Zobacz zdj─Öcia (5)
ÔŁĄTwoja historia zaczyna si─Ö tutaj ÔŁĄ Fotoreporta┼╝ ┼Ťlubny ÔŁĄ zdj─Öcia- 4KÔŁĄ, Radom - zdj─Öcie 1
ÔŁĄTwoja historia zaczyna si─Ö tutaj ÔŁĄ Fotoreporta┼╝ ┼Ťlubny ÔŁĄ zdj─Öcia- 4KÔŁĄ, Radom - zdj─Öcie 2 ÔŁĄTwoja historia zaczyna si─Ö tutaj ÔŁĄ Fotoreporta┼╝ ┼Ťlubny ÔŁĄ zdj─Öcia- 4KÔŁĄ, Radom - zdj─Öcie 3 ÔŁĄTwoja historia zaczyna si─Ö tutaj ÔŁĄ Fotoreporta┼╝ ┼Ťlubny ÔŁĄ zdj─Öcia- 4KÔŁĄ, Radom - zdj─Öcie 4 ÔŁĄTwoja historia zaczyna si─Ö tutaj ÔŁĄ Fotoreporta┼╝ ┼Ťlubny ÔŁĄ zdj─Öcia- 4KÔŁĄ, Radom - zdj─Öcie 5
1 / 5

ÔŁĄTwoja historia zaczyna si─Ö tutaj ÔŁĄ Fotoreporta┼╝ ┼Ťlubny ÔŁĄ zdj─Öcia- 4KÔŁĄ id:43974

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opini─Ö
E-firma umowa na odleg┼éo┼Ť─ç / podpis elektroniczny

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • fotoksi─ů┼╝ka
  • pakiet foto+video
  • reporta┼╝ ┼Ťlubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotoreporta┼╝ z najwa┼╝niejszych wydarze┼ä okoliczno┼Ťciowych. Zdj─Öcia w rozdzielczo┼Ťci 4K pozwol─ů zachowa─ç lepsz─ů jako┼Ť─ç i wi─Öksz─ů szczeg├│┼éowo┼Ť─ç.
Ka┼╝de zlecenie wykonuj─Ö z najwi─Öksz─ů staranno┼Ťci─ů i pe┼énym zaanga┼╝owaniem. Stawiam na fotografi─Ö naturaln─ů, dokumentaln─ů, nie koloryzuj─Ö rzeczywisto┼Ťci. Na moich zdj─Öciach staram si─Ö utrwali─ç Wasz─ů prawdziw─ů histori─Ö. Materia┼é kt├│ry oddaje w Wasze r─Öce to opowie┼Ť─ç - spontaniczna i prawdziwa. Uwielbiam zatrzymywa─ç w moich pracach emocje i chwile, z nadziej─ů, ┼╝e za ka┼╝dym razem, gdy do nich powr├│cicie u┼Ťmiech zago┼Ťci na waszych twarzach.

Poznajmy si─Ö

Tak wygl─ůda nasza praca

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w ko┼Ťciele?

Posiadam Upoważnienie, do wykonywania zdjęć w miejscach sakralnych na terenie całego kraju, wydane przez Kurię Diecezji Radomskiej.

Tego nie dowiecie si─Ö nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdj─Öcie"?

Idealnie jest, wtedy gdy klient jest zadowolony z oddanej pracy. Je┼Ťli M┼éodzi maj─ů jakie┼Ť pomys┼éy lub oczekiwania to staram si─Ö je zrealizowa─ç ze szczeg├│lna staranno┼Ťci─ů.

Jakie miejsca Pary M┼éode najcz─Ö┼Ťciej wybieraj─ů na sesje plenerowe?

Miejsce nie ma znaczenia, najwa┼╝niejsze aby m┼éodzi identyfikowali si─Ö z danym otoczeniem. Staram si─Ö je dopasowa─ç do zainteresowa┼ä, pasji a nawet zwodu jaki wykonuj─ů.Ka┼╝da para ma swoje miejsca kt├│re kojarz─ů im si─Ö tylko z nimi. Mo┼╝e to by─ç wsz─Ödzie byle byli zwi─ůzani z tym miejscem. Spotykam si─Ö te┼╝ z Parami kt├│re maj─ů ju┼╝ wszystko zaplanowane, a moim zadaniem jest si─Ö odpowiednio przygotowa─ç do warunk├│w jakie tam s─ů. Je┼Ťli M┼éodzi maj─ů takie miejsca to nale┼╝y tak je uchwyci─ç na zdj─Öciach, aby wywo┼éywa┼éy wspomnienia a nie by┼éy tylko t┼éem. Je┼Ťli natomiast moi klienci chc─ů abym to ja im co┼Ť zaproponowa┼é, wtedy podsuwam gotowe pomys┼éy na plener. Odleg┼éo┼Ť─ç dla mnie nie ma znaczenia, tak samo jak charakter oraz warunki w jakich ma by─ç wykonana.

Jaki jest styl naszej pracy?

Najwa┼╝niejszy dla mnie jest odpowiedni moment w kt├│rym zrobi─Ö zdj─Öcie a nie strzelanie na o┼Ťlep licz─ůc ┼╝e co┼Ť si─Ö wybierze.

Nasz przepis na znakomit─ů zabaw─Ö na weselu.

Jako fotograf staram si─Ö by─ç niezauwa┼╝alny przez co mog─Ö zrobi─ç zdj─Öcia kt├│re nie s─ů tylko pozowane.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe to normalne w tej pracy, trzeba za to umie─ç je odpowiednio wykorzysta─ç do zdj─Ö─ç.

Czy s┼éabe o┼Ťwietlenie jest dla nas przeszkod─ů?

Posiadam odpowiedni sprz─Öt kt├│rym mog─Ö si─Ö wspomaga─ç nawet w s┼éabo o┼Ťwietlonych miejscach.

Opinie (0)

Dodaj opini─Ö
Dodaj pierwsz─ů opini─Ö

Kontakt

Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 395