Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

TimGraf Premium - filmowanie + foto - zupełnie bez ukrytych kosztów ! id:29757

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
TimGraf Premium - filmowanie + foto - zupełnie bez ukrytych kosztów !

Ostatnio widziany dzisiaj
694-241...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 17-07-2017
Liczba odwiedzin: 510

Oferta Kamerzysta na wesele Warszawa

Profesjonalny FILM WESELNY - 6900 zł (w cenie full opcja! Minimum 2 operatorów, prof. rejestratory telewizyjne, latające kamery)
Profesjonalna FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3500 zł (w cenie 800-1000 zdjęć po obróbce! Nie znajdziesz nigdzie takiej ilości ! )
--- DOJAZD GRATIS WSZĘDZIE ---

Priorytetem dla nas jest stworzenie interesującej oferty bez ukrytych kosztów i tak też robimy;)
W cenie podstawowej otrzymują Państwo u nas full opcję, którą ciężko znaleźć u konkurencji nawet w najwyższych pakietach.
Film 'nasączony' jest świeżością pomysłów oraz nowoczesnym i stylowym wykończeniem - to dla nas szczególny priorytet !
W standardzie uroczystość jest filmowana przez minimum 2 operatorów, którzy pracują na najnowszym sprzęcie z wymienną optyką, co gwarantuje różnorodność ujęć, przy naszym wyjątkowo aktywnym działaniu.
W każdym nagraniu zapewniamy wiele niepowtarzalnych klipów, oryginalnych i nowoczesnych prezentacji oraz czołówek (wykonanych w Adobe After Effects), a także klip podsumowujący i nie tylko - to co praktycznie zawsze jest za dopłatą, u nas jest w cenie!

Do całości dołączamy specjalistyczne STABILIZATORY OBRAZU, które odpowiadają za idealnie płynny ruch operatorów dzięki STEADICAM - efekt latającej kamery.
Przez ten system uzyskujemy zupełnie płynne nagranie, nie widać w ogóle kroków kamerzysty!

NAGRANIE PO MONTAŻU JEST PERFEKCYJNE, nie ma najmniejszego poruszenia obrazu, pilnujemy tego szczególnie!
Każda klatka filmu, przechodzi u nas drobiazgową analizę, również wnikliwą obróbkę kolorystyczną!

OBRÓBKA KOLORYSTYCZNA ŻYWA I NATURALNA JAK NIGDZIE INDZIEJ - w filmach weselnych często brakuje kolorystyki, montażyści najczęściej narzucają niestety szarą, ponurą barwę. Dzięki temu szybciej i łatwiej im się montuje film. My utrudniamy sobie sprawę, ale za to Państwo zyskują NIEZWYKLE SOCZYSTY KOLOR OBRAZU !

Wykorzystujemy mnóstwo jasnych obiektywów odpowiednich do danej sceny, w tym również obiektywy ze specjalnymi efektami ;)
Długość filmu do ustalenia, nie narzucamy filmów 30, 40 czy 60 minutowych, choć takie też wykonujemy.
W cenie możecie Państwo zażyczyć sobie film nawet 120 minutowy! Oczywiście wykonamy go na najwyższym możliwym poziomie jak krótsze filmy ;)
Rozumiemy, że niektórzy chcą 'delektować' się filmem dłużej niż skromne 40 minut, chcą upamiętnić na płycie więcej utworów z sali weselnej, aby odczuć lepiej klimat swojego ulubionego zespołu.
W filmach powyżej 60 minut uwiecznimy wiele niezapomnianych momentów tanecznych, przez co na pewno nie będziecie mieć niedosytu ;)

Z chęcią zarejestrujemy więcej utworów z sali, gdyż mamy czym się wykazać...
Dźwięk zapisujemy na profesjonalnych telewizyjnych rejestratorach najwyższej klasy, przez co uzyskujemy niesamowitą dynamikę, czystość i wyrazistość brzmienia!
To coś szokującego jak może brzmieć płyta weselna, dbamy szczególnie aby oddać klimat z sali, a świetny dźwięk ma tutaj dużo do powiedzenia ;)
Oczywiście, na warsztacie montażowym, odpowiednio łączymy dźwięk z rejestratorów, z dźwiękiem z kamer, aby uzyskać 100% naturalność. Mamy wrażenie, jak byśmy byli na żywo, oglądając naszą płytę.

Wiele detali można z nami ustalić indywidualnie, typu wywiady itp. (oczywiście bez dopłat - jedna cena bez rozdrabniania)
Reportaż rozpoczynamy od przygotowań, to my zachęcamy aby rozpocząć wcześniej, wszystko dla dobra (jakości) Państwa filmu. Im więcej zrobimy ujęć tym bardziej rozbudowany i ciekawszy klip z przygotowań ;)
Nie rozliczamy się drobiazgowo, co do godzin naszej pracy, jesteśmy maksymalnie elastyczni i jeśli jest pomysł od strony Państwa, aby coś dodatkowo sfilmować, nie ma problemu.
Nie stresujemy Pary Młodej, że zostajemy do oczepin i koniec. Jeśli będzie potrzeba zostaniemy dłużej oczywiście bez dodatkowych kosztów ;)

FOTOGRAFIA Z WASZEGO ŚLUBU - PREMIUM

UWAGA - około 800-1000 zdjęć dla każdego klienta!! - wszystkie zdjęcia, bez wyjątku, przechodzą profesjonalną obróbkę kolorystyczną oraz retusz!
W praktyce nikt nie oferuje tak DUŻEJ ILOŚCI ZDJĘĆ po obróbce! Nie oszczędzamy aparatów mimo, że są z najwyższej półki ;)

Rozpoczynamy reportaż od przygotowań, błogosławieństwa bądź pleneru, jeśli tak sobie zażyczy Para Młoda ;)
Na weselu fotografujemy nie tylko do godziny 1.00 jak to większość sobie zastrzega. Możemy fotografować dłużej bez dodatkowych kosztów, jeśli zaistnieje taka potrzeba ;)
Na pewno nie jesteśmy obsługą, która patrzy na zegarek, wtajemniczamy się w Państwa wesele tak mocno, że naprawdę ciężko jest nam skończyć pracę, zawsze mamy coś jeszcze do wykonania ;).. przez to taka ilość zdjęć :D

W cenie oczywiście otrzymujecie Państwo elegancki album na 60 fotek (format zdjęć w albumie 15x21cm) - papier jedwabisty, nie odbijający światła i nie pozostawiający śladów po dotknięciu palcami.
W opcji również albumy na 100 zdjęć (czarne lub kremowe strony) + EKSKLUZYWNE KSIĘGI...

ZAPRASZAMY NA NASZĄ BEZPOŚREDNIĄ STRONĘ (po prawej stronie w kontakcie w 'pokaż pozostałe dane')
Tam więcej info + galeria
Zachęcamy do kontaktu z nami ;)

Rodzaj:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Cennik

Oferta - jasne zasady :)
6900 / całość
Dla chcących trochę zaoszczędzić - w opcji 1 kamera - 5500 zł (zachęcamy jednak do wariantu wielokamerowego) ;)

Opinie o TimGraf Premium - filmowanie + foto - zupełnie bez ukrytych kosztów ! Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.