Zobacz zdjęcia (5)
Wasabi Wedding - fotografia i film ślubny, Tomaszów Lubelski - zdjęcie 1
Wasabi Wedding - fotografia i film ślubny, Tomaszów Lubelski - zdjęcie 2 Wasabi Wedding - fotografia i film ślubny, Tomaszów Lubelski - zdjęcie 3 Wasabi Wedding - fotografia i film ślubny, Tomaszów Lubelski - zdjęcie 4 Wasabi Wedding - fotografia i film ślubny, Tomaszów Lubelski - zdjęcie 5
1 / 5

Wasabi Wedding - fotografia i film ślubny id:39766

Tomaszów Lubelski, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
668-546...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Mam na imię Łukasz. Zajmuję się fotografią - ale to już wiecie. W mojej ekipie jest też Rafał zajmuje się montażem filmów. Zaufajcie mi, poznacie go bliżej niedługo. Przejdź do odpowiednich zakładek, aby zobaczyć nasze portfolio.

Pytanie kim jesteśmy? Młodymi, fajnymi i bardzo kreatywnymi ludźmi. Dobrze dobranym teamem, który świetnie się czuje w swoim towarzystwie. W naszych reportażach stawiamy przede wszystkim na naturalność i subtelność. Staramy się w dyskretny sposób uwiecznić wszystkie emocje, nie tylko Panny Młodej, ale i również gości weselnych. Jesteśmy z Wami od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną, aż po zabawę weselną. Chcemy się z Wami zaprzyjaźnić, nie stosujemy sztywnych reguł, przede wszystkim ma się nam dobrze współpracować. Zwracam uwagę, żeby przy podpisaniu umowy spotkać się i chwilę przy kawce pogadać. Jeśli nie ma takiej możliwości możemy podpisać umowę zdalnie, aczkolwiek zalecamy spotkanie bliżej terminu ślubu, aby ustalić szczegóły.

Mieszkamy w Tomaszowie Lubelskim i to jest główny obszar naszych działań, ale dojazd w wybrane miejsce na mapie Polski nie jest dla nas żadnym problemem. Możliwa jest również realizacja sesji poza granicami naszego kraju. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Jeśli tak jak my stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość i poszukujecie zgranej ekipy, która uwieczni Wasz ślub, obejrzyjcie Nasze portfolio i zapytajcie o wolny termin.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9212036473
Adres: Tomaszów Lubelski, , 22-600, woj. lubelskie
668-546...
liczba odwiedzin: 3438
Zadzwoń
668-546...
Napisz

Popularne miasta w okolicy