Usługi Fotograficzne id:22474

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza firma zajmuje się obsługą imprez okolicznościowych( chrztów, komunii świętych, ślubów, wesel, jubileuszów…) w zakresie fotografowania. Obszar naszego działania to głównie województwo śląskie, ale nie tylko, bo możemy obsługiwać uroczystości ślubne i weselne niezależnie gdzie się one mają odbyć. Długoletnie doświadczenie i profesjonalne zaplecze sprzętowe pozwalają nam sprostać wymaganiom najbardziej wymagającego klienta.

Ślub to zawsze niezwykłe, niecodzienne, nieodwracalne wydarzenie, ale zawsze bardzo ważna, doniosła uroczystość rodzinna.

Z uroczystości ślubnych i weselnych wykonamy Wam, jeśli będziemy Waszymi fotografami ślubnymi piękne zdjęcia w profesjonalny sposób o bardzo wysokiej jakości. Na zdjęciach pokażemy wszystkie najważniejsze, doniosłe, piękne i ciekawe momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, ale i też pokażemy Wasze wielkie szczęście, radość, miłość, pocałunki, wzruszenia i inne emocje. Te zdjęcia w albumach ślubnych to będzie na bardzo długie lata najlepsza pamiątka z uroczystości ślubnej i weselnej. Zdjęcia ślubne należą do rodzinnych pamiątek, a te są nam zawsze bliskie. Zajmują one w albumie wyjątkowe miejsce po to, by można je było podziwiać.

Cena naszej usługi zawiera: przygotowania do ślubu, ceremonię ślubną w kościele lub w USC, zabawę weselną do oczepin oraz plener ( termin oraz miejsce zależne od klienta) + album tradycyjny lub fotoksiążka o rozmiarach 30x60cm, dodatkowo płyta DVD ze wszystkimi zdjęciami z uroczystości + prezentacja multimedialna.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1600 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Usługi Fotograficzne
Województwo:śląskie
Miejscowość:Żarnowiec
Kod:42 439
Data dodania: 16-08-2016
Liczba odwiedzin: 95

Polecamy

Nowe ogłoszenia