Zobacz zdjęcia (5)
W cudzysłowie - zaproszenia i dodatki ślubne , Kraków - zdjęcie 1
W cudzysłowie - zaproszenia i dodatki ślubne , Kraków - zdjęcie 2 W cudzysłowie - zaproszenia i dodatki ślubne , Kraków - zdjęcie 3 W cudzysłowie - zaproszenia i dodatki ślubne , Kraków - zdjęcie 4 W cudzysłowie - zaproszenia i dodatki ślubne , Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

W cudzysłowie - zaproszenia i dodatki ślubne id:17075

Kraków, małopolskie

O nas

Wiemy, jak ważny jest dzień Waszego ślubu i ile podekscytowania towarzyszy przygotowaniom od początku. Wręczanie zaproszeń niesie ze sobą wiele emocji, dlatego we wszystkie prace wkładamy nie tylko dużo pracy, ale i serca. Chcemy przekazać razem z Wami radosną informację o Waszym ślubie najpiękniej jak potrafimy.

Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie. Chcielibyście zmienić format lub kolor któregoś z naszych zaproszeń? Macie własny pomysł? Skontaktujcie się z nami!

Zaproszenia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera. Jesteśmy z Krakowa, więc jeżeli komuś jest tu po drodze, to możemy umówić się na odbiór osobisty.

Wszystkie zaproszenia wykonujemy samodzielnie, dzięki czemu każde z nich ma niepowtarzalny charakter. Lubimy handmade!

Nie ograniczamy Was minimalną liczbą zaproszeń. Potrzebujecie tylko 5 sztuk? Wykonamy dla Was 5 sztuk!

Aby złożyć zamówienie, wybierzcie w dziale Sklep odpowiednie zaproszenie, a po kliknięciu Zamów wypełnijcie formularz zamówienia, w którym podacie nam wszystkie potrzebne informacje.

Istnieje możliwość zamówienia winietek składanych dla gości, zawieszek na alkohol, menu, numerków na stoły oraz kart w formacie A4 z nazwiskami gości do przymocowania na tablicy z rozmieszczeniem stołów według wybranego projektu zaproszeń.

Opinie (1)

W cudzysłowie - zaproszenia i dodatki ślubne id:17075
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-12-2015
Data dodania: 05-02-2016

Wszystko idealnie!
Świetny kontakt, jakość, sprawna wysyłka i co najważniejsze - dostosowanie projektu do naszych sugestii :)

liczba odwiedzin: 6330

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie