Wedding-Art Zaproszenia Ślubne 1000 wzorów

2 zł
Przemyśl, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Jako producent i dystrybutor oferujemy państwu ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne oraz całą galenterie papierniczą związaną z tematyką ślubną i nie tylko. Wykonujemy winietki, zawieszki na alkohol, menu weselne, plany stołów, podziękowania dla gości i rodziców, opakowania na tort, itp.

Posiadamy ponad 1000 wzorów ofercie. Jedyne miejsce w Przemyślu gdzie możne przyjść i dotknąć zaproszenie i zobaczyć na żywo nie ryzykując zakupu w sieci.

Każdą uslugę poprzedza indywidualnie stworzony projekt według wytycznych klienta a następnie po jego akceptacji jest przygotowywany do realizacji. Dzięki tej metodzie klient swobodnie moze dobrac wszystkie detale tak aby calośc w/w produktów tworzyła piękny motyw przewodni wymarzonego ślubu.

Naszą ofertę kierujemy również do lokalnych przedsiębiorców. Posiadamy ogromny wybór kart biznesowych oraz Świątecznych z LOGO państwa firmy. Wspaniały i oryginalny sposób aby wyrazić wdzięczność i zadowolenie ze wzajemnej współpracy z kontrachentami i pracownikami.

W WeddingArt wierzymy, że Twoje zaproszenia ślubne powinny być tak wyjątkowe i wyjątkowe, jak Twoja historia miłosna. Z nami możesz stworzyć jedyne w swoim rodzaju kartki, które wywołają uśmiech na Twoich gościach i sprawią, że będą podekscytowani tym wielkim dniem. Spraw, aby ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej niezapomniany dzięki naszej pięknej gamie zaproszeń ślubnych. Od eleganckich wzorów tłoczonych folią po klasyczną kaligrafię i nowoczesne cięcia laserowe — znajdź idealne zaproszenie, które oddaje Twój niepowtarzalny styl i historię miłosną. Zrób trwałe wrażenie dzięki naszym wysokiej jakości kartkom, które będą pielęgnowane jeszcze długo po Twoim wielkim dniu!

zobacz więcej


ZAPRASZAMY

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: WeddingArt-Design
NIP: 7952371049
Imię i nazwisko: Monika Taras Taras
Adres: Przemyśl, Kosynierów 6/1, 37-700, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 3962

Wyjątkowe sale weselne w mieście Przemyśl

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Zobacz wszystkie kategorie