Zobacz zdjęcia (5)
Spiżarnia Restauracja, Grudziądz - zdjęcie 1
Spiżarnia Restauracja, Grudziądz - zdjęcie 2 Spiżarnia Restauracja, Grudziądz - zdjęcie 3 Spiżarnia Restauracja, Grudziądz - zdjęcie 4 Spiżarnia Restauracja, Grudziądz - zdjęcie 5
1 / 5

Spiżarnia Restauracja id:36438

Grudziądz, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Nic tak dobrze nie wróży na nowej drodze życia, jak udane wesele.

Zapewniamy komfortowe warunki uroczystości weselnej, w której może brać udział aż 120 osób. Dla gości weselnych przygotujemy miejsca, zarówno przy stołach kwadratowych, jak i okrągłych.

Bierzemy aktywny udział w planowaniu przebiegu imprezy, możecie Drodzy Klienci skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy również otwarci na wszystkie, nawet bardzo oryginalne propozycje, które na pewno zrealizujemy po wcześniejszych ustaleniach.

Olbrzymim atutem kompleksu Biały Bór jest jego usytuowanie, bo „tak daleko i tak blisko”, to najprawdziwszy cytat określający z jednej strony poczucie całkowitej intymności na zamkniętym terenie, a z drugiej fakt, że do centrum Grudziądza jedziemy ok. 10min.

Profesjonalnie i indywidualne podchodzimy do każdego zlecenia. Na terenie naszego obiektu organizujemy również imprezy o innym charakterze : komunie, chrzciny, spotkania integracyjne, urodziny, jubileusze, czy konsolacje (stypy).

Na Państwa uroczystość zaproponujemy salę bankietową, kameralne, gustowne pomieszczenia restauracji lub biesiadę na świeżym powietrzu, a nasi kucharze zadowolą najbardziej wyrafinowane gusty. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a poczynimy wszelkie starania, aby te jakże podniosłe chwile stały się niezapomniane.

Gwarantujemy:
- indywidualne menu
- obsługę kelnerską
- profesjonalną koordynację imprezy

liczba odwiedzin: 2076

Popularne miasta w okolicy