Zdjęcia | Oferta

Studio Węgorowski! Najlepsze foto,najlepsze wideo id:7871

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Racibórz, śląskie
Data dodania: 03-04-2012
Liczba odwiedzin: 3022

Oferta

Media wizualne to dla nas nie tylko zawód, to przede wszystkim pasja, której poświęcamy swoje życie. Dlatego możecie być Państwo pewni, że inwestycja w nasze usługi jest opłacalna i jednocześnie w pełni dostosowywana do Państwa indywidualnych potrzeb.
Materiał filmowy w połączeniu z nowoczesnymi programami do animacji i edycji wideo stwarzają nam możliwość realizacji prawie każdego życzenia Klienta. . Dzięki zastosowaniu montażu nieliniowego istnieją praktycznie nieograniczone możliwości obróbki obrazu, co przy umiejętnym wykorzystaniu znacznie podnosi i uatrakcyjnia walory wizualne reportażu.
W przeciwieństwie do innych firm, nie dysponujemy „pakietami filmowymi”, gdzie materiał może zawierać tylko część naszych możliwości i jest automatycznie tańszy od standardowego. Szczycąc się profesjonalizmem i nieposzlakowaną opinią, nie możemy sobie pozwolić na filmy gorsze i zubożone o pewne opcje.
Materiały filmowe rejestrujemy w pełnym kinowym formacie 16:9, dbamy o jakość każdej etiudy umieszczonej w filmie, wykonujemy wstawki humorystyczne. Tworzymy przede wszystkim z pasją. Na życzenie Klienta film może być dynamiczny, przepełniony humorem i jednocześnie emocjonujący lub też spokojny i wstawki humorystyczne zastąpimy romantycznymi etiudami.
Nie bazujemy na gotowych opakowaniach zakupionych w hurtowniach! Każda Para Młoda to dla nas inny Klient, który otrzymuje produkt finalnych w indywidualnym pudełku ze swoimi podobiznami, nasze płyty nadrukowujemy dla

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dane kontaktowe

Studio Węgorowski! Najlepsze foto,najlepsze wideo
Województwo:śląskie
Miejscowość:Racibórz
Kod:47-400

Nowe ogłoszenia