Video Flash id:18910

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
601-517...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
601-517...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Bełchatów, łódzkie
Data dodania: 04-02-2016
Liczba odwiedzin: 326

Oferta

Jeżeli szukacie Państwo kamerzysty, fotografa na ślub, wesele, komunie, chrzest to doskonale trafiliście.Nasza Firma zajmuje się profesjonalną produkcją filmów video oraz fotografią cyfrową już ponad 7 lat. Krótko mówiąc to nasze dwie pasje, w które angażujemy całą swoją energię. Jesteśmy młodymi, ambitnymi ludźmi, dlatego nie spoczywamy na laurach. Stale idziemy do przodu, rozwijając i doskonaląc swoje umiejętności.

Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Tworzymy filmy, które mają swój indywidualny, niepowtarzalny charakter i klimat. Jesteśmy oczywiście także otwarci na Państwa pomysły i sugestie. Staramy się, żeby materiał foto-video odzwierciedlał ulotność chwil, do których w niezwykle przyjemny sposób będzie się wracało po wielu latach.

Wieloletnie doświadczenie w branży video i fotograficznej oraz najnowszy profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy sprawia, że spełniamy wszystkie wymagania na najwyższym poziomie.
Nasz kamerzysta i fotograf to odpowiedzialni i rzetelni fachowcy, którzy w razie potrzeby poprowadzą Państwa krok po kroku w realizowanych produkcjach. Dzięki temu, te cudowne i wyjątkowe chwile, zostaną pięknie udokumentowane, a otrzymane od nas filmy i zdjęcia, stanowić będą dla Państwa niezapomniane pamiątki.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Video Flash
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Bełchatów
Kod:97-400

Nowe ogłoszenia