Zobacz zdjęcia (5)
❤Twoja historia zaczyna się tutaj ❤ Fotoreportaż ślubny ❤ zdjęcia- 4K❤, Radom - zdjęcie 1
❤Twoja historia zaczyna się tutaj ❤ Fotoreportaż ślubny ❤ zdjęcia- 4K❤, Radom - zdjęcie 2 ❤Twoja historia zaczyna się tutaj ❤ Fotoreportaż ślubny ❤ zdjęcia- 4K❤, Radom - zdjęcie 3 ❤Twoja historia zaczyna się tutaj ❤ Fotoreportaż ślubny ❤ zdjęcia- 4K❤, Radom - zdjęcie 4 ❤Twoja historia zaczyna się tutaj ❤ Fotoreportaż ślubny ❤ zdjęcia- 4K❤, Radom - zdjęcie 5
1 / 5

❤Twoja historia zaczyna się tutaj ❤ Fotoreportaż ślubny ❤ zdjęcia- 4K❤ id:43974

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotoreportaż z najważniejszych wydarzeń okolicznościowych. Zdjęcia w rozdzielczości 4K pozwolą zachować lepszą jakość i większą szczegółowość.
Każde zlecenie wykonuję z największą starannością i pełnym zaangażowaniem. Stawiam na fotografię naturalną, dokumentalną, nie koloryzuję rzeczywistości. Na moich zdjęciach staram się utrwalić Waszą prawdziwą historię. Materiał który oddaje w Wasze ręce to opowieść - spontaniczna i prawdziwa. Uwielbiam zatrzymywać w moich pracach emocje i chwile, z nadzieją, że za każdym razem, gdy do nich powrócicie uśmiech zagości na waszych twarzach.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam Upoważnienie, do wykonywania zdjęć w miejscach sakralnych na terenie całego kraju, wydane przez Kurię Diecezji Radomskiej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealnie jest, wtedy gdy klient jest zadowolony z oddanej pracy. Jeśli Młodzi mają jakieś pomysły lub oczekiwania to staram się je zrealizować ze szczególna starannością.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Miejsce nie ma znaczenia, najważniejsze aby młodzi identyfikowali się z danym otoczeniem. Staram się je dopasować do zainteresowań, pasji a nawet zwodu jaki wykonują.Każda para ma swoje miejsca które kojarzą im się tylko z nimi. Może to być wszędzie byle byli związani z tym miejscem. Spotykam się też z Parami które mają już wszystko zaplanowane, a moim zadaniem jest się odpowiednio przygotować do warunków jakie tam są. Jeśli Młodzi mają takie miejsca to należy tak je uchwycić na zdjęciach, aby wywoływały wspomnienia a nie były tylko tłem. Jeśli natomiast moi klienci chcą abym to ja im coś zaproponował, wtedy podsuwam gotowe pomysły na plener. Odległość dla mnie nie ma znaczenia, tak samo jak charakter oraz warunki w jakich ma być wykonana.

Jaki jest styl naszej pracy?

Najważniejszy dla mnie jest odpowiedni moment w którym zrobię zdjęcie a nie strzelanie na oślep licząc że coś się wybierze.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Jako fotograf staram się być niezauważalny przez co mogę zrobić zdjęcia które nie są tylko pozowane.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe to normalne w tej pracy, trzeba za to umieć je odpowiednio wykorzystać do zdjęć.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadam odpowiedni sprzęt którym mogę się wspomagać nawet w słabo oświetlonych miejscach.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1074

Popularne miasta w okolicy