Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

VideoFan wideofilmowanie lustrzanki cyfrowe id:22047

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
VideoFan wideofilmowanie lustrzanki cyfrowe

Ostatnio widziany 16-01-2018
503-100...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Biała Podlaska, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-07-2016
Liczba odwiedzin: 416

Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji filmów i fotografii ślubnych wypracowaliśmy metodę pracy z klientami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań klientów. Staramy się zrobić wszystko, abyście Państwo jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów "reżyserowania" wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem. Kierujemy się dokładnością rejestracji materiału, precyzję montażu i estetyki efektu końcowego. Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego i odważnego klienta dokładamy wszelkich starań, aby filmy i zdjęcia uwieczniające Państwa uroczystości stanowiły cenną pamiątkę, która nawet po wielu latach będzie sentymentalną podróżą do najpiękniejszych chwil Waszego życia.

Naszą pracę wykonujemy za pomocą lustrzanek cyfrowych pozwalających rejestrować obraz w jakości Full HD. Wykorzystanie jakości HD podczas nagrania ma kluczowe znaczenie dla jakości obrazu nawet jeżeli będziecie Państwo korzystać docelowo tylko z filmu w formacie DVD.

Proponujemy Państwu profesjonalną usługę rejestracji wszelkich uroczystości okolicznościowych: ślubów, wesel, komunii, studniówek, filmów reklamowych itp. Na życzenie klienta montujemy gotowy materiał na nośnikach DVD i Blu-Ray. Oprócz najwyższej jakości obrazu oferujemy bardzo dobra jakość dźwięku dzięki zastosowaniu bezprzewodowych systemów przesyłania dźwięku.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2500 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:VideoFan
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Biała Podlaska
Kod:21-500
Adres:Porosiuki 95

Nowe ogłoszenia