Fotografia - Film - Zespoły - wszystko w jednym pakiecie - STAGE-MUSIC id:10968

Dąbrowa Górnicza, śląskie
(2)
Dodaj opinię
601-081...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Jako jedni z nielicznych możemy zaoferować Wam najnowsze trendy w fotografii i filmie ślubnym razem z zespołami weselnymi, lub Dj-em
Od 2000 roku zaufało nam już setki klientów i Wy również możecie powierzyć nam medialną obsługę Waszej uroczystości.
Gwarantujemy, że będzie to jeden z najlepszych wyborów w waszym życiu, a o jakości naszych usług niech świadczą opinie naszych klientów, znajdujące się na naszej firmowej stronie Stage-Music i naszym Facebooku.

Dajemy Wam najwyższą jakość i całkowite zaangażowanie w wykonywana przez nas pracę.

ZESPOŁY jakie mamy Wam do zaoferowania – to sprawdzeni muzycy, znani nam i klientom od wielu lat.

W FOTOGRAFII stawiamy na wyrazistość, kolor i emocje. Szukamy ciekawych kadrów, aby oddać NIEPOWTARZALNY CHARAKTER waszej uroczystości.
W czasie sesji plenerowych stawiamy na dobrą atmosferę, poczucie humoru i piękne okoliczności przyrody. Otrzymujecie od nas wszystkie zdjęcia z dnia ślubu i pleneru, dzięki temu możecie sami zadecydować, które z tych zdjęć mają znaleźć się w albumie. W każdym pakiecie dajemy Wam – NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PROFESJONALNY ALBUM ŚLUBNY. Ekskluzywne dodatki, wspaniałe zdjęcia i możliwość personalizacji, gwarantują Wam na długie lata najlepszą pamiątkę z tak ważnej uroczystości.

Nasze filmy to nowoczesna wizja FILMU ŚLUBNEGO w formacie HD lub 4K , do którego z przyjemnością nie jeden raz będziecie powracać i na nowo przeżywać emocje tamtego dnia.
Wasz dzień jest dla nas wspaniałą inspiracją do tworzenia NIEPOWTARZALNYCH, UJĘĆ, KADRÓW I TELEDYSKÓW. Aby zrealizować nasze wizje korzystamy tylko z lustrzanek i profesjonalnych obiektywów firmy CANON. Używamy najnowszych rozwiązań technicznych, zapewniających płynny i stabilny obraz tj. ELEKTRONICZNE STABILIZATORY OBRAZU, SILDERY, MONOPODY I DRONY. Jeszcze przed odbiorem finałowej wersji FILMU, otrzymacie możliwość obejrzenia filmu prze Internet i zaakceptowania końcowej wersji.
Dla waszej wygody i możliwości szybkiego łatwego kopiowania, film otrzymacie na spersonalizowanym PENDRIVE.

JEŻELI DECYDUJECIE SIĘ NA WSZYSTKIE TRZY USŁUGI W NASZEJ FIRMIE, OTRZYMUJECIE ATRAKCYJNE PREZENTY :)
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotografia - Film - Zespoły - wszystko w jednym pakiecie - STAGE-MUSIC id:10968
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 03-12-2018
Z całego serca polecamy! Pełen profesjonalizm od samego początku do końca! Fotograf oraz kamerzysta w trakcie wesela potrafili się tak wtopić w tłum, że byli praktycznie niezauważalni. Sesja plenerowa została zorganizowana we wspaniałej atmosferze dzięki czemu nie czuliśmy się skrępowani. Zarówno zdjęcia, film jak i albumy wyszły genialnie i zostały wykonane w rewelacyjnej jakości! Wisienką na torcie jest zespół Deja Vu, który sprawił, że nasz ślub będziemy z uśmiechem wspominać jeszcze długi czas. Pozdrowienia dla całej ekipy!
Sylwester Świętoń
03-12-2018
Karolina i Adrian serdecznie dziękujemy! Dziękujemy za zaufanie, ogromnie zaangażowanie na sesji, czego efektem są świetne zdjęcia z Waszym udziałem! No i za wspaniałych gości, dzięki nim impreza była przednia :)
B
Bogna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Bytom
Data dodania: 01-11-2018
Serdecznie polacam ekipe pozytywnych ludzi, ktorzy uwiecznia i umila najpiekniejszy dzien w zyciu:) Pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły. dziekujemy!
Sylwester Świętoń
01-11-2018
Bardzo dziękujemy za wszystko! Za zaproszenie nas na swoje wesele i za najlepszą sesję fotograficzną!
Sylwester Świętoń

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:SM STAGE MUSIC LTD
Imię i nazwisko:Sylwester Świętoń
Adres:Dąbrowa Górniczaul. Tysiąclecia 17/50
41-303woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:09:00 - 20:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne
601-081...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 20-09-2013, liczba odwiedzin: 3162
Telefon
601-081...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie