Zobacz zdjęcia (11)
Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio, Wrocław - zdjęcie 1
Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio, Wrocław - zdjęcie 2 Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio, Wrocław - zdjęcie 3 Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio, Wrocław - zdjęcie 4 Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio, Wrocław - zdjęcie 5
Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 11

Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio id:49783

4000 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
605-131...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Witamy Was bardzo serdecznie!!

Nasze filmy to przede wszystkim Wy, Wasze emocje, uczucia, miłość i Wasza wyjątkowa historia. Zależy nam na tym, by oddać emocje, które towarzyszą Wam w tym pięknym dniu. Łapiemy ulotne chwile, uśmiechy, łzy wzruszenia, zabawę. Jesteśmy w tym dniu dla Was, po to, by uwiecznić wszystko to co najpiękniejsze i wszystko to, czego być może Wam nie uda się dostrzec. Jeśli podobają się Wam nasze filmy, nie czekajcie dłużej – napiszcie! Nie możemy się doczekać naszego spotkania.

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą VIDEO + FOTO również zapraszamy. Współpracujemy z zaufaną Fotografką.

........................ ................................

Kilk a słów o nas ;)

PJ Studio to my – Magda i Piotrek. Tworzymy zgrany duet nie tylko w życiu zawodowym ale i prywatnym – od kilku lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Na co dzień mieszkamy we Wrocławiu, choć jest więcej miejsc, które nazywamy domem. Kochamy odkrywać nowe miejsca, poznawać nowe smaki i przyglądać się ludziom. Za ciekawymi kadrami jesteśmy gotowi pokonać tysiące kilometrów.

PJ Studio to nasza pasja. Wkładamy w swoją pracę całych siebie, naprawdę kochamy to co robimy. Za każdym razem robimy wszystko by w jak najpiękniejszy sposób uwiecznić Wasze chwile. Cieszymy się, że tu trafiliście i nie możemy się doczekać, żeby Was poznać.

Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio - film 1 Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Filmowanie

4000zł/ wesele

JAK PRACUJEMY?

Wasz dzień zostanie nagrany przez dwóch operatorów. Otrzymacie film pełen pięknych ujęć, ze starannie dobranym podkładem muzycznym, poddany profesjonalnej obróbce. Dbamy o to, żeby na filmie zostały uchwycone emocje, które towarzyszą Wam w tym dniu.

Dokładny plan dnia oraz zakres nagrań omawiamy z każdą parą indywidualnie. Zazwyczaj obejmuje on:

- nagrania przygotowań i dekoracji sali weselnej
- nagrania przygotowań w domach Państwa Młodych
- ceremonię zaślubin wraz z życzeniami
- przyjęcie weselne (swoją pracę kończymy w zależności od wybranego pakietu)


NAGRANIA PLENERWE

Nagrania plenerowe realizujemy najczęściej w inny dzień niż dzień ślubu i są one wliczone w cenę każdego z wariantów. Oznacza to, że z tego tytułu nie ponosicie dodatkowych opłat. Miejsce nagrań ustalane jest wcześniej z Parą Młodą. Dojazd na plener jest bezpłatny do 50 km od Wrocławia. W przypadku większej odległości, pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 1zł/km.

Istnieje również możliwość zorganizowania nagrań plenerowo - wyjazdowych.
W takim wypadku pokrywacie dodatkowo koszty ewentualnego noclegu.
Sesje zagraniczne omawiamy indywidualnie z każdą Parą Młodą.

W czasie nagrań plenerowych korzystamy z drona do nagrania jak najlepszych ujęć.

Opinie (5)

Dodaj opinię
Tworzymy filmy do których lubicie wracać. DWÓCH OPERATORÓW. PJ Studio id:49783
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Wrocław
Data dodania: 24-03-2022

PJ Studio - Madzia i Piotrek - para, dzięki której mamy na pamiątkę najpięknieszy film weselny. Niesamowicie kontaktowi i pełni pasji do tego co robią. Bardzo cenimy sobie ich pomysłowość i otwartość. Wiedzieli co zaproponować, żeby wyszło naturalnie - czyli tak jak w miłości😊. Dzięki Nim, mogliśmy po prostu cieszyć się dniem, sobą, naszymi gośćmi - bo wiedzieliśmy, że Madzia i Piotrek mają wszystko pod kontrolą🥰. Jesteśmy bardzo wzruszeni materiałem, który otrzymaliśmy - czuliśmy się jakbyśmy oglądali najpięknieszy film romantyczny na ziemi - a to przecież była nasza historia! Niesamowite, jak Madzia I Piotrek potrafią łączyć muzykę, napisy, sceny i wychodzi bajka i cudo Oscarowe. Dziękujemy Wam za najpiękniejszą pamiątkę❤️

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Oława
Data dodania: 23-01-2022

PJ Studio to świetni ludzie z profesjonalnym podejściem i co najważniejsze pasją do tego co robią. W filmie nie brakuje wzruszających i radosnych scen, a nawet pojawiają się te, które wręcz bawią do łez. Ujęcia są przemyślane i zrobione w odpowiedni sposób.
Film, który wykonali to idealna pamiątka tego dnia.
Gorąco polecam!

L
Lila
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Kraków
Data dodania: 17-08-2021

J STUDIO to profesjonaliści, ale przedewszystkim fantastyczni ludzie.Bardzo zaangażowani w swoją prace, wkładają w nią całe serce.Film zmontowany w taki sposób,że idealnie odzwierciedla atmosferę, jaka panowała w naszym wyjątkowym dniu.Bardzo gorąco polecam!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Lublin
Data dodania: 08-08-2021

Odkąd otrzymaliśmy film z wesela cały czas uważamy że wybraliśmy z mężem najlepszy duet, który pomógł nam uwiecznić nasz najważniejszy dzień w życiu. Film wyszedł idealny, dokładnie taki jak chciałam. Nie ma nudnych scen i całość wyszła tak cudownie, ze za każdym razem wzrusza tak samo. Jak kiedykolwiek będę potrzebowała operatora do uwiecznienia kolejnych wyjatkowych chwil, to nie będę się nawet zastanawiać nad innymi. Z całego serca dziękuje.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2020
Lublin
Data dodania: 08-08-2021

Polecam w 100 % za zaangażowanie i profesjonalizm;) Jeśli zależy wam na indywidualnym podejściu i szukacie osób, które zrealizują film z "pomysłem", który uwieczni charakter ślubu, wesela i odda emocje towarzyszące wam w tym dniu to trafiliście pod właściwy adres. PJ STUDIO to ludzie z ogromną pasją, a powierzenie im realizacji filmu w dniu ślubu oznacza jeden powód mniej do stresu w tym dniu ;)

Kontakt

Imię: Piotrek 
Adres: Wrocław, , 52-007, woj. dolnośląskie
605-131...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 804
Zadzwoń
605-131...
Napisz

Popularne miasta w okolicy