Zobacz zdjęcia (5)
Szeran - Dom weselny - Catering, Osiek Jasielski - zdjęcie 1
Szeran - Dom weselny - Catering, Osiek Jasielski - zdjęcie 2 Szeran - Dom weselny - Catering, Osiek Jasielski - zdjęcie 3 Szeran - Dom weselny - Catering, Osiek Jasielski - zdjęcie 4 Szeran - Dom weselny - Catering, Osiek Jasielski - zdjęcie 5
1 / 5

Szeran - Dom weselny - Catering id:26282

Osiek Jasielski, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W Domu Weselnym Szeron przygotowaliśmy dla Państwa duży parking, miejsce na odpoczynek wśród zieleni pod parasolami ogrodowymi (grill), a także miejsce gdzie bezpiecznie mogą pobawić się dzieci.
Drewniane wykończenie budynku i zieleń go otaczjąca nadaje ciepłą i spokojną atmosferę.Tu naprawdę jest gdzie tańczyć, od spokojnego tanga, poprzez dostojnego poloneza po wszelkie "gorące" tańce nowoczesne.
W karcie dań podawanych u nas, każdy znajdzie smak dla sienie, począwszy od pieczonego dzika, po "niezwykłe" pierożki.U nas można zorganizować wspaniałe przyjęcia i imprezy okolicznościowe wraz z cateringiem. Oferujemy wielką salę na 120 osób, gdzie można nie tylko balować i wyprawiać huczne wesela, ale również można zjeść w spokoju posiłek z rodziną.Imprezy organizujemy w miejscach wskazanych przez klienta oraz w Domu Weselnym „Szeran” lub „Pod Studzienką” która może pomieścić do 100 osób, w Jaśle.
Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie obsługi imprez okolicznościowych, typu wesela, chrzciny, komunie, imieniny, imprezy firmowe, spotkania, studniówki itp. Spokojnie wypoczywać w trakcie zabawy i obserwować gości w sali "wielkiej", można z balkonu znajdującego się nad parkietem i salą.

liczba odwiedzin: 1847

Popularne miasta w okolicy