CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci) id:30950

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci)

Anna Ostatnio widziany 12-07-2018
669-995...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 22-09-2017
Liczba odwiedzin: 532

Oferta Animatorzy dla dzieci Warszawa

Drodzy Państwo Młodzi, Drodzy Rodzice!

Jestem animatorką na weselach! Dostosowuję swój program do Państwa oczekiwań, a także wieku i potrzeb dzieci.
Chciałam przedstawić swoją ramową ofertę - jeśli podejmiemy współpracę zmodyfikuję ją tak, żeby byli Państwo w 100 procentach zadowoleni!

Szukasz animatora na wesele? Zobacz co będzie się działo!

1. GRY Z UŻYCIEM REKWIZYTÓW – każdą grę można uatrakcyjniać właściwie bez końca! Wiem o tym bardzo dobrze, dlatego gramy w gry przy użyciu różnych ciekawych rekwizytów: złote pirackie monety, szarfa baletowa, drewniany miecz, szarfy i woreczki sportowe - to tylko niektóre z przedmiotów, które pojawiają się na moich eventach!

2. WYZWANIE RUCHOWE – mata animacyjna ze stopami trolli, tor przeszkód ze smoczym jajem, twister w rozmiarze XXL a może 3 nowe rodzaje berka? W zależności od miejsca, w którym odbywa się przyjęcie, postaram się o element ruchowy dostosowany do możliwości i potrzeb uczestników.

3. TĘCZOWY WIR – nowe zabawy z chustą Klanzy wciągną do zabawy każdego uczestnika imprezy. Dzięki chuście zdobędziemy magiczne mocy, wejdziemy do Krainy Magii i poznamy naszego przewodnika po animacji. Wszak chusta to atrakcja nie tylko dla małych dzieci!

4. ART-MOMENT – malowanie buzi to miła atrakcja zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Profesjonalne farbki i pędzelki, gotowe szablony do wyboru – w mig wyczarujemy malunki i tatuaże na buziach i rączkach. Niezależnie czy dziecko chce być kotem czy rycerzem postaramy się spełnić jego życzenie!

5. DUŻE BAŃKI MYDLANE – przy dobrej pogodzie nie zabraknie gonitwy za dużymi bańkami mydlanymi! Doświadczenie potwierdza - pokaz dużych baniek mydlanych z możliwością samodzielnego puszczania to wspaniała atrakcja na każdy ślub! Poza tym Wasz fotograf będzie zachwycony możliwością uchwycenia biegających za bańkami dzieci. Bańki mydlane to doskonała atrakcja także dla dorosłych gości.

6. WYZWANIE ARCHITEKTONICZNE – kto zbuduje wieżę, która dotknie sufitu? Która drużyna jako pierwsza zaprojektuje i wybuduje dom dla pary młodej? Za pomocą konstrukcyjnych słomek Bamp zamienimy się w konstruktorów i budowniczych, którzy w formie konkursu lub wolnej zabawy stworzą własne arcydzieła.

7. KĄCIK PLASTYCZNY - robienie kartki dla Pary Młodej? a może lepienie groźnych smoków, żeby pilnowały ślubnych prezentów? Kącik plastyczny to nie tylko kredki i kartki ale także szereg materiałów kreatywnych, z których można wyczarować naprawdę wszystko!

8. NIESPODZIANKA - element zaskoczenia musi być wszędzie! Szczególnie na weselnej animacji dla najmłodszych :)

a ponadto...

ELEMENT WARSZTATOWY , gdyż oprócz zabaw ruchowych i gier każda animacja prowadzona przeze mnie zawiera element warsztatowy!

Podczas warsztatów każde dziecko zrobi własną MAGICZNĄ MIKSTURĘ i weźmie udział w giełdzie czarodziejskich składników. Potrzebne będą: sproszkowane złoto, trucizna, gwiezdny pył, wywar z ogra, włos czarownicy… Na koniec animacji zaczarujmy mikstury, tak by naprawdę zaczęły działać. Ta zabawa podoba się dzieciom w każdym wieku i będzie dodatkowym zajęciem na czas ślubnego przyjęcia!

Strefa dziecka na przyjęciu sprawi, że w rodzice w spokoju będą mogli bawić się i brać udział w zabawach!

Na koniec kilka słów o tym co mnie wyróżnia i dlaczego warto do mnie zadzwonić :)

1. prowadzę regularnie profil na instagramie - mogą państwo sprawdzić jak wyglądają prowadzone przeze mnie animacje i że cały czas rozwijam swoje umiejętności oraz zdobywam nowe doświadczenie
2. robię z dziećmi rzeczy twórcze a nie odtwórcze
3. wysoka jakość sprzętu, którego używam - przede wszystkim do mój sprzęt i moje materiały - wiem na czym pracuję i co mogę zaproponować Państwu w ofercie
4. wymyślam zabawy i prowadzę fabułę, a nie tylko zabawiam dzieci malując im buzie i robiąc zwierzątka z baloników - co niestety zdarza się bardzo często
5. mam duże doświadczenie! Regularnie organizuję animacje na urodzinach i weselach, dodatkowo pracuję w jednej z warszawskich demokratycznych oraz pełnię funkcje instruktorki ZHR
6. wysoka kultura osobista, dobry kontakt z dziećmi

Zapraszam do współpracy i kontaktu!

Opinie o CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci) Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: CUD animatorka na wesele! (wspaniałe animacje i atrakcje dla dzieci) id:30950
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Aga
Aga
(5)
Dodano: 15-01-2018
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Warszaea
Dzieci i my byliśmy bardzo zadowoleni z animacji. Dużo ciekawych zabaw i doświadczeń. Rodzice migli się bawić na zabawie weselnej a pociechy były pod dobrą opieką

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Urodzinowa Elza - animacje dla dzieci
Imię:Anna
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.