VIDEOFILMOWANIE , KAMERA NA ŚLUB id:6092

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zawiercie, śląskie
Data dodania: 17-05-2011
Liczba odwiedzin: 2297

Oferta

Oferujemy usługę foto i wideofilmowania oraz montażu wideo uroczystości okolicznościowych na terenie województwa Śląskiego, Małopolskiego i Świętokrzyskiego.
Oferujemy doskonale zmontowany materiał video oraz wysokiej jakości ścieżkę audio , zdjęcia z zastosowaniem ciekawych aranżacji i efektów.W każdym zrealizowanym materiale, w każdym teledysku oddajemy niepowtarzalny klimat tych najważniejszych dla Państwa chwil . Po realizacji otrzymujecie Państwo film na wysokiej klasy nośnikach DVD lub Blu-Ray w zależności od wyboru .Twój pomysł, który nam opowiesz, my przełożymy na język filmowy.
Każdy klient zamawia film dostosowany do swoich wymagań. Nagrania dokonywane są na statywach: stojącym, statywie przenośnym FloatCam PRO FC 8, umożliwiającym otrzymanie płynności ujęć podczas filmowania w ruchu .
Każda para jest inna, każda ceremonia ma swój klimat. Pokazujemy łączenie: dwóch światów, pasji, temperamentów, żywiołów.
Podczas pleneru - staramy się stworzyć klimat przez przygotowane detale i drobiazgi ,odpowiednie miejsca, ale także dając młodej parze poczucie bezpieczeństwa, swobody, intymności. Bardziej podglądamy niż kreujemy, wychwytując to co dla Was jest ważne i charakterystyczne.

WYCHODZIMY MŁODYM LUDZIOM NAPRZECIW OBNIŻAJĄC KOSZTY DO MINIMUM !

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

VIDEOFILMOWANIE , KAMERA NA ŚLUB
Województwo:śląskie
Miejscowość:Zawiercie
Kod:42-400

Nowe ogłoszenia