Magiczne wesela w plenerze id:11950

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Magiczne wesela w plenerze

Ostatnio widziany 08-12-2017
(46) 813...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
502-148...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Biała Rawska, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 28-02-2014
Liczba odwiedzin: 3194

Oferta

Elegancki i stylowy Pałac Chojnata to wysokiej klasy obiekt, położony w miejscowości Wola Chojnata w gminie Biała Rawska, między Łodzią a Warszawą, oddalony zaledwie 60 km od obu tych miast. Malownicze i spokojne miejsce, otoczone zielenią, gwarantuje komfortowe warunki do organizacji wszelkiego typu przyjęć.
W skład reprezentacyjnego kompleksu pałacowego wchodzą: Pałac, Willa Parkowa, Namiot Bankietowy, 7 ha park.

Przyjęcie Weselne jest wspaniałym ukoronowaniem Zaślubin Młodej Pary.
To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci Nowożeńców jak również wszystkich jej uczestników, najbliższej rodziny i przyjaciół. Ten wyjątkowy dzień wymaga odpowiedniej oprawy i klimatu. Pałac Chojnata to niezwykłe miejsce
z duszą, przygotowane i odpowiednio wyposażone na potrzeby imprez o szczególnym charakterze. Organizujemy śluby cywilne na terenie Pałacu, pomagamy również przy organizacji ślubów kościelnych.

Zaślubiny- Te szczególne chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ceremonię zaślubin organizujemy w pałacowym parku lub wewnątrz Pałacu.

Sale Weselne- Przyjęcia Weselne do 90 osób przygotowujemy we wnętrzach pałacowych- Sala Balowa, Kominkowa, Słoneczna. Klimatyzowane i przestronne sale, taras restauracyjny, stoły okrągłe lub wspólne, gustowna zastawa, efektowne kompozycje kwiatowe, blask świec i kryształowych żyrandoli, dodają magii i pozostają na długo w pamięci Gości.
Posiadamy w swojej ofercie również przyjęcia organizowane w konwencji ogrodowej w Namiocie Bankietowym z widokiem na Pałac. Namiot, jest rozszerzeniem i uatrakcyjnieniem naszej oferty. Swoją popularność zawdzięcza współczesnej wizji przyjęć na świeżym powietrzu. Ważnym atutem jest fakt, iż nie organizujemy kilku przyjęć jednocześnie, co sprawia, że na czas przyjęcia cały obiekt jest do dyspozycji jednego Klienta i jego Gości bez dodatkowych opłat.

Menu- Proponujemy menu, starając się dopasować do różnych gustów naszych Gości. Na specjalne życzenie układamy menu dla dzieci, wegetarian, Gości na specjalnych dietach. Specjalnie dla naszych Gości, przygotowujemy degustację menu przed przyjęciem, tak by wybory okazały się trafione.

Szczegółowe informacje na naszej stronie, zapraszamy.

Typ obiektu

  • pałac, zamek

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród
  • taras

Liczba gości

  • min. ilość osób: 60
  • max. ilość osób: 300
  • ilość miejsc noclegowych: 90
  • ilość sal: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Pałac Chojnata
Imię:Katarzyna
Nazwisko:Goc
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Biała Rawska
Kod:96-230
Adres:Wola Chojnata 59

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia