Zobacz zdjęcia (5)
Wesele z legendą w tle. Moje nazwisko to gwarancja najwyższej jakości!, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 1
Wesele z legendą w tle. Moje nazwisko to gwarancja najwyższej jakości!, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 2 Wesele z legendą w tle. Moje nazwisko to gwarancja najwyższej jakości!, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 3 Wesele z legendą w tle. Moje nazwisko to gwarancja najwyższej jakości!, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 4 Wesele z legendą w tle. Moje nazwisko to gwarancja najwyższej jakości!, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 5
1 / 5

Wesele z legendą w tle. Moje nazwisko to gwarancja najwyższej jakości! id:47288

Dąbrowa Górnicza, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Dlaczego ja?
30 lat doświadczenia!! Weryfikacje Ministerstwa Kultury i Sztuki, Ponad 3 tysiące!! imprez jako DJ lub konferansjer-(dyskoteki(m.in.BRAVO,TORIN O),,wesela,studniówki, koncerty gwiazd,bale,bankiety,imprezy plenerowe(Dni Miast,Dożynki itp,,) eventy zakładowe,uroczystości rodzinne itd). Ponad 100 własnych programów muzycznych w kilku telewizjach. Kilka lat w Radio Katowice -własny program muzyczny .Seria kultowych kaset Disco Torino,seria cd ,Janusz Nowak prezentuje-The Best Disco Music oraz Rave Power wydane przez firmę Snakes Music .Konferansjerka na najwyższym poziomie,kultura słowa. Każdy rodzaj muzyki.!!! Wszystko jasne?!!!
Wesela.
Nie mam fotek i filmów z wesel ,które prowadziłem,gdyż po pierwsze nie miałem nigdy czasu na to żeby to robić,a po drugie nie jest mi to do niczego potrzebne.Myślę,że klient albo mi zaufa, gdy sprawdzi kim jestem,albo nic go nie przekona.Zresztą jestem zdania ,że nikogo nie mogę namawiać do tego ,żebym to właśnie ja robił imprezę.Uważam,że każde wesele jest inne,w zależności od tego, czego oczekuje klient.Zrobiłem takich wesel bardzo dużo i nigdy nie było żadnych problemów.Zawsze goście byli zadowoleni!!Jeśli już podejmę się poprowadzenia wesela,to przygotowuję się do tego kilka tygodni,bardzo starannie.Jestem w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z klientem(najczęściej jest to młoda para).Ustalamy cały scenariusz, wszystkie szczegóły (pierwszy taniec,zabawy,rodzaj muzyki itd) .Zawsze realizuję to co ustalamy,a do tego dokładam swoje pomysły,które rodzą się w trakcie imprezy(bo przecież trzymanie się sztywno schematu nie ma większego sensu).Prawdziwy wodzirej,dj,konferansjer,obserwuje parkiet i gości i na bieżąco koryguje wszystko tak,żeby wszyscy byli zadowoleni.Na tym polega wielkość prowadzącego.Nie mogę sobie pozwolić na to,żeby zepsuć najpiękniejszy dzień w życiu tym,którzy mi zaufali.Jako osoba publiczna dbam o swoją reputację ,a więc impreza musi być dopięta na ostatni guzik.
Mam nagłośnienie i oświetlenie,które spełni oczekiwania imprezowiczów.Zawsze jest ze mną druga osoba,która czuwa nad tym,żeby nic się nie zepsuło(elektroakustyk i dj w jednej osobie) i który bez problemu może mnie zastąpić w razie konieczności.
Uprzedzam ewentualne pytania o repertuar muzyczny, jaki będzie na weselu.Proszę nigdy nie zadawać takich pytań profesjonaliście.Myśle,że przebieg mojej kariery zawodowej daje wyrażną odpowiedż.Gram każdą muzykę jaką sobie zażyczy klient.Grałem już nawet wesele rockowe,a nawet hardstylowe,bo klienci tak sobie zażyczyli.Najczęściej jednak klienci zdają się na moje doświadczenie i stwierdzają,że ja to zrobi tak,żeby bylo dobrze.Podobnie ma się rzecz z zabawami,konkursami itd.Jedni chcą,inni nie.Jedni chcą wesele tradycyjne,z przyśpiewkami,z weselną muzyką,zabawami,a inni nowoczesne ,dyskotekowe,bez zabaw.Wszystko jest do ustalenia. Podobnie jest z innym pytaniem,które czasem słyszę:czy Pan potrafi to zrobić dobrze? Litości! To tak jakbyście zamówili sobie Perfect albo Modern Talking czy Michała Szpaka lub Eleni i zadali im pytanie ,czy potrafią śpiewać.
Posiadam bezpośredni kontakt z polskimi i zagranicznymi gwiazdami,które mogą także uświetnić imprezę(w zależności od budżetu).
Chętnie zawsze odpowiem na każde pytanie mailowo,telefonicznie,a najlepiej osobiście gdyż zawsze staram się poznać klientów osobiście przed podjęciem decyzji.
Studniówki, dyskoteki (każdy rodzaj muzyki), koncerty gwiazd,bale,bankiety,imprezy plenerowe(Dni Miast,Dożynki itp,,) eventy zakładowe,uroczystości rodzinne itd).
Wszystko ,to co napisałem wcześniej,a co może dotyczyć innych imprez niż wesele- obowiązuje Każdą imprezę,którą podejmę się prowadzić-czy to jako DJ czy konferansjer,traktuję tak samo profesjonalnie.

liczba odwiedzin: 1153

Popularne miasta w okolicy