenerze.

Realizacje laserowe na wysokim poziomie, oryginalne i piękne pokazy. Świetne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa!

Tomasz
23-04-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Stalowa Wola
Data dodania: 11-04-2021

Fajny pokaz i atrakcja dla gości weselnych, polecam

Tomasz
23-04-2021

Dziękuję za pozytywną opinię i polecam się na przyszłość! Urodziny, wesela, imprezy integracyjne i inne, ta atrakcja to wspaniała niespodzianka dla GOśCI!

Kontakt

Imię: Tomasz 
Adres: Stalowa Wola, , 37-450, woj. podkarpackie
665-064...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2326
Zadzwoń
665-064...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie