Zobacz zdjęcia (47)
Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń, Kraków - zdjęcie 1
Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń, Kraków - zdjęcie 2 Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń, Kraków - zdjęcie 3 Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń, Kraków - zdjęcie 4 Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń, Kraków - zdjęcie 5
Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń, Kraków - zdjęcie 6
1 / 47

Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń id:26111

od 3500 do 3800 zł / wesele
Kraków, małopolskie
(25)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
881-044...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Jesteśmy architektami. Architektami Marzeń.

Naszą pasją są detale – te drobne elementy, które nadają otaczającej nas rzeczywistości jej wyjątkowego charakteru. Właśnie z nich tworzymy idealnie zaprojektowaną, przepełnioną emocjami realizację z Waszego wyjątkowego dnia. W naszą pracę wkładamy całe serce.

Chcemy zaprojektować dla was małe dzieło sztuki, w którym sekunda po sekundzie, zdjęcie po zdjęciu, kadr po kadrze zatrzymamy emocje tego wyjątkowego dnia
Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, który umożliwia nam wykonywanie precyzyjnych ujęć i zdjęć o idealnej ostrości. Profesjonalny montaż oraz obróbka pozwala stworzyć z pojedynczych kadrów wyjątkową historię, będącą zapisem tych niezwykłych chwil.

Chcemy, żeby nasze dzieło w pełni odpowiadało Waszym oczekiwaniom, dlatego po zakończeniu obróbki prześlemy film do Was, prosząc o ewentualne uwagi i sugestie zmian. Stacjonujemy w Krakowie, ale w razie potrzeby dotrzemy w dowolne miejsce w całej Polsce.

Jeżeli chcecie dokładniej poznać nas i nasze realizacje, napiszcie. Odezwiemy się i wyślemy Wam naszą ofertę.😊✨

Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń - film 1 Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Architekci Marzeń

Oferta foto/video

od 3500 do 3800zł/ wesele

Jeżeli chcecie dokładniej poznać nas i nasze realizacje, napiszcie. Odezwiemy się i wyślemy Wam szczegółową naszą ofertę.

VIDEO:
Główny film z Waszego ślubu i wesela: ok. 50 - 60 min
Krótszy Film zawierający najważniejsze momenty: 12-15 min
Teledysk ślubny: 3-4 min
Wszystkie nagrania wykonujemy lustrzankami FullHD, ujęcia z szyny kamerowej, stabilizatorów obrazu
Filmy oddajemy w Wasze ręce w specjalnie zaprojektowanym drewnianym pudełku. Nagrane na firmowym pendrive oraz w chmurze (zawsze macie dostęp do wersji elektronicznej)

Ujęcia z drona
Dodatkowy materiał przekazany na dysku
Podziękowania dla rodziców (video / foto)
Plener video

FOTO:
min. 300 zdjęć z dnia ślubu
min. 50 zdjęć z sesji plenerowej
Zdjęcia w formie cyfrowej oraz 50 zdjęć formatu 18x21 oddajemy w Wasze ręce w specjalnie zaprojektowanym pudełku. Nagrane na firmowym pendrive oraz w chmurze (zawsze macie dostęp do wersji elektronicznej)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim mamy indywidualne podejście do klienta. Zwracamy uwagę na wszystkie detale, oraz romantyczne momenty podczas uroczystości ślubnej. Nasze filmy, oraz zdjęcia pozwalają oddać piękno tej wyjątkowej chwili.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasz pakiet video opiera się na realizacji trzech filmów ślubnych. Są to: długi film 50-60 min krótki film 15 min teledysk ślubny 3-4 min Każda z form różni się od siebie. Nagrywanie za pomocą krótkich, dynamicznych ujęć pozwalają na ukazanie pary młodej, gości oraz całego wydarzenia w ciekawy, nietuzinkowy sposób.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy kontakt z naszymi Parami Młodymi. Od momentu poznania ich przy spotkaniu, patrząc jak ich uczucie ewoluuje, oraz spędzając z nimi ten najważniejszy dzień ślubu. Nie zapominajmy oczywiście o plenerze, przy którym dodatkowo dają się poznać.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze staramy się ubrać jednakowo i z wyrazem. Zazwyczaj są to firmowe koszule, lub polówki, czarne spodnie, oraz eleganckie buty.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście. Nasza ekipa posiada ukończony kurs liturgiczny.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie Architekci Marzeń (25)

Dodaj opinię
Videofilmowanie, Fotografia ślubna - DRON GRATIS - Architekci Marzeń id:26111
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 25 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2021
Kraków
Data dodania: 21-12-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości zdjęć i filmów, które zrealizowali dla nas Architekci Marzeń. Dzięki nim mamy uwieczniony najważniejszy dzień w życiu tak jak chcieliśmy :) Fotoksiążka petarda, zdjęcia i filmy świetnie się ogląda, chłopaki naprawdę włożyli sporo pracy, żeby wszystko wyglądało zgodnie z naszymi widzimisiami, a ja byłem całkiem wybredny ;) Jakość zdecydowanie adekwatna do ceny. Polecamy!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2021
Olkusz
Data dodania: 14-10-2021

Gorąco polecam Architektów marzeń Profesjonalne podejście, kontakt i efekt końcowy, który tak bardzo z żoną nas ucieszył, że przerósł nasze oczekiwania. O taką współpracę waśnie chodzi w tej branży gdy chcesz by film z twojego wesela było pamiątką na lata, która przypomni ci, jaka piękny był wasz najważniejszy dzień w życiu. Jeśli wciąż zastanawiasz się, którą ekipę wybrać przestań to robić spójrz na ich filmy i zadzwoń a na pewno nie będą to o zmarnowane pieniądze, tylko piękna pamiątka stworzona przez profesjonalistów, do której będziecie wracać z uśmiechem :)

Mateusz
15-10-2021

Bardzo dziękujemy! Bardzo nam miło, że tak pozytywnie wspominacie spełnienie Waszych ślubnych marzeń :)

S
Sylwia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2021
Kraków
Data dodania: 06-10-2021

Profesjonaliści w każdym calu!
Od początku zapowiadało się na fantastyczną i przemiłą współpracę .... i absolutnie się nie pomyliliśmy!
Wszystko dopięte na ostatni guzik w dniu wesela .... i po weselu oczywiście również.
Normalna, absolutnie niewygórowana cena ... dotrzymane terminy .... przemiły kontakt ... i otwartość na wszystkie nasze zmiany czy poprawki. BARDZO GORĄCO POLECAMY!

Mateusz
06-10-2021

Bardzo dziękujemy! My również bardzo miło wspominamy Wasze magiczne wesele i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję się zobaczyć! :)

M
Magda i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Kraków
Data dodania: 14-01-2021

Zdecydowaliśmy się na pakiet Foto+Video reportażu ślubno-weselnego oraz sesji plenerowej i był to strzał w dziesiątkę. Chłopaki są naprawdę zgranym zespołem. Potrafią uchwycić najpiękniejsze momenty podczas przygotowań, ceremonii w kościele i przyjęcia weselnego. Od pierwszego spotkania z Architektami Marzeń czuliśmy się potraktowani bardzo indywidualnie i uważnie wysłuchani. Podczas tworzenia materiału Architekci zwracają uwagę nie tylko na kluczowe momenty w dniu ślubu ale również na detale, które tworzą spójną całość. Oglądając zdjęcia i materiał video za każdym razem utwierdzamy się w tym, że wybór tej właśnie ekipy był jedną z lepszych decyzji podczas organizacji naszego wesela. Kolejną zaletą współpracy z AM jest ich otwartość na pomysły i inspiracje Pary a także cenne porady wynikające z ich dużego doświadczenia. Myślę, że nazwa Architekci Marzeń jest jak najbardziej adekwatna a materiał, który jest wynikiem współpracy przejdzie oczekiwania każdego, kto zdecyduje się na tą ekipę. Dziękujemy raz jeszcze za pamiątkę na lata, cieszymy się, że to właśnie Wy byliście z nami w tym szczególnym dla nas dniu!

Mateusz
14-01-2021

Bardzo dziękujemy! Spełnienie Waszych ślubnych Marzeń to była dla nas czysta przyjemność a sesja plenerowa wyszła w iście magicznym i niezapomnianym stylu. Zawsze staramy się podejść indywidualnie do tego jak spełniać ślubne marzenia i cieszymy się, że współpraca z Wami przebiegła tak sprawnie i z takimi efektami. Dziękujemy Wam za bardzo pozytywną opinię i pozdrawiamy całym Marzycielskim składem! ✨💖

K
Karolina i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Bochnia
Data dodania: 10-12-2020

Świetni we współpracy i profesjonalni w spełnieniu naszych ślubnych marzeń! Zarówno filmy jak i zdjęcia przerosły nasze oczekiwania a cała współpraca była na wysokim poziomie :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Kraków
Data dodania: 07-10-2020

Architekci Marzeń to najlepsza ekipa foto/ video jaką można wybrać.
Wyróżnia ich niezwykły profesjonalizm oraz umiejętność zbudowania genialnej atmosfery w dniu ślubu oraz podczas sesji.
Dzięki nim spełniły się nasze marzenia o pięknym uwiecznieniu naszego ślubu, sesja plenerowa też była idealna.
Dziękujemy jeszcze raz z całego serca 🥰

Mateusz
16-10-2020

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię Dominika! Zawsze staramy się zbudować odpowiednią atmosferę i cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w spełnieniu Waszych ślubnych marzeń! :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Oleszno
Data dodania: 01-12-2019

Jesteśmy bardzo z uwiecznienia naszego wesela przez Architektów Marzeń! Nasz film obejrzeliśmy już wiele razy i za każdym razem byliśmy oczarowani tym, jak perfekcyjnie jest dopracowany w każdym szczególe. Złapanych jest tyle wspaniałych ujęć i różnych malutkich gestów, zarówno na filmie jak i na zdjęciach. Lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć :) Jesteśmy też zachwyceni jak dużo super zdjęć dostaliśmy z sesji chociaż poszło nam bardzo szybko :) Poza tym współpracowało nam się idealnie, chłopaki bardzo sympatyczni i uśmiechnięci, jeszcze na weselu goście nam mówili, że mamy bardzo fajną ekipę, że tak pracują cały czas z zaangażowaniem i że na pewno efekt będzie super :) Dziękujemy bardzo i oczywiście polecamy wszystkim gorąco :)

S
Sylwia i Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Jaroszowiec
Data dodania: 12-11-2019

Naprawdę świetnie wykonana robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pracy Architektów. Otrzymaliśmy dokładnie to czego chcieliśmy. Wspaniałe zdjęcia i filmy. Dziękujemy Arkowi za wspaniałą sesję w Wielkiej Brytanii. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i zgodnie z umową.

Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów:
Sylwia i Karol

Pokaż więcej opinii

Kontakt Architekci Marzeń

Nazwa firmy: Architekci Marzeń
Imię i nazwisko: Mateusz Hajduk
Adres: Kraków, woj. małopolskie
881-044...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 17865
Zadzwoń
881-044...
Napisz

Popularne miasta w okolicy