Zobacz zdjęcia (5)
Wesele marzeń w Jonnys Apartments!!!, Stary Gierałtów - zdjęcie 1
Wesele marzeń w Jonnys Apartments!!!, Stary Gierałtów - zdjęcie 2 Wesele marzeń w Jonnys Apartments!!!, Stary Gierałtów - zdjęcie 3 Wesele marzeń w Jonnys Apartments!!!, Stary Gierałtów - zdjęcie 4 Wesele marzeń w Jonnys Apartments!!!, Stary Gierałtów - zdjęcie 5
1 / 5

Wesele marzeń w Jonnys Apartments!!! id:2749

Stary Gierałtów, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • ośrodek wypoczynkowy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty weselnej naszego ośrodka..

Jonny’s Apartamenty to przepiękny ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy w malowniczej wsi Stary Gieraltów. Nasz ośrodek to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. Wysoka jakość oferowanych usług, tradycyjna gościnność oraz ciepła i przytulna atmosfera czynią z Jonny’s Apartamenty miejsce swoistego uroku.

Wybraliśmy to miejsce specjalnie dla Naszych drogich Gości by mogli wspólnie z Nami upajać się osobliwościami przyrody doliny Białej Lądeckiej w otoczeniu dostojnych Gór Złotych i Bialskich.

Organizujemy wesela, imprezy okolicznościowe oraz konferencje dla firm.
Cechuje nas duże doświadczenie, jesteśmy elastyczni, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych...
Współpracujemy z agencjami artystycznymi, kwiaciarniami, wypożyczalnią limuzyn. 5 min. od naszego ośrodka znajduje się urokliwy kościółek w którym odbyło się już wiele ślubów pod naszym patronatem - jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie wesele od A do Z, przy czym nasze ceny są naprawdę atrakcyjne.

!!Zapraszamy serdecznie!!

liczba odwiedzin: 4406

Popularne miasta w okolicy