STAGE MUSIC Muzyka Foto Film - kompleksowe usługi id:10968

Oferta
Dodaj do plannera

Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu możliwość zamówienia w jednym miejscu, profesjonalnej usługi foto-video wraz z oprawy muzyczną, zyskując na tym atrakcyjną ofertę cenową, rabaty i doskonałą współpracę wykonawców z jednej firmy. Cechuje się ona konkurencyjnymi cenami, realizowaniem materiału foto-wideo na najwyższym poziomie, czego dowodem niech będzie fakt przyjęcia nas do grona najlepszych filmowców w Europie, czyli stowarzyszenia EEVA. Materiały wideo i zdjęcia realizujemy profesjonalnym sprzętem, a w wybranych pakietach dodatkowo nagrywamy niezależny dźwięk z kościoła i sali weselnej, który pozbawiony jest mankamentów dźwięku z mikrofonu kamery i znacząco podnosi walory oglądanego filmu.
Oprócz tradycyjnych kamer HD do realizacji materiałów wideo używamy lustrzanek DSLR (dwóch lub jeden operator). Daje to niesamowity filmowy efekt, nieosiągalny nawet dla najwyższej jakości kamer HD. Każdym etapem produkcji zajmują się wyspecjalizowane osoby takie jak jak: operator kamery, operatorzy lustrzanek DSLR, fotograf, montażysta , którzy dbają o doskonały efekt końcowy materiału. Zatrudniamy obecnie operatorów i fotografów, mających za sobą bogate doświadczenie, dysponujących profesjonalnym sprzętem i podejściem do każdej realizacji. Kompleksowa usługa foto-video już od 3000zł w najtańszym pakiecie.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 3 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / wesele

Dla klientów zainteresowanych tylko fotografią, lub filmowaniem, przygotowaliśmy również atrakcyjne pakiet usług. W celu zapoznania się z obszerniejszym cennikiem zapraszamy na stronę Stage-Music.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

STAGE MUSIC Muzyka Foto Film - kompleksowe usługi
Województwo:śląskie
Miejscowość:Będzin
Kod:42-500
Data dodania: 20-09-2013
Liczba odwiedzin: 2229

Godziny pracy

Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:09:00 - 20:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia