Zobacz zdjęcia (5)
CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci), Warszawa - zdjęcie 1
CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci), Warszawa - zdjęcie 2 CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci), Warszawa - zdjęcie 3 CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci), Warszawa - zdjęcie 4 CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci), Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci) id:30950

Warszawa, mazowieckie

O nas

Drodzy Państwo Młodzi, Drodzy Rodzice!

Jestem animatorką na weselach! Dostosowuję swój program do Państwa oczekiwań, a także wieku i potrzeb dzieci.
Chciałam przedstawić swoją ramową ofertę - jeśli podejmiemy współpracę zmodyfikuję ją tak, żeby byli Państwo w 100 procentach zadowoleni!

Szukasz animatora na wesele? Zobacz co będzie się działo!

1. GRY Z UŻYCIEM REKWIZYTÓW – każdą grę można uatrakcyjniać właściwie bez końca! Wiem o tym bardzo dobrze, dlatego gramy w gry przy użyciu różnych ciekawych rekwizytów: złote pirackie monety, szarfa baletowa, drewniany miecz, szarfy i woreczki sportowe - to tylko niektóre z przedmiotów, które pojawiają się na moich eventach!

2. WYZWANIE RUCHOWE – mata animacyjna ze stopami trolli, tor przeszkód ze smoczym jajem, twister w rozmiarze XXL a może 3 nowe rodzaje berka? W zależności od miejsca, w którym odbywa się przyjęcie, postaram się o element ruchowy dostosowany do możliwości i potrzeb uczestników.

3. TĘCZOWY WIR – nowe zabawy z chustą Klanzy wciągną do zabawy każdego uczestnika imprezy. Dzięki chuście zdobędziemy magiczne mocy, wejdziemy do Krainy Magii i poznamy naszego przewodnika po animacji. Wszak chusta to atrakcja nie tylko dla małych dzieci!

4. ART-MOMENT – malowanie buzi to miła atrakcja zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Profesjonalne farbki i pędzelki, gotowe szablony do wyboru – w mig wyczarujemy malunki i tatuaże na buziach i rączkach. Niezależnie czy dziecko chce być kotem czy rycerzem postaramy się spełnić jego życzenie!

5. DUŻE BAŃKI MYDLANE – przy dobrej pogodzie nie zabraknie gonitwy za dużymi bańkami mydlanymi! Doświadczenie potwierdza - pokaz dużych baniek mydlanych z możliwością samodzielnego puszczania to wspaniała atrakcja na każdy ślub! Poza tym Wasz fotograf będzie zachwycony możliwością uchwycenia biegających za bańkami dzieci. Bańki mydlane to doskonała atrakcja także dla dorosłych gości.

6. WYZWANIE ARCHITEKTONICZNE – kto zbuduje wieżę, która dotknie sufitu? Która drużyna jako pierwsza zaprojektuje i wybuduje dom dla pary młodej? Za pomocą konstrukcyjnych słomek Bamp zamienimy się w konstruktorów i budowniczych, którzy w formie konkursu lub wolnej zabawy stworzą własne arcydzieła.

7. KĄCIK PLASTYCZNY - robienie kartki dla Pary Młodej? a może lepienie groźnych smoków, żeby pilnowały ślubnych prezentów? Kącik plastyczny to nie tylko kredki i kartki ale także szereg materiałów kreatywnych, z których można wyczarować naprawdę wszystko!

8. NIESPODZIANKA - element zaskoczenia musi być wszędzie! Szczególnie na weselnej animacji dla najmłodszych :)

a ponadto...

ELEMENT WARSZTATOWY , gdyż oprócz zabaw ruchowych i gier każda animacja prowadzona przeze mnie zawiera element warsztatowy!

Podczas warsztatów każde dziecko zrobi własną MAGICZNĄ MIKSTURĘ i weźmie udział w giełdzie czarodziejskich składników. Potrzebne będą: sproszkowane złoto, trucizna, gwiezdny pył, wywar z ogra, włos czarownicy… Na koniec animacji zaczarujmy mikstury, tak by naprawdę zaczęły działać. Ta zabawa podoba się dzieciom w każdym wieku i będzie dodatkowym zajęciem na czas ślubnego przyjęcia!

Strefa dziecka na przyjęciu sprawi, że w rodzice w spokoju będą mogli bawić się i brać udział w zabawach!

Na koniec kilka słów o tym co mnie wyróżnia i dlaczego warto do mnie zadzwonić :)

1. prowadzę regularnie profil na instagramie - mogą państwo sprawdzić jak wyglądają prowadzone przeze mnie animacje i że cały czas rozwijam swoje umiejętności oraz zdobywam nowe doświadczenie
2. robię z dziećmi rzeczy twórcze a nie odtwórcze
3. wysoka jakość sprzętu, którego używam - przede wszystkim do mój sprzęt i moje materiały - wiem na czym pracuję i co mogę zaproponować Państwu w ofercie
4. wymyślam zabawy i prowadzę fabułę, a nie tylko zabawiam dzieci malując im buzie i robiąc zwierzątka z baloników - co niestety zdarza się bardzo często
5. mam duże doświadczenie! Regularnie organizuję animacje na urodzinach i weselach, dodatkowo pracuję w jednej z warszawskich demokratycznych oraz pełnię funkcje instruktorki ZHR
6. wysoka kultura osobista, dobry kontakt z dziećmi

Zapraszam do współpracy i kontaktu!

Opinie (1)

CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci) id:30950
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Aga
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2017
Warszaea
Data dodania: 15-01-2018

Dzieci i my byliśmy bardzo zadowoleni z animacji. Dużo ciekawych zabaw i doświadczeń. Rodzice migli się bawić na zabawie weselnej a pociechy były pod dobrą opieką

liczba odwiedzin: 1909

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie