Zobacz zdjęcia (53)
Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 1
Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 1 Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 2 Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 3 Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 4 Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 5 Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 6 Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 7
Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne, Wrocław - zdjęcie 8
1 / 53

Fotografia Siedleccy - Wasze historie ślubne id:46365

od 1800 do 5500 zł / całość
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
721-151...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Zapewne poszukujecie fotografa na swój wielki dzień bądź chcielibyście, abyśmy stworzyli dla Was piękną pamiątkę na inną okazję. Zajmujemy się głównie fotografią ślubną, ale w naszej ofercie znajdziecie również sesje rodzinne, ciążowe, narzeczeńskie, portretowe czy fotorelacje z eventów firmowych. Każdy z tych tematów jest inny i chyba właśnie dlatego tak to kochamy.
Wiemy jak ważne są to dla Was chwile, dlatego też aby sprostać waszym oczekiwaniom staramy się nieustannie doskonalić swój warsztat pracy poprzez szkolenia oraz eventy branżowe, które wyznaczają panujące trendy w fotografii. Dzięki nieustannej praktyce oraz doświadczeniu wyznaczyliśmy własny styl, którym podążamy i nas charakteryzuje.
Na sesjach staramy się tworzyć swobodny klimat pracy, zrozumieć wasze potrzeby oraz poznać oczekiwania, dzięki którym możemy stworzyć dla Was pamiątkę na długie lata. Uwielbiamy zdjęcia naturalne, gdzie widać emocje oraz uczucia, co sprawia, że chętnie do nich wracamy po latach i możemy znów poczuć tą magiczną chwilę.

Oferta Fotografia Siedleccy

Oferta 2023/24

od 1800 do 5500zł/ całość
Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z wami od przygotowań do końca oczepin. Maksymalny czas pracy to 14 godzin.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Za nami już 5 lat przygody z fotografią ślubną. Wcześniej to była nasza największa pasja, teraz - najlepsza praca!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość poznawania tylu ciekawych ludzi i doświadczania z wami emocji, które w dniu ślubu osiągają punkt kulminacyjny. Praca, która nigdy się nie nudzi.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografując używamy sprzętu firmy Nikon. Posiadamy dwa aparaty, obiektywy o wszystkich dostępnych ogniskowych oraz masę sprzętu oświetleniowego.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dzięki niemu potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji i nie straszne są nam ciężkie warunki oświetleniowe typu ciemne kościoły, czy lasery DJa na sali weselnej.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wy o tym decydujecie. Najciekawsze reportaże powstają, gdy pracujemy we dwójkę - każdy z nas ma inny punkt widzenia, ale do waszej dyspozycji fotografujemy również w pojedynkę.

Jak ubieramy się na wesele?

Stosownie do sytuacji. Szanujemy was i przyjęcie, które tak pieczołowicie przygotowywaliście. Ubieramy się elegancko na tyle, żeby było nam jeszcze choć trochę wygodnie - jednak jesteśmy w pracy :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Na waszą prośbę tworzymy galerię internetową, która jest chroniona hasłem. Otrzymujecie od nas również pendrive ze wszystkimi zdjęciami.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania to 80 dni roboczych. Zazwyczaj oddajemy je wcześniej, ale również musimy się zabezpieczyć czasowo w razie nieprzewidzianych wypadków.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Wydaje mi się, że jest to czas po pierwszym tańcu i pierwszym drinku :) kiedy stres opada. My wtedy manewrujemy wśród gości, tworząc wam pamiątkę z niepozowanych momentów tj. rozmowy, zabawa dzieci, wasze uśmiechy i wygłupy na parkiecie ;)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jasne! Może macie swoje ulubione miejsce na ziemi - my z chęcią się tam z wami wybierzemy.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary Młode, tak samo jak i my uwielbiają zielone plenery - lasy, jeziora, łąki, chociaż wszystkie wyzwania są mile widziane. Jeśli nie macie pomysłu na miejsce - bez obaw, na pewno razem coś wymyślimy.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Bez stresu! To czasem mało możliwe, ale tylko wtedy Pary Młode doskonale bawią się na własnym weselu. Bawcie się z gośćmi i nie patrzcie na to, że za późno podali rosół - z czasem będziecie pamiętać tylko dobrą zabawę, a nie drobne uchybienia, które zawsze mają miejsce przy tak dużych imprezach.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jeśli wasz wymarzony ślub nie jest tradycyjny, to jak najbardziej piszcie a na pewno uda nam się do was dopasować. Lubimy wyzwania!

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

O to nie musicie się martwić. Wysokiej klasy sprzęt fotograficzny oraz nasze zaangażowanie wystarczą :)

Opinie Fotografia Siedleccy (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Fotografia Siedleccy

Nazwa firmy: Fotografia Siedleccy
Imię i nazwisko: Karolina Siedlecka
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
721-151...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2862
Zadzwoń
721-151...
Napisz

Popularne miasta w okolicy