Dwa Serca

Bieszczadzka 80, 38-400, Krosno, podkarpackie
668-854...
883-601...

Dwa Serca - Sala weselna

235 zł

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • obiad weselny
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem
 • ośrodek wypoczynkowy

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras
 • dania regionalne
 • kuchnia polska
 • opcje: wege/vegan

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 350
 • miejsca noclegowe: 90
 • liczba sal: 4

Atrakcje

 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze
 • wesele w górach

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

O nas

Dom weselny "Dwa Serca" Krosno to kompleks rekreacyjno-bankietowy, który oferuje profesjonalną organizację wesela w województwie podkarpackim. Ponad 25-letnie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy potrzeby i oczekiwania Par Młodych oraz gości weselnych. W naszym obiekcie urządzicie niezapomniane wesele, jak i wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne i firmowe.

Kompleks rekreacyjno-bankietowy "Dwa Serca" dysponuje czterema odrębnymi salami bankietowymi, które są przygotowane na organizację przyjęć dla 350, 300, 200, 170 oraz 50 osób. W obiekcie urządzicie zatem huczne przyjęcie, jak i bardziej kameralny obiad weselny. Każda sala weselna jest klimatyzowana oraz posiada wyjście do urokliwego ogrodu z fontanną, w którym możecie odpocząć, jak i wykonać ślubną sesję zdjęciową.

Sale weselne są wyposażone w efektowne dekoracje światłem, których kolor można dopasować do koloru przewodniego uroczystości. W domu weselnym "Dwa Serca" w Krośnie macie do dyspozycji stoły prostokątne oraz okrągłe na wesele. Ich rodzaj oraz ustawienie dopasujemy do Waszych oczekiwań. Nasza oferta obejmuje także podstawową dekorację stołów weselnych między innymi wybór koloru obrusów białych lub szarych. W dniu przyjęcia udostępniamy Parze Młodej apartament z sejfem, w którym może bezpiecznie przechować prezenty i wartościowe przedmioty.

Przyszłym nowożeńcom proponujemy różnorodne i bogate menu weselne. Nasza oferta kulinarna bazuje na produktach najwyższej jakości. W lokalu na miejscu przyrządzamy dania weselne kuchni polskiej tradycyjnej, regionalnej, a także potrawy dla wegetarian, wegan, bezglutenowców, etc. Na Wasze przyjęcie przygotujemy, także wyśmienite domowe ciasta oraz elegancki słodki kącik.

Lokal dysponuje również bazą noclegową. Dla Waszych gości weselnych oferujemy 27 pokoi gościnnych, w sumie dla 98 osób. Również do na terenie kompleksu znajduje się duży bezpłatny parking z możliwością podpięcia kampera. Jednakże przestrzegamy, że wszyscy goście nie są w stanie podjechać pod samo wejście na salę.

Serdecznie zapraszamy do naszego kompleksu! Dom weselny "Dwa Serca" znany jest z pysznego menu i domowych wypieków oraz doświadczonej i kompetentnej obsługi, która zadba o każdy szczegół Waszego szczególnego dnia w życiu.

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Sale przystosowane są do różnych imprez okolicznościowych np. wesele, chrzciny, komunie, urodziny, rocznice itp.

W jakim otoczeniu/lokalizacji położony jest nasz obiekt?

Lokal znajduje się przy głównej drodze między Krosnem a Miejscem Piastowym. Widoczny z drogi na wzniesieniu.

Jak najłatwiej do nas trafić?

Samochodem jadąc główną drogą np. z Krosna do Miejsca Piastowego. Można też śmiało zadzwonić a wytłumaczymy jak dojechać. Polecamy też wpisać w nawigację adres: Bieszczadzka 80, Krosno.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Ponad 25 lat doświadczenia w branży gastronomicznej. Cztery oddzielne budynki co nie powoduje, że imprezy okolicznościowe ze sobą kolidują. Duży parking przystosowany do znaczącej liczby samochodów. Aczkolwiek nie każdy jest w stanie podjechać samochodem pod samo wejście :). Z tyłu budynków znajduję się przestronny ogród z możliwością zorganizowania ślubu w plenerze. Dania i słodkości przygotowujemy na bieżąco na miejscu. Prawie wszystko w jednym miejscu co jest potrzebne do zorganizowania wesela. Również nasza doświadczona obsługa z chęcią odpowie na Państwa pytania i doradzi.

Czym nasz obiekt wyróżnia się spośród innych sal weselnych?

4 oddzielne sale, które mają różne aranżacje co pozwala potencjalnym klientom na łatwiejszy wybór bądź dopasowanie do gustów. Posiadamy również obrusy w dwóch kolorach do wyboru białe lub szare, a także dwa rodzaje zastawy kwadratowa lub okrągła.

Wesela w jakim stylu odbywają się u nas najczęściej?

W zależności od gustów, są zarówno klasyczne, nowoczesne, glamour, rustykalne, boho, retro, minimalistyczne itp.

Jaka jest maksymalna liczba gości na wesele?

W zależności na której z sal. Sala A mieści przy stołach prostokątnych 300 osób, natomiast przy okrągłych stołach 180 osób. Sala B mieści przy stołach prostokątnych 350 osób, natomiast przy okrągłych stołach 220 osób. Sala C mieści przy stołach prostokątnych 170 osób, natomiast przy okrągłych stołach 120 osób. Sala D mieści przy stołach prostokątnych 200 osób, natomiast przy okrągłych stołach 150 osób.

Jaka jest minimalna liczba gości na wesele?

Na sali B, C, D minimalna ilość osób to 100. Natomiast na sali A minimalna ilość osób to 150. Jeśli jednak będzie mniejsza ilość osób to zawsze kwestia dogadania.

Liczba miejsc noclegowych w naszym obiekcie.

Każda sala ma osobne pokoje dla gości. W sumie pokoi jest 27, w większości wieloosobowe. Maksymalna ilość osób licząc wszystkie pokoje to 98.

Czy w danym terminie odbywa się tylko jedno wesele/jedna impreza okolicznościowa?

W danym terminie mogą odbywać się imprezy okolicznościowe na wszystkich salach w zależności od zapotrzebowania na dany termin.

Czy goście bawią się i jedzą w odrębnych salach?

Sale są przestrzenne i przygotowane w sposób taki, iż najczęściej na płytkach są ustawione stoły dla gości, parkiet przeznaczony jest na tańce z wydzielonym miejscem na stoły wiejskie, szwedzki itp. Nie ma ścian oddzielających bawiących się od jedzenia. Takie ułożenie nie koliduje ze bawiącymi się gośćmi.

Rodzaje stołów, które oferujemy.

W ofercie mamy zarówno stoły okrągłe jak i prostokątne a także obrusy białe i szare.

Czy organizujecie również wesela w plenerze?

Tak, można u nas zorganizować ślub w plenerze. Mamy w ogrodzie specjalnie wyznaczone miejsce na taką ceremonie. Znajduje się tam podwyższenie na którym stawiamy flagę z godłem oraz ustawiamy krzesła dla zgromadzonych gości.

Dodatkowe atrakcje w naszej ofercie.

Z oferty gastronomicznej to między innymi: fontanna czekolady, słodki stół, wiejski stół, stół rybny, sery regionalne, sushi, stół szwedzki, itp.

Ile rodzajów menu oferujemy?

Menu w pełni jest budowane przez Pary Młode. Mamy podstawową ofertę z menu, na której bazują klienci jednakże czy zostanie zmienione czy nie to w pełni zależy od klienta.

Co zawiera najczęściej wybierane menu?

Najczęściej wybierane menu zawiera obiad dwudaniowy, deser do kawy, 3 kolacje, zimną płytę, stół wiejski i słodki kącik.

Czy umożliwiamy modyfikację menu?

Menu w pełni tworzone jest przez Pary Młode, my jako firma jedynie doradzamy.

Czy oferujemy specjalne menu (wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe etc.)?

Tak, w naszej ofercie macie Państwo dania dla wegan, wegetarian, bezglutenowców etc.

Jakie rodzaje kuchni serwujemy?

Najczęściej kuchnie polską tradycyjną / regionalną. Zależne od potrzeb klienta.

W jakiej kuchni się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w kuchni polskiej tradycyjnej, regionalnej ale również nowości na rynkach gastronomicznych chętnie wprowadzamy do menu.

Do której godziny standardowo trwa przyjęcie weselne?

W zależności od tego do której gra orkiestra. Najczęściej jest to 4 lub 5 rano. Zdarza się że wesela kończą się szybciej lub trwają dłużej.

Jak dbamy o właściwą temperaturę w obiekcie?

Latem gdy jest gorąco włączamy klimatyzacje na salach, natomiast zimą dogrzewamy.

Czy podczas przyjęcia obecny jest kierownik/manager?

Podczas trwania wesela na każdej z sal jest menadżer wesela tak zwany kelner główny. Dodatkowo menadżerowie sal są sprawdzani przez kierownika.

Czy w naszym lokalu znajduje się sejf?

W naszym lokalu na każdej z sal w apartamencie dla Pary Młodej znajduje się sejf.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego organizacja wesel sprawia nam tak dużą radość?

To szczęście Młodej Pary, którzy po zakończonym weselu podchodzą i osobiście dziękują, że lepszego wesela nie mogli sobie wymarzyć. Tak cudownie usłyszeć od nowożeńców że są zachwyceni naszym profesjonalizmem, rozwiązaniem niemal każdego problemu, bądź wypowiedzenia słów "widać, że znacie się na swojej pracy". Będziemy was polecać. Cieszy nas sam fakt że braliśmy udział w tej wyjątkowej chwili tak ważnej dla tych nowych zakochanych.

Dlaczego zdecydowaliśmy się organizować imprezy okolicznościowe?

Z wzrastającej liczby zamówień domowych ciast, po pierwsze zorganizowanie wesela od początku do końca utwierdziło nas w przekonaniu, że chcemy próbować naszych sił w roli organizatorów przyjęć okolicznościowych. Zadowoleni klienci, liczne imprezy i doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 25 lat pozwoliło nam na stały rozwój firmy.

Dlaczego pary decydują się na realizację wesela w naszym obiekcie?

Wiele pozytywnych opinii poprzednich klientów, marketing szeptany, doświadczenie, profesjonalizmy, konkurencyjne ceny.

Jaka była największa impreza, którą obsłużyliśmy?

Na sali największa impreza na około 350 osób, natomiast jako catering na ponad 600 osób. Jednakże licząc 4 sale jednocześnie w jeden weekend jako firma to obsługujemy +/- 850 osób.

Jakie mamy oferty specjalne?

Ślub w plenerze, przyjęcie pod gwiazdami (tu trzeba zamówić bezchmurne niebo i gwiazdy, ale to już nie u nas), stół wiejski, fontanna czekolady, słodki kącik, sushi, itp.

Kiedy obiekt przechodził ostatnią modernizację?

W zależności od trendów, zapotrzebowania i zniszczeń jakie powstały po imprezach okolicznościowych. Średnio co roku odmalowujemy sale, natomiast rzadziej wprowadzamy zmiany w wystroju. Jednakże co jakiś czas można na salach zauważyć zmiany.

Czy w naszym obiekcie bezpiecznie przechowasz prezenty ślubne?

W pokojach dla Par Młodych znajduje się sejf. Dodatkowo cały lokal jest monitorowany, także możemy udostępnić nagrania osobom organizującym przyjęcie.

Czy przed podpisaniem umowy umożliwiamy degustację dań?

To zależy. Są pary, które korzystały wiele razy z naszych usług i są zdecydowani na konkretne dania i nie potrzebują degustacji. Nowi klienci też nie zawsze wymagają degustacji. Zdarza nam się organizować degustację dla Par Młodych jednakże dość rzadko.

Ciekawostki na nasz temat.

Mało widoczny ogród aczkolwiek spory, który dla wielu gości jest pozytywnym zaskoczeniem jak w trakcie przyjęcia przechodzą na tył budynków. Czasem na ogrodach w czasie relaksu od hałasu spotykają się znajomi z różnych wesel, którzy nie wiedzieli się latami, jak duże jest prawdopodobieństwo spotkania kolegi, koleżanki na ogrodzie niewidzianych lata, gdzie bawią się na innym przyjęciu. Kiedyś opowiedział nam gość weselny historię jak to dobrze, że jego znajomi mają wesele w tym samym terminie, w jednym miejscu, w dwóch różnych salach, bo może być jednocześnie na obu.

Dwa Serca
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
K
Kamila
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 18-05-2024
Krosno
Data dodania: 22-05-2024

Niedawno wraz już z mężem organizowaliśmy wesele w kompleksie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarówno kontakt z właścicielem jak i cała obsługa wesela na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie pyszne i świeże. Przy sali piękny ogród idealny do zdjęć z rodziną, przyjaciółmi i mini sesji ślubnej. Przy najbliższej okazji zorganizujemy tam kolejną imprezę okolicznościowa. Serdecznie polecamy i dziękujemy

A
Aniela
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2024
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krosno
Data dodania: 04-05-2024

Wszystko było wspaniałe. Sala piękna, jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz dziękujemy

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-11-2023
Krosno
Data dodania: 06-11-2023

Rewelacja, super, polecam 😊

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krosno
Data dodania: 06-05-2023

29.04 odbyło się nasze wesele w kompleksie „Dwa Serca” w sali C. To było najwspanialsze wesele! Zacznę od tego, że kontakt z Panem Łukaszem jest na fantastycznym poziomie. Pan Łukasz jest zawsze dostępny i gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Jest totalnie bezproblemowym managerem i do tego zawsze służy pomocą, dzieli się wiedza i doświadczeniem. Nasze wesele obsługiwała Pani Iwona wraz z zespołem i to najcudowniejsze osoby na jakie mogliśmy trafić, pełne profesjonalizmu i zaangażowania w swoją pracę, mimo iż jest to wielogodzinna ciężka praca. Kochani bardzo doceniamy wasze zaangażowanie, aby tego dnia nam i naszym gościom niczego nie zabrakło ❤️ każdy kto byl na naszym weselu bardzo chwali jedzenie i my sami również uważamy, że wszystkie dania były przepyszne! Panie Łukaszu dziękujemy za rekomendacje szarpanej wieprzowiny, to był strzał w 10, który chyba najbardziej przypadł wszystkim do gustu :) jedyne czego żałujemy to fakt, że ten czas tak szybko minął. Gorąco pozdrawiamy i wszystkim parom szukającym miejsca na wymarzone wesele mocno rekomendujemy „Dwa serca”
Paulina & Hubert

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Gogołów
Data dodania: 11-08-2021

G-Katering dostarczał na nasze wesele jedzenie wraz z obsługą. Bawiliśmy się w Trzech Siostrach w Gogołowie.
Jedzenie było przepyszne. Napoje, ciasto, owoce uzupełniane na bieżąco. W żadnym momencie niczego nie brakowało. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie - profesjonalna, pracowita, uprzejma i uśmiechnięta do białego rana.
Zamawialiśmy katering zupełnie w ciemno - bez próbowania, dlatego z wielką uwagą obserwowaliśmy, co przynoszą na stół. Pochwałom ze strony gości nie było końca.
Mamy jeszcze syna - jeśli dane nam będzie organizowanie wesele, na pewno będzie to nasz pierwszy wybór:)

Imię i nazwisko: Łukasz Gąsior
Adres: Krosno, Bieszczadzka 80, 38-400, woj. podkarpackie
668-854...
883-601...
liczba odwiedzin: 18777
Zadzwoń
668-854...
883-601...
Napisz

Najczęściej zadawane pytania na temat Dwa Serca

 • Jaka jest cena za wesele (za talerzyk) w Dwa Serca?

  Cena wesela (za talerzyk) w Dwa Serca wynosi 235 zł i jest zależna od wybranego menu.

 • Co mówią klienci o Dwa Serca?

  5 osób dodało opinie o Dwa Serca. Średnia opinii wynosi 5,00 w skali 1-5 - zapoznaj się

 • Na ile osób można zorganizować wesele w Dwa Serca?

  Dwa Serca organizuje wesela na 350 osób

 • Czy Dwa Serca organizuje imprezy okolicznościowe?

  W Dwa Serca organizowane są: np. imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, bal sylwestrowy, itd.

 • Czy Dwa Serca oferuje dodatkowe usługi (atrakcje)?

  Dwa Serca oferuje dodatkowe usługi (atrakcje) dla gości weselnych: Dekoracje światłem, Słodki kącik, Wiejski stół

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy