Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze id:9572

Oferta
Dodaj do plannera

By chwile piękne były zawsze .....

Zdjęcia to dla mnie przede wszystkim emocje i ulotne momenty. Tego szukam patrząc przez wizjer aparatu. Nie robię niezliczonej ilości nudnych, banalnych i powtarzalnych ujęć. Wolę zaoferować Wam nie tysiąc, a sto zdjęć, których długo nie zapomnicie. Jestem perfekcjonistą, starannie selekcjonuję wykonane fotografie i pracuję później drobiazgowo nad nimi w komputerze.

Praca, która przynosi satysfakcję to duży komfort. Ja mam to szczęście, że robiąc zdjęcia jednocześnie realizuję siebie, czy to w wolnych chwilach pielęgnując swoją pasję, czy utrwalając Wasze kruche wspomnienia. Dlatego zawsze gdy naciskam spust migawki, robię to z pełnym zaangażowaniem, myśląc o tym, żeby efekt końcowy był jak najlepszy.

Zapraszam Was do świata Waszej fotografii, gdzie ulotne wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

UWAGA

Promocja !!!

Teraz sesja narzeczeńska GRATIS. Zamówcie zdjęcia narzeczeńskie. Jeśli Wam się spodobają i podpiszemy umowę na wykonanie reportażu ślubnego i/lub sesji plenerowej, fotografie z sesji narzeczeńskiej otrzymacie zupełnie za darmo. W przeciwnym wypadku koszt zdjęć narzeczeńskich będzie zgodny z przyjętą stawką.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / 12 godzin

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

791-137...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Legnica
Kod:59-220
Data dodania: 06-02-2013
Liczba odwiedzin: 444

Polecamy

Nowe ogłoszenia