Zobacz zdjęcia (5)
Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna, Pyskowice - zdjęcie 1
Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna, Pyskowice - zdjęcie 2 Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna, Pyskowice - zdjęcie 3 Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna, Pyskowice - zdjęcie 4 Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna, Pyskowice - zdjęcie 5
1 / 5

Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna id:35994

Pyskowice, śląskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Moje prace wykonywane są z najlepszych materiałów roślinnych dostępnych na rynku z dbałością o najdrobniejszy szczegół każdej kompozycji. Stawiam na profesjonalizm, jakość, elegancję i ciekawe rozwiązania techniczne tak aby każda uroczystość miała wyjątkową i niepowtarzalną oprawę kwiatową.

Wszystkie prace są indywidualnie dobierane do potrzeb, charakteru oraz miejsca uroczystości a kwiaty kupowane zawsze pod konkretne zamówienie co gwarantuje ich świeżość.

Zajmuje się także aranżacją kwiatową wnętrz tworząc eleganckie i piękne kompozycję dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z roślinami ogrodowymi co umożliwia mi służenie fachowym doradztwem również w tym zakresie.

Jeżeli masz pomysł na coś wyjątkowego i zastanawiasz się kto może Ci pomóc to zapraszam do kontaktu.Rośliny towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Praca z nimi jest moją pasją, radością i nieustannym wyzwaniem w pogłębianiu wiedzy na ich temat. Od kilku lat łączę swoją pasję do roślin z praktyką, stale doskonaląc swój warsztat pracy florystycznej i projektowania ogrodów. Ukończyłam renomowaną szkołę florystyczną gdzie nabyłam fachową wiedzę oraz zdobyłam gruntowny warsztat florystyczny. Dbając stale o swój rozwój uczestniczę w warsztatach i pokazach florystycznych prowadzonych przez najlepszych florystów w Polsce i zagranicą.

Zapraszam do mojego świata a postaram się sprostać wszystkim Państwa florystycznym potrzebom.

W każdej stworzonej dla Was pracy odnajdziecie cząstkę mojego serca.

Marzena Kosiarska-Hoppe

Opinie (1)

Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna id:35994
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2018
Pyskowice
Data dodania: 17-09-2018

Polecam wszystkim zainteresowanym pracownie florystyczna Pani Marzeny Strojenie Kwiatami
Swieze kwiaty, zapach ktory sie unosi w powietrzu, przepiekne dekoracje, bukiety, dodatki po prostu magia i dobre rady, ktore bardzo mi pomogly i za ktore bardzo dziekuje!:)
Moja ocena to 10/10 polecam!!:)

liczba odwiedzin: 1792

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie