Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Unique Bar Event - drink bar na wesela / imprezy okolicznościowe, Rybnik - zdjęcie 1
Unique Bar Event - drink bar na wesela / imprezy okolicznościowe, Rybnik - zdjęcie 2 Unique Bar Event - drink bar na wesela / imprezy okolicznościowe, Rybnik - zdjęcie 3 Unique Bar Event - drink bar na wesela / imprezy okolicznościowe, Rybnik - zdjęcie 4 Unique Bar Event - drink bar na wesela / imprezy okolicznościowe, Rybnik - zdjęcie 5
1 / 5

Unique Bar Event - drink bar na wesela / imprezy okolicznościowe id:44092

Rybnik, śląskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Unique Bar Event – Profesjonalna obsługa barmańska składająca się z uśmiechniętych oraz doświadczonych barmanów, którzy umilą oraz stworzą niezapomniane chwile na waszych imprezach okolicznościowych. Posiadamy wiedzę nabytą w wielu cocktail barach oraz różnych szkoleń i konkursów barmańskich. Naszym celem jest ugościć waszych bliskich najbardziej jak to możliwe aby ten wieczór wspominali jak najlepiej. Podchodzimy do każdego indywidualnie oraz jesteśmy otwarci na wasze pomysły, stawiamy na jakość i zadowolenie gości.

Napisz już teraz o ofertę,

Pozdrawiamy

Opinie (1)

Unique Bar Event - drink bar na wesela / imprezy okolicznościowe id:44092
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Kroczyce
Data dodania: 02-11-2020

Podczas mojego wesela barmani z Unique Bar Event spisali się na medal. Bardzo profesjonalna obsługa barmańska. Drink bar wyglądał bardzo estetycznie i zachęcająco, drinki były pyszne, pięknie podane, barmani zadbali o piękne dekoracje owocowe oraz dodatkowe atrakcje w postaci dymiących czy płonących drinków. Panowie byli profesjonalni, punktualni, przemili, kreatywni i otwarci na prośby gości w zakresie zamawianych drinków. Mogę śmiało powiedzieć że była to jedna z największych atrakcji mojego wesela. Nie mam się absolutnie do czego doczepić. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Kontakt

Adres: Rybnik, , 44-253, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1759

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie