Zobacz zdjęcia (1)
Your Perfect Story, Rzeszów - zdjęcie 1
1 / 1

Your Perfect Story id:36531

Rzeszów, podkarpackie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

YOUR PERFECT STORY Jesteśmy zdolnym, ambitnym zespołem specjalistów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży filmowej i fotograficznej. Nasze usługi wyróżnia wysoki poziom realizowanych filmów oraz wyjątkowa obsługa klienta.

Każde wesele posiada swój własny niepowtarzalny klimat, który staramy się wiernie oddać w naszych produkcjach. Sprawdź nasze filmy, żeby zobaczyć jak tworzymy różnorodny klimat, od wesołych i dynamicznych, po romantyczne i zmysłowe kadry.

Nasz film ogląda się jak fabularny dokument wyświetlany w kinie. Prawdziwe kamery filmowe pozwalają nam wprowadzić klimat "wielkiego ekranu" do opowieści z Waszego ślubu.

Priorytetem jest dla nas uważne przejście przez każdy etap wesela. Od przygotowań, przez łzy wzruszenia uronione podczas błogosławieństwa, wasze ukradkowe spojrzenia kiedy siedzicie przed ołtarzem po radość i wolność podczas zabawy weselnej.

Jesteśmy z wami przy wszystkich ważnych momentach. Obserwujemy i rejestrujemy skrawki historii a niejednokrotnie pomagamy w kryzysowej sytuacji. Wszystko po to byście na własnym weselu czuli się cudownie a po wszystkim otrzymali pamiątkę, która po wielu, wielu latach wciąż będzie wam dostarczać tych samych emocji.


Oferta:

Realizujemy filmy w dwóch długościach - 40 minut (film klasyczny) i 60 minut (film przedłużony), wesele zawsze nagrywa dwóch operatorów na wysokiej jakości kamerach filmowych (tych samych na których kręcimy duże projekty reklamowe). Poza obrazem, ważny jest również dźwięk, dlatego zawsze stosujemy minimum dwa niezależne źródła dźwięku, które potem umiejętnie ze sobą mieszamy uzyskując bardzo naturalny czysty dźwięk.
W trakcie wesela jeśli pogoda pozwoli lubimy wyjść na krótki plener, a przed rozpoczęciem ceremonii zrobić piękne i majestatyczne ujęcia z drona. Przez cały czas jesteśmy do waszej dyspozycji by uwieczniać wszystkie momenty ważne dla przebiegu wesela, ale i te których wartość dostrzegacie jedynie wy.

liczba odwiedzin: 2370

Popularne miasta w okolicy