Zobacz zdjęcia (5)
M&A Studio Film oraz fotografia ślubna!, Rzeszów - zdjęcie 1
M&A Studio Film oraz fotografia ślubna!, Rzeszów - zdjęcie 2 M&A Studio Film oraz fotografia ślubna!, Rzeszów - zdjęcie 3 M&A Studio Film oraz fotografia ślubna!, Rzeszów - zdjęcie 4 M&A Studio Film oraz fotografia ślubna!, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

M&A Studio Film oraz fotografia ślubna! id:40505

Rzeszów, podkarpackie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
724-520...
668-826...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

M&A Studio to profesjonalny duet oferujący szeroko pojęte usługi z zakresu fotografii i kamerowania. Latamy dronem, pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie, za dodatkową opłatą udostępniamy fotobudkę oraz uwielbiamy podróżować, dlatego nie straszne nam wyjazdy, także zagraniczne. Kreatywność oraz umiejętność uchwycenia niezapomnianych chwil to jedne z wielu cech, które charakteryzują naszą twórczość. W swojej pracy skupiamy się na wydobyciu emocji oraz poszukiwaniu tego, co najpiękniejsze, uchwyceniu wyjątkowości chwil. Wiemy, jak ważny jest dla Was TEN DZIEŃ, dlatego dbamy o każdy detal, aby stworzyć razem z Wami Waszą, wyjątkową historię ;)

Połączenie fotografii oraz filmu w jednej firmie jest niezwykłą zaletą, ponieważ umiemy ze sobą pracować, zapewniając Wam pełen profesjonalizm we wszystkim, co robimy. Każda para to inna, niesamowita historią do opowiedzenia. Pragniemy stworzyć Waszą bajkę w oparciu o Wasze zainteresowania, oczekiwania, i to, jacy jesteście. Służymy pełną dozą pomysłów, ale jesteśmy też otwarci na wszelkie propozycje, abyśmy razem stworzyli coś wyjątkowego. Szczegółową ofertę wysyłamy na maila lub Facebooka. Zapraszamy do współpracy ;)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

M&A Studio to profesjonalny duet oferujący szeroko pojęte usługi z zakresu fotografii i filmowania. Latamy dronem, pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie oraz uwielbiamy podróżować, dlatego nie straszne nam wyjazdy, także zagraniczne. Kreatywność oraz umiejętność uchwycenia niezapomnianych chwil to jedne z wielu cech, które charakteryzują naszą twórczość. Pragniemy stworzyć Waszą bajkę w oparciu o Wasze zainteresowania, oczekiwania, i to, jacy jesteście. Służymy pełną dozą pomysłów, ale jesteśmy też otwarci na wszelkie propozycje, abyśmy razem stworzyli coś wyjątkowego.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją ;) Zamiłowanie do sztuki fotografii i filmowania staramy się przelać na efekty naszej współpracy. Każda para to inna, wyjątkowa historia do opowiedzenia, dlatego jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Was, do Waszych oczekiwań. Zawsze chcemy poznać się bliżej, aby poznać Wasze pasje i zainteresowania, a tym samym zadbać o Waszą swobodę i komfort. ;)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Wami od samego początku - od przygotowań, czy to w domu czy to u kosmetyczki ;) do oczepin, zazwyczaj jest to około godziny 1.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowym pakiecie oferujemy min. 400 zdjęć, teledysk wraz z długim filmem, sesję plenerową w tym samym dniu, odbitki oraz drewniany pendrive wraz z galerią online. Dodatkowo oferujemy ujęcia z drona, większą ilość zdjęć oraz odbitek, sesję w plenerową w innym dniu oraz sesję narzeczeńską, a także fotoalbumy i fotoksiążki.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Od zawsze fascynowałem się filmowaniem i montażem. Do rozpoczęcia swojej przygody z filmem zachęciła mnie Ola i tak połączyła nas wspólna pasja ;) Staram się podążać za trendami i nowościami, aby stale rozwijać swoje umiejętności ~ Michał

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się już w dzieciństwie. Początkowo przed obiektywem, z czasem zaczęłam zagłębiać się w techniki fotografii. Ostatecznie stało się to moją pasją, która stale motywuje mnie do działania. ;) ~Ola

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży oficjalnie pracujemy od 2 lat. We wcześniejszych latach wykonywaliśmy usługi głównie dla przyjaciół i znajomych. W pewnym momencie postanowiliśmy zrobić wszystko, aby pasja stała się czymś więcej ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy skupiamy się na wydobyciu emocji oraz poszukiwaniu tego, co najpiękniejsze, uchwyceniu wyjątkowości chwil. Wiemy, jak ważny jest dla Was TEN DZIEŃ, dlatego dbamy o każdy detal, aby stworzyć razem z Wami Waszą, wyjątkową historię. Kochamy najbardziej to, że uwiecznić piękno chwil, tworząc dla Was pamiątkę na lata ;)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zdjęcia wykonujemy wysokiej jakości pełnoklatkowymi bezlusterkowcach marki Sony.
Posiadamy 2 body, więc zawsze jest jedno w zapasie – tak na wszelki wypadek. Do tego torba
jasnych obiektywów, które pozwalają na uzyskanie zaskakujących efektów. Filmy kręcimy
bezlusterkowcami Marki Lumix o wysokich parametrach technicznych, stabiliazcję zapewniają
gimbal oraz statyw.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Sprzęt musi współgrać z umiejętnościami wykonawcy, nie może on być ograniczeniem. Pracując na bezlusterkowcach, jesteśmy spokojni o jakość naszych zdjęć i filmów. Dodatkowo, pozwalają one na szybsze reagowanie, a umiejętność uchwycenia emocji i chwil w Tym Wielkim Dniu jest bezcenna. ;)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy duetem - w życiu i w pracy. Ola wykonuje zdjęcia i jednocześnie dba o najmniejszy detal wizualny. Natomiast Michał zajmuje się filmowaniem i rejestrowaniem ujęć z drona ;) Połączenie fotografii oraz filmu w jednej firmie jest niezwykłą zaletą, ponieważ umiemy ze sobą pracować, zapewniając Wam pełen profesjonalizm we wszystkim, co robimy.

Jak ubieramy się na wesele?

Preferujemy styl smart casual - tak, aby prezentować się elegancko, ale jednocześnie mieć swobodę ruchu i bez komplikacji uwieczniać każdy moment Waszego Wielkiego Dnia ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Zdjęcia wraz z filmami otrzymujecie od nas na drewnianym, personalizowanym pendrivie oraz w galerii online ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia wraz z filmami otrzymujecie od nas na drewnianym, personalizowanym pendrivie oraz w galerii online ;)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania jest nie dłuższy niż 90 dni od sesji plenerowej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy uprawienia do wykonywania zdjęć i nagrań w miejscach sakralnych. Legitymacje mamy zawsze ze sobą i przed mszą pokazujemy je w kościele ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcia dla nas to takie, które ukazuje pełnię emocji. Fotografia daje nieograniczone możliwości w uchwyceniu wyjątkowości chwil. Zawsze szukamy takich momentów i kadrów, które pozwolą uchwycić uczucie, a jednocześnie wzruszać i zapadać w pamięć. ;)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap ślubu i wesela jest wyjątkowy i przedstawia różne emocje. Przygotowania są fantastycznym momentem na uchwycenie detali i uczuć "na krótko przed" tą niezwykła chwilą. Sama przysięga jest niezwykle poruszająca i sami często się wzruszamy, a emocje same tworzą się na zdjęciach ;) Podobnie jest z pierwszym tańcem - to piękna chwila nie tylko dla Was, ale także dla nas. Wesele natomiast jest świetnym etapem, w którym w kreatywny sposób można uwiecznić reportaż.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje oraz wyjazdy zagraniczne.Uwielbiamy podróżować, dlatego nie jest to dla nas żadnym problemem. ;)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Miejsce pleneru zawsze konsultujemy w oparciu o Wasze upodobania. Ulubionymi miejscami par ( a także naszymi;) ) są lasy, góry, morza. Pozwalają one na wyjątkowe efekty i dają nam większe możliwości, a tym samym wpływają na jakość efektów, które wspólnie stworzymy ;)

Jaki jest styl naszej pracy?

W swojej pracy staramy się ukazać ulotność i wyjątkowość chwil, stawiając na emocje oraz
naturalność. Kierujemy się pełnym profesjonalizmem, dokumentując magię Tego, Niezwykłego
dnia. Połączenie fotografii oraz filmu w jednej firmie jest ogromną zaletą. Wpływa to na najwyższą
jakość pracy, a także wzajemne uzupełnianie, tworząc wspólną, precyzyjną całość.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, a także w stopniu podstawowym językiem niemieckim i francuskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każda para to inna historia do opowiedzenia ;) Efekty naszej pracy są oparte przede wszystkim na Waszych oczekiwaniach i na tym, jacy jesteście. Dlatego też zawsze proponujemy spotkanie, które pozwoli obmyślić wspólny plan działania. ;)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Oprócz jasnych obiektywów oraz pełnoklatkowych aparatów posiadamy także lampy, które doświetlają słabiej oświetlone miejsca.

Nasze pasje.

Oprócz pasji do sztuki fotografii oraz filmowania połączyła nas miłość do muzyki! Obydwoje jesteśmy także muzykami (Ola śpiewa i gra na fortepianie, natomiast Michał jest gitarzystą i basistą), co również staramy się pokazać w naszych pracach. ;)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2019

Opinie (17)

M&A Studio Film oraz fotografia ślubna! id:40505
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-10-2020
Brzozów
Data dodania: 18-02-2021

Praca z M&A Studio to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, przemiła i rozluźniona atmosfera, która w dniu ślubu jest bardzo potrzebna. Cały reportaż wyszedł wspaniale, piękne zdjęcia oraz wzruszający teledysk to cudowna pamiątka jak również dowód na to jak Ci ludzie robią wszystko z pasją i szczegółowym dopracowaniem. Jesteśmy szczęśliwi że właśnie wybraliśmy pracę z Olą i Michałem i z pewnością jeśli byśmy brali drugi raz ślub znów zdecydowalibyśmy się na M&A Studio ! 💛

Ola
18-02-2021

Dziękujemy!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2020
Rzeszów
Data dodania: 18-02-2021

Razem z mężem jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z Panią Olą i Panem Michałem. Oboje są bardzo komunikatywni, zdjęcia i film ze ślubu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Materiał oddany terminowo, piękny fotoalbum <3 Wszystkim bardzo polecam team M&A :)

Ola
22-02-2021

Dziękujemy!

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-06-2020
Rzeszów
Data dodania: 18-02-2021

Piekne zdjęcia! Polecam ten duet

Ola
18-02-2021

Dziękujemy!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-06-2020
Białobrzegi
Data dodania: 17-02-2021

Gorąco polecam! Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione w 100%.
Co za niesamowity duet :D

Ola
18-02-2021

Dziękujemy!

J
Jowita
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Jarosław
Data dodania: 17-02-2021

Polecam, młodzi, profesjonalni, przebojowi i pomysłowi. Na pewno Was zaskoczą, a chwilę przedstawią tak jak sobie wymarzyliście.

Ola
17-02-2021

Dziękujemy!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2020
Rzeszów
Data dodania: 17-02-2021

Usługi na najwyższym poziomie, świetna jakość, profesjonalizm w każdym detalu oraz indywidualne podejście do klienta. Państwo widać, że robią to z całego serca. Gorąco polecam.

Ola
17-02-2021

Dziękujemy!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Kraków
Data dodania: 17-02-2021

Przemiła współpraca, profesjonalizm! Zarówno fotograf, jak i kamerzysta odznaczają się ogromną kreatywnością, wyczuciem, zawsze posiadają wiele ciekawych pomysłów, są pomocni i starają się, jak najbardziej wesprzeć parę w ich najważniejszym dniu, a jednocześnie wypełniają swoje zadanie w 100%. Bardzo polecam, to najlepszy wybór!

Ola
17-02-2021

Dziękujemy!

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Rzeszów
Data dodania: 26-02-2019

Pełen profesjonalizm, polecam z całego serca!

Ola
17-02-2021

Dziękujemy!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 8133836121
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
724-520...
668-826...
liczba odwiedzin: 7018
Zadzwoń
724-520...
668-826...
Napisz

Popularne miasta w okolicy