Strojenie Kwiatami- Pracownia Florystyczna id:35994

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Pyskowice, śląskie
Data dodania: 24-05-2018
Liczba odwiedzin: 64

Oferta

Moje prace wykonywane są z najlepszych materiałów roślinnych dostępnych na rynku z dbałością o najdrobniejszy szczegół każdej kompozycji. Stawiam na profesjonalizm, jakość, elegancję i ciekawe rozwiązania techniczne tak aby każda uroczystość miała wyjątkową i niepowtarzalną oprawę kwiatową.

Wszystkie prace są indywidualnie dobierane do potrzeb, charakteru oraz miejsca uroczystości a kwiaty kupowane zawsze pod konkretne zamówienie co gwarantuje ich świeżość.

Zajmuje się także aranżacją kwiatową wnętrz tworząc eleganckie i piękne kompozycję dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z roślinami ogrodowymi co umożliwia mi służenie fachowym doradztwem również w tym zakresie.

Jeżeli masz pomysł na coś wyjątkowego i zastanawiasz się kto może Ci pomóc to zapraszam do kontaktu.Rośliny towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Praca z nimi jest moją pasją, radością i nieustannym wyzwaniem w pogłębianiu wiedzy na ich temat. Od kilku lat łączę swoją pasję do roślin z praktyką, stale doskonaląc swój warsztat pracy florystycznej i projektowania ogrodów. Ukończyłam renomowaną szkołę florystyczną gdzie nabyłam fachową wiedzę oraz zdobyłam gruntowny warsztat florystyczny. Dbając stale o swój rozwój uczestniczę w warsztatach i pokazach florystycznych prowadzonych przez najlepszych florystów w Polsce i zagranicą.

Zapraszam do mojego świata a postaram się sprostać wszystkim Państwa florystycznym potrzebom.

W każdej stworzonej dla Was pracy odnajdziecie cząstkę mojego serca.

Marzena Kosiarska-Hoppe

Specjalizacja:

 • bukiety dla rodziców
 • bukiety ślubne
 • dekorowanie Kościoła
 • dekorowanie sali
 • doręczanie kwiatów
 • strojenie auta

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.