Zobacz zdjęcia (5)
Tomasz Pluta - fotografia ślubna i okazjonalna - WOLNE TERMINY 2023, Lublin - zdjęcie 1
Tomasz Pluta - fotografia ślubna i okazjonalna - WOLNE TERMINY 2023, Lublin - zdjęcie 2 Tomasz Pluta - fotografia ślubna i okazjonalna - WOLNE TERMINY 2023, Lublin - zdjęcie 3 Tomasz Pluta - fotografia ślubna i okazjonalna - WOLNE TERMINY 2023, Lublin - zdjęcie 4 Tomasz Pluta - fotografia ślubna i okazjonalna - WOLNE TERMINY 2023, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Tomasz Pluta - fotografia ślubna i okazjonalna - WOLNE TERMINY 2023 id:55024

Lublin, lubelskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Nazywam się Tomasz, jestem fotografem, który uwielbia podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego zlecenia przyjmuję z każdego zakątka Polski. Specjalizuję się w fotografii portretowej oraz mody. Swoje umiejętności wykorzystuję w fotografii ślubnej podchodząc do każdego wydarzenia indywidualnie, tworząc szczere, naturalne fotografie, które oddają prawdziwą esencję każdego wesela.

Witam serdecznie, bardzo dziękuje za zainteresowanie moim portfolio - będzie mi bardzo miło jeśli właśnie mnie wybierzecie na swojego fotografa ślubnego.

Moja oferta składa się z jednej głównej części, która zawiera reportaż z dnia zaślubin. Do tego możecie zdecydować się na dodatkowe opcje. Pracę rozpoczynam standardowo od przygotowań i trwa ona zazwyczaj do oczepin, czyli tak do około 1:00 w nocy. Otrzymacie ode mnie od 400 do około 600 wyretuszowanych zdjęć. Reportaż będzie dostępny w Internecie pod linkiem chronionym hasłem (abyście mogli rozesłać je znajomym i rodzinie), będzie to ładnie prezentująca się galeria z możliwością pobierania zdjęć. Dostaniecie również eleganckie pudełko, które będzie zawierało cały reportaż na pendrivie oraz 100 wydrukowanych zdjęć.

W dniu ślubu proponuję parom krótką sesję plenerową, z której możecie skorzystać, jeżeli tylko będziecie mieli na ochotę :) Możemy wtedy zrobić ujęcia w otoczeniu sali lub podjechać w jakieś klimatyczne miejsce w okolicy, aby uchwycić fajne momenty :) Nie zajmie nam to dużo czasu - wiem, że ważne dla Was jest, aby jak najszybciej wrócić do gości. Ze swojej strony mocno zachęcam do takiej sesji w dniu wesela - z doświadczenia wiem, że emocje towarzyszące parom w tym dniu są zupełnie inne niż podczas sesji poślubnej, dzięki czemu materiał wychodzi dużo lepiej. Gdybyście jednak dodatkowo chcieli zorganizować sesję plenerową w późniejszym terminie, to oczywiście jest też taka możliwość.

Dajcie znać co o tym myślicie, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - jestem do Waszej dyspozycji :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najlepszym wyróżnikiem oferty to są zdjęcia, które bezpośrednio przemawiają do klienta.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmuję się ponad 15 lat a przygoda ze ślubami rozpoczęła się 3 lata temu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Reportaż w formie elektronicznej staram się oddać w ciągu miesiąca, wiem jak to jest czekać, sam niedawno brałem ślub ;)

Opinie (1)

Tomasz Pluta - fotografia ślubna i okazjonalna - WOLNE TERMINY 2023 id:55024
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-01-2023
Kraków
Data dodania: 16-04-2023

Polecam tego fotografa, Tomasz jest cierpliwy i nie ustawia na silę, robi naturalne zdjęcia, które wyglądają pięknie. Polecam w 100%. Jakość zdjęć też jest na poziomie :)

Kontakt

NIP: 6792814795
Imię i nazwisko: Tomasz Pluta
Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 170

Popularne miasta w okolicy