Szkoła Złotnictwa Xerion id:19364

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 17-02-2016
Liczba odwiedzin: 154

Oferta

Poznajcie pracę złotnika i sami wykonajcie własne obrączki!
Szukacie wymarzonych obrączek w nieprzeniknionym gąszczu ofert i nie możecie znaleźć tych jedynych?

Pociągają was niekonwencjonalne rozwiązania? Mamy coś specjalnie dla Was! W szkole złotnictwa oferujemy niespotykaną możliwość własnoręcznego wykonania obrączek ślubnych. Pod okiem cierpliwych i doświadczonych instruktorów, którzy będą czuwać nad jakością Waszych wyrobów, wykonacie obrączki dokładnie według wybranego wzoru. Pomożemy Wam stworzyć projekt, będziemy służyć pomocą i zadbamy o to, aby Wasze obrączki były dokładnie takie, o jakich marzycie.

To propozycja dla par, które nie boją się pobrudzić sobie rąk szlachetnym zajęciem!

Jak to wygląda?
Plan zajęć zależy od Was i Waszego projektu. Będzie on obejmował kilka spotkań. Ostatnie przeznaczymy na wykańczanie obrączek po uprzednim ostemplowaniu ich w Urzędzie Probierczym i przygotowanie biżuterii do ceremonii ślubnej. Całość kursu zwieńczymy miłą niespodzianką.

Na spotkania możemy umawiać się o dowolnej porze dnia, pod warunkiem, że w tym czasie w szkole nie będą odbywać się inne zajęcia.

Zapewniamy miłą atmosferę i dobrze wyposażoną pracownię, aby własnoręcznie wykonane obrączki wprawiły rodzinę i znajomych w podziw, a odważnym twórcom dostarczyły wiele satysfakcji i powodów do dumy.

A teraz kilka dobrych rad przed rozpoczęciem kursu:
Ważne jest, aby dobrze się zastanowić nad tym, o jakich obrączkach marzycie. Wzór powinien być jednak praktyczny, ponieważ ten wyjątkowy element biżuterii będzie przez Was noszony codziennie i przez długie lata, czego Wam serdecznie życzymy!

Z przyjemnością posłużymy radą w wyborze wzoru i odpowiemy na wszystkie pytania, jeszcze zanim rozpoczniemy zajęcia. Prosimy więc o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możecie wysłać nam własny szkic lub zdjęcie, a po skonsultowaniu projektu umówimy się na kurs. Będą to spotkania indywidualne, podczas których poświęcimy czas tylko Waszemu projektowi!

Możecie wykonać praktycznie dowolne obrączki i z dowolnego materiału. Są jednak wzory, na których wykonanie potrzeba więcej czasu, np. na łączenie dwóch kolorów złota.

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne profile obrączek, co nie oznacza, że na tym kończą się Wasze możliwości! Kiedy już zdecydujecie się na konkretny profil, warto zastanowić się nad parametrami, takimi jak szerokość i grubość.

Specjalizacja:

  • obrączki ślubne

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Szkoła Złotnictwa Xerion
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-028

Nowe ogłoszenia