Szybka-Fotka

500 zł
Będzin, śląskie

O nas

Szybka fotka to fotobudka, która zawsze gwarantuje świetną zabawę, uwieczni wesołe chwile, rozkręci każdą imprezę oraz pozostawi niezapomnianą pamiątkę. Dzięki różnorodności naszych gadżetów (kapelusze, peruki, tabliczki z zabawnymi napisami, okulary, maski, itp.) jesteśmy w stanie obsłużyć różnego rodzaju wydarzenia, takie jak: wesela, studniówki, imprezy firmowe, urodziny oraz wieczory kawalerskie i panieńskie.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania. My zajmujemy się transportem, montażem i demontażem fotobudki. Podczas każdej imprezy zapewniamy profesjonalną obsługę fotobudki, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia mogli skupić się wyłącznie na zabawie. Po każdej imprezie udostępniamy internetową galerię zdjęć zabezpieczoną indywidualnym hasłem, gdzie znajdą się wszystkie zdjęcia.

Nasza fotobudka wyposażona jest w wysokiej klasy lustrzankę i drukarkę termosublimacyjną, co w połączeniu daję gwarancję, że zdjęcia będą najwyższej jakości. Fotobudka dodatkowo wyposażona jest w lampę oświetleniową która umożliwia fotografowanie w trudniejszych warunkach przy zachowaniu jakości zdjęć.

Mamy do zaoferowania wysokiej jakości tła winylowe. Można wybierać spośród 8 różnych wzorów, dopasowanych do różnego rodzaju imprez.
Mamy również do zaoferowania zdjęcia przy użyciu technilogii green screen, która umożliwia zrobienie zdjęcia na tle dowolnie wybranego obrazu np. wieży Eiffla, Koloseum, piramidy i tak naprawdę wszystkiego na co macie tylko ochotę.

Namiot LED jest doskonałym urozmaiceniem dla usług wykonywanych przez fotobudkę. Namiot posiada różnokolorowe oświetlenie LED. Ze względu na swój rozmiar (2m x 2m) sprawdzi się świetnie w lokalu jak i w przypadku imprez plenerowych i pozwoli na pełne skorzystanie z usług oferowanych przez fotobudkę.

Zawsze polecamy księgi gości naszym klientom, ze względu na to, że jest to niezapomniana pamiątka tworzona w dniu wydarzenia z wszystkimi gośćmi. Wydrukowane zdjęcia wkleja się do księgi dodając życzenia.

Posiadamy duży wybór różnorodnych gadżetów dostosowanych do rozmaitych wydarzeń, co zapewni niezapomnianą zabawę i pobudzi wyobraźnię do tworzenia wielu ciekawych stylizacji.

Cennik:

2h - 500 zł
3h - 650 zł
4h - 800 zł

Szybka-Fotka
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Rogoźnik
Data dodania: 30-09-2019

Duży wybór tła i ramek. Bardzo dobry i miły kontakt, mnóstwo gadżetów, sprawna obsługa. Jak najbardziej polecam na każde wesele! :)

M
Martyna i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-03-2019
Katowice
Data dodania: 30-03-2019

Polecamy w 100%. Miła i profesjonalna obsługa, duża ilość gadżetów. Super zabawa

liczba odwiedzin: 2065

Wyjątkowe sale weselne w mieście Będzin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie