Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Wesele z DRONA - filmowanie i foto z lotu ptaka, Jasło - zdjęcie 1
Wesele z DRONA - filmowanie i foto z lotu ptaka, Jasło - zdjęcie 2 Wesele z DRONA - filmowanie i foto z lotu ptaka, Jasło - zdjęcie 3 Wesele z DRONA - filmowanie i foto z lotu ptaka, Jasło - zdjęcie 4 Wesele z DRONA - filmowanie i foto z lotu ptaka, Jasło - zdjęcie 5
1 / 5

Wesele z DRONA - filmowanie i foto z lotu ptaka id:22563

Jasło, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera

Oferujemy wideofilmowanie i fotografię lotniczą z Waszego Ślubu przy użyciu DRONA. Niepowtarzalne ujęcia lotnicze, które wzbogacą Wasz film weselny!

Standardowy pakiet to ujęcia lotnicze pod domem Pana Młodego, przyjazd i uroczystość pod domem Panny Młodej, wyjazd oraz przyjazd do Kościoła, uroczystość pod Kościołem (wyjście oraz życzenia), przyjazd pod salę weselną (powitanie gości).

W ramach zlecenia wykonujemy ciekawe ujęcia panoramiczne, ujęcia otaczającego krajobrazu, bryły budynków (domów Państwa Młodych, kościoła oraz sali weselnej).

Wykonany materiał przekazujemy Waszemu kamerzyście, który wykorzystuje go przy montowaniu filmu. Ponadto wykonujemy klikuminutowy klip z podkładem audio przedstawiający w skrócie Wasz ślub.

Posiadamy wymagana uprawnienia pilota bezzałogowego statku powietrznego (VLOS) oraz pozwolenia konieczne do użytkowania drona w celach komercyjnych (w tym zgody Urzędu Lotnictwa Cywilnego).

Obszar działania: Jasło, Krosno, Gorlice, Sanok, Pilzno, Dębica i inne.

Dokładna cena usługi zależna jest od lokalizacji. Promocyjna cena z ogłoszenia dotyczy wybranych terminów w lokalizacji: Jasło i Krosno.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Jasło, , 38-200, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1847

Popularne miasta w okolicy