Zobacz zdjęcia (5)
Weselne Dzieci - opieka i animacje z pomysłem!, Kraków - zdjęcie 1
Weselne Dzieci - opieka i animacje z pomysłem!, Kraków - zdjęcie 2 Weselne Dzieci - opieka i animacje z pomysłem!, Kraków - zdjęcie 3 Weselne Dzieci - opieka i animacje z pomysłem!, Kraków - zdjęcie 4 Weselne Dzieci - opieka i animacje z pomysłem!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Weselne Dzieci - opieka i animacje z pomysłem! id:19774

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
693-481...

O nas

Planujecie wesele i chcecie , by przebiegało ono bez zakłóceń? Głowicie się, co zrobić z dziećmi Waszych gości? Pragniecie by ten dzień był wyjątkowy zarówno dla starszych jak i najmłodszych gości?
Zdejmiemy Wam z głowy ten problem! Zorganizujemy czas obecnym na imprezie szkrabom i sprawimy, że Wasze wesele także dla nich będzie wspaniałą zabawą! Dzięki nam rodzice będą mogli beztrosko szaleć na parkiecie,jak długo zechcą, a dzieci wesoło i bezpiecznie bawić pod naszą czujną opieką.

Zapewniamy:
Całkowitą elastyczność - uwzględniamy Wasze sugestie i konsultujemy z Wami scenariusz zabaw
Kreatywne zabawy i gry dostosowane do wieku małych gości
Zabawki i wszelkie wyposażenie potrzebne do organizacji naszych zabaw
Opiekę nad dziećmi podczas posiłku
Ułożenie dzieci do snu (opcja dodatkowa)
Co najmniej 2 doświadczone opiekunki
Dla zainteresowanych fotoreportaż z imprezy

Cały nasz zespół posiada doświadczenie pedagogiczne oraz liczne kursy i szkolenia poświadczone odpowiednimi certyfikatami.(m.in. kurs pierwszej pomocy, kurs opieki i ochrony dzieci, kurs animatora czasu wolnego) Jesteśmy energiczne, kreatywne, odpowiedzialne i doskonale zorganizowane, a przede wszystkim mamy świetny kontakt z dziećmi i uwielbiamy się z nimi bawić. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że czas wspólnej zabawy jest dla maluchów wielką radością i niezapomnianym przeżyciem.

Nasze zabawy obejmują:
zabawy integracyjne
kolorowanie i malowanie tematycznych obrazków
wykonanie laurek dla Państwa Młodych
malowanie twarzy
wydmuchiwanie mydlanych baniek
tańce i zabawy z balonami
skręcanie kolorowych baloników
zabawy z chustą Klanzy i kolorowym tunelem
poszukiwanie ukrytych skarbów
układanie tematycznych puzzli
gry i konkursy
czytanie bajek i wiele innych...

Działamy na terenie Krakowa i okolic, możliwy jest też dojazd w inne miejsca za dodatkową opłatą.
Oto kilka opinii od naszych dotychczasowych klientów :-)

"Nasze wesele już w trakcie planowania zakładało duuuuuużą ilość przygotowań związanych z upewnieniem się, że dzieciaki (których mamy sporo w rodzinach ;-)) będą się świetnie bawić i tym samym pozwolą rodzicom się pobawić. Pani Ania z „Weselnych dzieci” już od początku w trakcie kontaktu telefonicznego I mailowego wykazywała się pełnym profesjonalizmem, ale też przede wszystkim troską o dzieci. Jej rady co do tego, o co zapytać rodziców (alergie, jaki poziom "zabrudzenia" rodzice tolerują :-P, wiek dzieci itp.) były dla mnie bardzo pomocne a rodzice poczuli się pewnie, że ich pociechy będą pod dobrą opieką.
W trakcie wesela dzieci bawiły się świetnie!!!! Do tego stopnia, że nawet 5 letnia córeczka moich gości, która zazwyczaj nie odstępuje mamy na krok i zawsze zadaje ulubione pytanie wszystkich rodziców: „kiedy idziemy do domu?" , tym razem zapomniała o mamie, a kiedy w końcu zadała pytanie to szybko dodała że pyta, bo wolałaby żeby jeszcze nie szli, bo się fajnie bawi. Nie muszę tłumaczyć, że mama do tej pory wychwala nasze wesele, bo to było pierwsze wesele, na którym się wytańczyła :-D
Nasze wesele było polsko-angielskie - tak jak i dzieci - Pani Ania i inne opiekunki świetnie porozumiewały się w obu językach. Nasz bratanek do tej pory mówi ze to był "best day ever":-D

Bardzo dziękujemy za tak cieple podejście do naszych urwisów i zapewnienie niezapomnianych wspomnień. Gdybym miała planować wesele raz jeszcze to na pewno wybrałabym tak samo. Dobrze wydane pieniądze!!!! "
Marysia

"Serdecznie polecamy usługi “Weselnych Dzieci”. Jako zestresowani narzeczeni z minimalną ilością czasu na przedślubne przygotowania byliśmy zachwyceni, że szczegóły usługi można było ustalić przez mail i telefon, włącznie z tym, że to Pani Anna kontaktowała się z naszym hotelem, organizowała zasady współpracy i wszelkie przygotowania na miejscu. Najmłodsi (oraz ich rodzice!) byli zadowoleni i znakomicie się bawili. Z marudnymi i płaczącymi dziećmi Panie opiekunki również sobie świetnie poradziły. Dziękujemy za wspaniałą współpracę i ogromne ułatwienie, jakim obecność “Weselnych Dzieci” była podczas naszego przyjęcia."
Olga i Álvaro

"W czerwcu organizowałam urodziny dla swoich dwóch córeczek i z braku czasu na przygotowania postanowiłam skorzystać z usług animatorek. Wybór „Weselnych Dzieci” okazał się strzałem w dziesiątkę! Ania i Asia to prawdziwe wulkany energii i świetnych pomysłów na zabawy z dzieciakami. 3 godziny zabaw w ogrodzie minęły jak z bicza trzasnął, a obecni na przyjęciu rodzice mieli problem z wyciągnięciem swoich pociech do domu. ;-) Moja starsza córka na drugi dzień na pytanie, co jej się najbardziej podobało na urodzinach, odpowiedziała, że nie prezenty, ale „gry i zabawy” . Do tego otrzymaliśmy profesjonalne zdjęcia szczęśliwych buziek dzieci. „Weselne Dzieci” to gwarancja profesjonalnej opieki i świetnych zabaw dla maluchów!"
Magda

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
693-481...
liczba odwiedzin: 2161
Zadzwoń
693-481...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie