Zobacz zdjęcia (5)
DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg, Zamość - zdjęcie 1
DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg, Zamość - zdjęcie 2 DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg, Zamość - zdjęcie 3 DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg, Zamość - zdjęcie 4 DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg, Zamość - zdjęcie 5
1 / 5

DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg id:17191

Zamość, lubelskie
(4)
Dodaj opinię
505-046...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Piękna fotografia ślubna to najważniejsza pamiątka z tego wyjątkowego, jedynego dnia w życiu. Zdjęcia pomagają przywołać piękne wspomnienia.

Jesteśmy przekonani, że te zrobione przez nas pomogą przywołać radości, wzruszenie; rozbudzić emocje na nowo.

Drodzy narzeczeni, gdy tylko sięgnięcie po Wasze albumy przypomnicie sobie ten wspaniały czas i miejsce.

Jesteśmy fotografami z pasją. Najważniejsze dla nas jest spełnienie oczekiwań Młodej Pary. Przede wszystkim pracujemy w obrębie województwa lubelskiego aczkolwiek nie tylko Zamość i Lublin, często jesteśmy w Biłgoraju i Szczebrzeszynie, Hrubieszowie, Tomaszowie Lubelskim, również w Warszawie i Rzeszowie. Cóż fotograf ślubny to mnóstwo rozjazdów ale jaka przyjemna praca :). Jeśli jesteście z innego miejsca oraz interesuje Was współpraca z nami, to prosimy o kontakt. Na pewno omówimy warunki współpracy.

Wynajmując nas do uwiecznienia swojej uroczystości, możecie Państwo liczyć na niepowtarzalne i niebagatelne ujęcia, pełne zaangażowania i ukazujących emocje jakich mnóstwo jest w tym wspaniałym dniu.

Nasza oferta skierowna jest do wymagających osób, dla których dobra fotografia jest równie ważna jak dla nas.

Marzena i Batłomiej Smoląg

Opinie DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg (4)

DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg id:17191
Średnia ocen: 4,95 / 5 z 4 opinii
4,95
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Biłgoraj
Data dodania: 05-05-2019

Będę zawsze polecać :) atmosfera podczas sesji pozytywnie zaskoczyła, nikt nie musiał wymuszać uśmiechu, pełen luz chociaż narzeczony nie lubi zdjęć a tutaj chwalił że było super, zdjęcia idealne, obróbka i dobór miejsc na sesje na 200%. Na ślubie i weselu świetna, bezproblemowa współpraca. Ta para fotografów ma talent i to coś. Zdjęcia zrobione przez nich mają magiczny i niepowtarzalny klimat. Mój najważniejszy dzień w życiu razem z mężem zapamiętam dzięki tym zdjęciom jeszcze piękniej.

K
Kasia i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Józefów
Data dodania: 06-03-2019

100% zaangażowania, 200% pasji i efekty, którymi do dzisiaj nie możemy się nacieszyć :) profesjonaliści, którzy genialnie rozładowują atmosferę zarówno przed ślubem, jak i w trakcie sesji. Ale to trzeba kochać... a oni kochają swoją pracę bo to się czuje! Ogromnie polecamy i jeszcze raz dziękujemy za ogrom pracy!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
Chełm
Data dodania: 21-11-2017

Fotograf

Bartek robił zdjęcia na naszym weselu w czerwcu i jesteśmy zachwyceni efektami! Zdjęcia są przepiękne, idealnie oddają klimat i emocje, tworzą świetny reportaż. Mieliśmy sesję ślubną w deszczowy i pochmurny dzień, a mimo to zdjęcia były wspaniałe i wręcz niezwykle klimatyczne. Przy tym wszystkim Bartek jest bardzo kontaktową osobą, naprawdę świetnie się z nim bawiliśmy, a nierzadko służył nam też radą, jako bardziej doświadczony uczestnik przygotowań ślubnych ;)
Co także ważne, czuliśmy się swobodnie w towarzystwie Bartka, ogromnie nam pasowała jego osobowość - towarzyska i rozrywkowa, ale jednocześnie nie przytłaczająca. Udało mu się też sprawić, ze nawet podczas sesji ślubnej nie czuliśmy się skrępowani i spięci, mimo ze zwykle właśnie tak działa na nas obecność aparatu :)
Bartek, raz jeszcze baardzo gorąco dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i cieszymy się, że to właśnie Ty nam towarzyszyłeś na weselu :)

A
Anna Błasiak
4.80
 / 5
Data ślubu: 25-01-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tyszowce
Data dodania: 04-02-2020

Nasze zdjęcia oczarowały nas od pierwszego wejrzenia ! Fotograf dołożył wszelkich starań, by nasza uroczystość została jak najlepiej zobrazowana na kartach fotografii. Sympatyczny człowiek z nutką artysty w sercu, bardzo dobry sprzęt , nienaganna współpraca to przepis na sukces ! Czekamy na więcej zdjęć ;)

Kontakt DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg

Nazwa firmy: DIDE - Marzena i Bartłomiej Smoląg
Imię i nazwisko: Bartłomiej Smoląg
Adres: Zamość, ul. ul Spadek 48, 22-400, woj. lubelskie
505-046...
liczba odwiedzin: 4145
Zadzwoń
505-046...
Napisz

Popularne miasta w okolicy