Zobacz zdjęcia (5)
ILUZJA BAŃKOWA/ANIMACJA/ZABAWA/KREATYWNOŚĆ, Krosno - zdjęcie 1
ILUZJA BAŃKOWA/ANIMACJA/ZABAWA/KREATYWNOŚĆ, Krosno - zdjęcie 2 ILUZJA BAŃKOWA/ANIMACJA/ZABAWA/KREATYWNOŚĆ, Krosno - zdjęcie 3 ILUZJA BAŃKOWA/ANIMACJA/ZABAWA/KREATYWNOŚĆ, Krosno - zdjęcie 4 ILUZJA BAŃKOWA/ANIMACJA/ZABAWA/KREATYWNOŚĆ, Krosno - zdjęcie 5
1 / 5

ILUZJA BAŃKOWA/ANIMACJA/ZABAWA/KREATYWNOŚĆ id:38510

Krosno, podkarpackie

O nas

Iluzja bańkowa inaczej „BUBBLE SHOW” uzyskanie niezwykłych efektów przy pomocy zwykłego płynu. Priorytetem Weselandii jest oryginalność ,dlatego też zajęliśmy się iluzją bańkową, która jest tajemnicza i urocza, dzięki której możemy przenieść dziecko i dorosłego w niezapomniane chwile. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości zadzwoń do nas, a my zrobimy niesamowite SHOW.

Jesteśmy idealną odpowiedzią na potrzeby Par Młodych, które często zmagają się z pytaniem; co zrobić z dziećmi? Jak zaskoczyć weselników? Dzieciaki jak również dorośli są bardzo ważnymi gośćmi, bez nich wesele nie będzie takie same.
My z swojej strony gwarantujemy pełen komfort zabaw weselników poprzez organizację czasu najmłodszym. Z nami żadna mała istotka się nie nudzi.
W ofercie weselnej mamy miedzy innymi: kącik malucha, kącik plastyczny, tatuaże brokatowe, bańki mydlane z wytwornicy lub bańki XXL, zabawy animacyjne, zabawy z chustą klanza, mini disco, wspólnie z dziećmi tworzymy prezent dla Państwa Młodych.
Kochani nie czekajcie tylko do nas dzwońcie lub piszcie... Czekamy na Was

liczba odwiedzin: 1473

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie