Wedding-Art Zaproszenia Ślubne 1000 wzorów id:20169

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Przemyśl, podkarpackie
Data dodania: 23-03-2016
Liczba odwiedzin: 896

Oferta

Jako producent i dystrybutor oferujemy państwu ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne oraz całą galenterie papierniczą związaną z tematyką ślubną i nie tylko. Wykonujemy winietki, zawieszki na alkohol, menu weselne, plany stołów, podziękowania dla gości i rodziców, opakowania na tort, itp.

Posiadamy ponad 1000 wzorów ofercie. Jedyne miejsce w Przemyślu gdzie możne przyjść i dotknąć zaproszenie i zobaczyć na żywo nie ryzykując zakupu w sieci.

Każdą uslugę poprzedza indywidualnie stworzony projekt według wytycznych klienta a następnie po jego akceptacji jest przygotowywany do realizacji. Dzięki tej metodzie klient swobodnie moze dobrac wszystkie detale tak aby calośc w/w produktów tworzyła piękny motyw przewodni wymarzonego ślubu.

Naszą ofertę kierujemy również do lokalnych przedsiębiorców. Posiadamy ogromny wybór kart biznesowych oraz Świątecznych z LOGO państwa firmy. Wspaniały i oryginalny sposób aby wyrazić wdzięczność i zadowolenie ze wzajemnej współpracy z kontrachentami i pracownikami.


ZAPRASZAMY

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wedding-Art Zaproszenia Ślubne 1000 wzorów
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Przemyśl
Kod:37-700

Nowe ogłoszenia