Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Tawerna Keja Pub wyjątkowe wesele w dobrym stylu, Łódź - zdjęcie 1
Tawerna Keja Pub wyjątkowe wesele w dobrym stylu, Łódź - zdjęcie 2 Tawerna Keja Pub wyjątkowe wesele w dobrym stylu, Łódź - zdjęcie 3 Tawerna Keja Pub wyjątkowe wesele w dobrym stylu, Łódź - zdjęcie 4 Tawerna Keja Pub wyjątkowe wesele w dobrym stylu, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Tawerna Keja Pub wyjątkowe wesele w dobrym stylu id:50813

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • gospoda
  • gościniec

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 100

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie
  • bal sylwestrowy


Tawerna Keja Pub, Łódź to ciekawa, klimatyczna sala weselna znajdująca się w sercu województwa łódzkiego. Jest to miejsce nietuzinkowe i z pewnością spodoba się miłośnikom marynistycznych klimatów. Jeśli chodzi o dojazd do lokalu, jest łatwy ze względu na położenie w samym centrum miasta. Jest to niewątpliwe ułatwienie zarówno dla Was jak i jak i Waszych gości weselnych. Przy lokalu znajduje się wygodny, dogodnie zlokalizowany parking, dzięki któremu nie będziecie się musieli martwić o swoje środki lokomocji.

Wybór miejsca, w którym odbędzie się Wasz niezapomniany dzień, jakim bez wątpienia będzie Wasze wesele to jedno z ważniejszych wyzwań, przed którymi prędzej, czy później stają wszyscy świeżo upieczeni narzeczeni. Podjęcie dobrej decyzji w tym zakresie determinuje właściwie przebieg Waszej uroczystości weselnej. Oczywiście najważniejsi jesteście Wy oraz zaproszeni przez Was przyjaciele i rodzina, jednak ten wspólny czas upłynie Wam znacznie przyjemniej jeśli będziecie zadowoleni z wyboru menu weselnego, wnętrz i akustyki sali.

Tawerna Keja Pub, wbrew temu co można wnioskować na podstawie nazwy, to lokal weselny zdolny pomieścić aż 100 osób! Zorganizujecie tu więc, zarówno kameralną skromną uroczystość jak i większy bankiet. Aranżacja tej przytulnej sali weselnej daje Wam pole do popisu, jeśli marzycie o nietypowej aranżacji wesela, np wykorzystując panujący tu marynistyczny klimat. Jednak tutejsze dekoracje są na tyle uniwersalne, że zorganizujecie Tu także nieco bardziej tradycyjne uroczystość, i a nawet modne, nowoczesne wesela np. w stylu boho.

Zapraszamy serdecznie, Tawerna Keja Pub - oferta na Twoje wesele !

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, , 90-553, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 623

Popularne miasta w okolicy