Studio Gdesz - fotografia i film id:22043

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

GDESZ – Fotografia i Film dla wymagających. Zapewniamy kompleksową obsługę filmowo-fotograficzną na najwyższym światowym poziomie.

"W życiu piękne są tylko chwile..." a my sprawimy, że będziecie mogli do nich zawsze wracać. Tworzymy coś więcej niż zwykłą dokumentację ślubną, skupiamy się na emocjach odczuciach, tym co najważniejsze. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dbamy o szczegóły, pracujemy twórczo i dyskretnie. Jesteśmy łowcami pięknych chwil. Te ulotne momenty zatrzymane w naszych zdjęciach i filmie będą dla Was pamiątką na całe życie.

Dla zapewnienia najwyższej jakości zespół GDESZ tworzą dwie ekipy: fotograficzna i filmowa. Nad zdjęciami czuwa profesjonalny fotoreporter z wieloletnim stażem. Produkcją filmową zajmuje się dwoje doświadczonych operatorów oraz montażysta.

Działamy w kraju i Europie. Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź, Śląsk, Szczecin, Gdańsk, Londyn, Paryż, Berlin, Praga, Wiedeń – pojedziemy w każde miejsce w Europie.

Filmujemy i fotografujemy lustrzankami (Full HD DSLR), które oferują wysokiej jakości zdjęcia oraz filmową plastykę obrazu, tzw. film look. Każde ze zdjęć jest dopieszczane za pomocą programu graficznego. Nasze filmy charakteryzuje się doskonałym obrazem, starannie dobraną ścieżką dźwiękową, efektownymi ujęciami, dynamicznym montażem i obróbką kolorystyczną.

Na życzenie klientów przyzwyczajonych do klasycznej optyki nagrywamy za pomocą nowoczesnych kamer telewizyjnych wysokiej rozdzielczości (full HD), także w technice trójwymiarowej 3D (Full HD 3D).

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 834

Popularne miasta w okolicy