StarMedia - Film i fotografia id:5338

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Grójec, mazowieckie
Data dodania: 23-02-2011
Liczba odwiedzin: 2077

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w realizacji filmów oraz fotografii utrwalających najważniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnym sprzęcie staramy się aby uchwycone przez nas emocje ożywały za każdym razem gdy będziecie Państwo oglądać wykonane przez nas fotografie lub film.
Nasz cel to zadowolenie klienta, które jest dla nas największą satysfakcją.

OFERTA
Nasza oferta skierowana jest do osób chcących powierzyć profesjonalistom utrwalenie najważniejszych chwil swojego życia. Proponujemy Państwu wykonanie reportażu filmowego i fotograficznego ze Ślubu, Wesela, Pierwszej Komunii Świętej, Studniówki, Chrztu oraz innych uroczystości.

Film
Nasze filmy realizujemy profesjonalnymi kamerami w systemie Full HD gwarantującym najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Stabilny obraz, naturalne barwy i nieszablonowe kadrowanie w połączeniu z precyzyjnym montażem i starannie dobraną muzyką tworzą film oddający atmosferę niepowtarzalnych chwil.

Fotografia
Wykonujemy zdjęcia reportażowe z uroczystości oraz z sesji plenerowych. Gotowe prace otrzymują Państwo na płycie DVD oraz w profesjonalnych fotoalbumach.
StarMedia wykonuje następujące usługi: wideofilmowanie, fotografia ślubna z siedzibą w mieście Grójec.
Profesjonalny fotograf i kamerzysta wykona dla Państwa wspaniałe zdjęcia ślubne i film z wesela. Oprócz tego obsługujemy również inne uroczystości rodzinne.

Dane kontaktowe

StarMedia - Film i fotografia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Grójec

Nowe ogłoszenia