Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

*Warszawa* - Samochód do ślubu - zabytek id:3090

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Tarnów, małopolskie
Data dodania: 25-06-2010
Liczba odwiedzin: 1901

Oferta

Niecodzienny, zabytkowy samochód na wyjątkowe okazje... Zamiast samochodów spotykanych na co dzień,samochodu którym za rok Wasz sąsiad będzie jeździł do pracy, proponujemy Państwu auto, marzenie wielu Polaków, zabytkową limuzynę którą poruszali się polscy prominenci a nawet sam Papież, teraz... możecie pojechać nią i Wy. Proponujemy Państwu Warszawę 223! Jeździmy na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego w okolicach Tarnowa i Dębicy.

Gwarantujemy piękny,niepowtarzalny samochód, eleganckiego i kulturalnego kierowcę oraz... niezapomnianą przejażdżkę!!! Ustalona indywidualnie cena bez limitu czasowego(usługa weselna)zawiera przybranie i kierowcę. Istnieje również możliwość wynajmu na godziny!

Rodzaj:

  • Marka: Warszawa
  • Kolor: srebrny
  • zabytkowy

Opinie

Ocena dla: *Warszawa* - Samochód do ślubu - zabytek id:3090
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Wioletta
Wioletta
(5)
Dodano: 04-09-2015
Data imprezy: 11-07-2015
Samochodzik pomimo górzystego terenu spisał się naprawdę znakomicie.Miły i na luzie kierowca rozładowywał napiętą atmosferę ,tak że wszystko jak najbardziej udało się jak było zaplanowane.Miłym zaskoczeniem była dodatkowa godzina wynajmu gratis.Jedyne na co należy zwrócić uwagę to że Warszawa nie jest "demonem prędkości" ;)

Dane kontaktowe

*Warszawa* - Samochód do ślubu - zabytek
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Tarnów
Kod:33-100

Nowe ogłoszenia