Zobacz zdjęcia (5)
Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze, Legnica - zdjęcie 1
Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze, Legnica - zdjęcie 2 Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze, Legnica - zdjęcie 3 Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze, Legnica - zdjęcie 4 Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze, Legnica - zdjęcie 5
1 / 5

Twoja Fotografia - By chwile piękne były zawsze id:9572

Legnica, dolnośląskie

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

By chwile piękne były zawsze .....

Zdjęcia to dla mnie przede wszystkim emocje i ulotne momenty. Tego szukam patrząc przez wizjer aparatu. Nie robię niezliczonej ilości nudnych, banalnych i powtarzalnych ujęć. Wolę zaoferować Wam nie tysiąc, a sto zdjęć, których długo nie zapomnicie. Jestem perfekcjonistą, starannie selekcjonuję wykonane fotografie i pracuję później drobiazgowo nad nimi w komputerze.

Praca, która przynosi satysfakcję to duży komfort. Ja mam to szczęście, że robiąc zdjęcia jednocześnie realizuję siebie, czy to w wolnych chwilach pielęgnując swoją pasję, czy utrwalając Wasze kruche wspomnienia. Dlatego zawsze gdy naciskam spust migawki, robię to z pełnym zaangażowaniem, myśląc o tym, żeby efekt końcowy był jak najlepszy.

Zapraszam Was do świata Waszej fotografii, gdzie ulotne wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

UWAGA

Promocja !!!

Teraz sesja narzeczeńska GRATIS. Zamówcie zdjęcia narzeczeńskie. Jeśli Wam się spodobają i podpiszemy umowę na wykonanie reportażu ślubnego i/lub sesji plenerowej, fotografie z sesji narzeczeńskiej otrzymacie zupełnie za darmo. W przeciwnym wypadku koszt zdjęć narzeczeńskich będzie zgodny z przyjętą stawką.