Zobacz zdjęcia (20)
Wez2studio - Fotografia Ślubna - Sylwia i Piotr Ziemiańscy, Kraków - zdjęcie 1
Wez2studio - Fotografia Ślubna - Sylwia i Piotr Ziemiańscy, Kraków - zdjęcie 2 Wez2studio - Fotografia Ślubna - Sylwia i Piotr Ziemiańscy, Kraków - zdjęcie 3 Wez2studio - Fotografia Ślubna - Sylwia i Piotr Ziemiańscy, Kraków - zdjęcie 4 Wez2studio - Fotografia Ślubna - Sylwia i Piotr Ziemiańscy, Kraków - zdjęcie 5
Wez2studio - Fotografia Ślubna - Sylwia i Piotr Ziemiańscy, Kraków - zdjęcie 6
1 / 20

Wez2studio - Fotografia Ślubna - Sylwia i Piotr Ziemiańscy id:52929

od 2000 do 4500 zł / całość
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
660-245...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Gratulujemy Wam decyzji o ślubie i bardzo się cieszymy, że możemy Wam przedstawić ofertę. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że wybór fotografa to nie jest łatwe zadanie dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Duet fotografów w cenie pakietu. Być może zastanawiacie się czy jest Wam to potrzebne? Naszym zdaniem to duża zaleta, która pozwala realizować plan Waszego najważniejszego dnia bez stresu i pośpiechu. Możemy realizować reportaż w dwóch miejscach na raz. Dodatkowo finalnie uzyskujemy więcej zdjęć co przekłada się na lepszy wybór dla Was. Ważnym aspektem są również dwa punkty widzenia - z męskiej i damskiej strony.

Sesja narzeczeńska często niedoceniania a naszym zdaniem bardzo istotna. Przede wszystkim możecie poznać się z nami i trochę potrenować współpracę. Nabierzecie większej pewności siebie przed aparatem i zbudujemy relację co zaowocuje jeszcze lepszymi fotografiami na Waszym Ślubie.
Dodatkowo uzyskane fotografie mogą Wam przydać się np. do dekoracji sali lub podziękowań dla rodziców. Dlatego sesja narzeczeńska jest u nas gratis w każdym pakiecie.

Szybki termin oddania zdjęć. Dla nas jest to bardzo istotne abyście na swoje zdjęcia nie musieli długo czekać. Pierwsze zdjęcia otrzymacie od nas do 48 godzin od wydarzenia, pozostałe do 30 dni.

Gwarancja satysfakcji. Z pewnością znajdziecie wiele ofert, ciężko jest się zdecydować. Dlatego nasza oferta zawiera gwarancję satysfakcji. Zrealizujemy wspólnie sesję narzeczeńską, podczas której będziecie mogli przetestować współpracę z nami. Jeżeli nie będziecie zadowoleni ze współpracy lub zdjęć możecie zrezygnować z podpisywania umowy bez żadnych kosztów czy konsekwencji i wybrać inną ofertę. Niczym nie ryzykujecie!

Nie naliczamy dodatkowych kosztów za dojazd/nocleg. Wystawiamy pełne faktury VAT.

Oferta Wez2studio

Pakiet fotografii ślubnej

od 2000 do 4500zł/ całość

Każdy z naszych pakietów zawiera sesję narzeczeńską, dwóch fotografów, krótką sesję plenerową w dniu ślubu, galerię internetową na hasło i krótki termin oddania zdjęć.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Uwielbiamy zlecenia ślubne i wszystkie emocje z nimi związane. Zawsze staramy się pokazać to na zdjęciach. Każdy kolejny ślub jest dla nas najważniejszy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wiemy o tym, że wybór fotografa ślubnego to nie jest łatwe zadanie. Dodatkowo jest to decyzja bardzo istotna, dlatego poniżej możecie zobaczyć co nas wyróżnia:

- Gwarancja satysfakcji. Z pewnością znajdziecie wiele ofert, ciężko jest się zdecydować. Dlatego nasza oferta zawiera gwarancję satysfakcji. Zrealizujemy wspólnie sesję narzeczeńską, podczas której będziecie mogli przetestować współpracę z nami. Sesję możemy zrealizować nawet rok przed ślubem. Jeżeli nie będziecie zadowoleni ze współpracy lub zdjęć możecie zrezygnować z podpisywania umowy bez żadnych kosztów czy konsekwencji i wybrać inną ofertę. Niczym nie ryzykujecie!

- Duet fotografów w cenie pakietu. Naszym zdaniem to duża zaleta, która pozwala realizować plan Waszego najważniejszego dnia bez stresu i pośpiechu. Możemy realizować reportaż w dwóch miejscach na raz. Dodatkowo finalnie uzyskujemy więcej zdjęć co przekłada się na lepszy wybór dla Was. Ważnym aspektem są również dwa punkty widzenia - z męskiej i damskiej strony. Jeżeli w trakcie przyjęcia wolelibyście mieć jednego fotografa, żeby nie płacić za dodatkowy "talerzyk" w restauracji to oczywiście nie ma problemu.

- W każdym pakiecie mamy sesję narzeczeńską i zdecydowanie polecamy ją realizować. Sesja ta sesja pozwala nam wspólnie poznać się, przetestować współpracę a Wam poczuć się pewniej przed obiektywem a efektem ubocznym są super zdjęcia, które możecie wykorzystać na przyjęciu np. do filmu ze wspomnieniami lub do wykonania jakiś prezentów na podziękowania dla rodziców.

- W dniu ślubu jeśli sytuacja na to pozwala realizujemy krótką sesję plenerową w pobliżu obiektu. Zajmuje to niewiele czasu a pozwala zatrzymać na zdjęciach emocje tego dnia

- Szybki termin oddania zdjęć. Dla nas jest to bardzo istotne abyście na swoje zdjęcia nie musieli długo czekać. Pierwsze zdjęcia otrzymacie od nas do 48 godzin od wydarzenia, pozostałe do 30 dni

- Zdjęcia otrzymujecie w formie prywatnej galerii na hasło więc możecie bez przeszkód przesłać ją do rodziny i znajomy. Nikt niepowołany nie będzie miał do Waszych zdjęć dostępu

- Ofertę dopasujemy do Waszych potrzeb więc jeśli chcecie coś zmodyfikować to na pewno się dogadamy

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Rozpoczynamy od przygotowań, jeżeli sytuacja na to pozwala lubimy być sporo wcześniej żeby na luzie pogadać, sfotografować detale i pomóc Wam przygotowaniach. Towarzyszymy Wam zazwyczaj do końca Oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każdy z naszych pakietów zawiera sesję narzeczeńską, dwóch fotografów, krótką sesję plenerową w dniu ślubu, galerię internetową na hasło i krótki termin oddania zdjęć.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Dzień ślubu to wyjątkowa chwila pełna niezwykłych emocji. Radość, śmiech, łzy wzruszenia to coś co uwielbiamy i co nas napędza.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnych aparatach firmy Nikon, dbamy o kopie zapasowe. Wasze zdjęcia będą najwyższej jakości z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Aparat sam nie robi zdjęć ale sprzęt wysokiej jakości pozwala uzyskać każdorazowo powtarzalne efekty. Dodatkowe zapasowe aparaty i akcesoria zapewniają spokój i gwarancję wykonania zlecenia. Dlatego właśnie posiadamy wszystko co niezbędne razem z odpowiednią opcją zapasową.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Fotografujemy we dwoje co daje nam duże możliwości. Możemy równocześnie fotografować przygotowania w dwóch miejscach, bez stresu i niepotrzebnego pośpiechu. Otrzymujecie również zdjęcia z dwóch punktów widzenia, męskiego i kobiecego co znakomicie się uzupełnia.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymacie od nas w trzech formach. Pierwsza z nich to prywatna galeria na hasło, którą możecie bezpiecznie udostępniać swojej rodzinie i znajomym. Druga forma to zdjęcia w pełnej rozdzielczości do pobrania na Wasz komputer, które znakomicie nadają się do wydruku. Dodatkowo przygotujemy dla Was paczkę zdjęć w rozdzielczości dostosowanej do udostępniania w mediach społecznościowych. Możecie również otrzymać ozdobny pendrive, na którym będą Wasze fotografie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Niezwykle istotne jest dla nas abyście na swoje zdjęcia nie musieli długo czekać. Pierwsze zdjęcia otrzymacie od nas do 48 godzin od wydarzenia, pozostałe do 30 dni

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, obydwoje posiadamy legitymacje potwierdzające odbycie kursu liturgicznego dla fotografów.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nasze dwa koty, koniecznie! Do tego jakieś dobre wino, kilka książek, leżaki i portugalskie ciasteczka pastéis de nata.

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Każde zdjęcie, które wywołuje uśmiech na twarzy klienta jest dla nas niezwykle wartościowe. Fotografujemy dla Was i naszym "idealnym zdjęciem" jest to, które przywoła dla Was emocje tego dnia.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Uwielbiamy przygotowania ślubne, to wspaniały czas naładowany wręcz emocjami. Oczekiwanie, wzruszenia, pierwsze spojrzenie to wspaniałe momenty.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Uwielbiamy podróże, wskażcie tylko kierunek i już szykujemy walizki.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Nasze pary bardzo lubią Zakrzówek. Jest to magiczne miejsce w samym sercu Krakowa. Ale lubimy odkrywać nowe lokalizacje a Polska jest ich pełna. Napiszcie do nas to podzielimy się naszą prywatną listą miejsc na plener ślubny.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl raczej reportażowy, nie lubimy się rzucać w oczy. Jeżeli jednak jakąś rzecz możemy poprawić lub zaaranżować bez szkody dla uroczystości to z pewnością Wam podpowiemy.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Bądźcie sobą i cieszcie się tym dniem. Zaakceptujcie również, że prawdopodobnie nie wszystko wyjdzie idealnie. W dniu wesela trzeba po prostu odpuścić drobnostki i pozwolić porwać się zabawie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Obydwoje płynnie posługujemy się językiem angielskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście możemy dla Was przygotować indywidualną ofertę. Mamy jednak pewne elementy, z których nie chcielibyśmy rezygnować i Wy również nie powinniście. Zapraszamy do kontaktu, wpadnijcie na kawę lub zadzwońcie do nas. Na pewno się dogadamy.

Opinie Wez2studio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wez2studio

Nazwa firmy: Wez2studio
NIP: 6792837276
Imię i nazwisko: Piotr Ziemiański
Adres: Kraków, ul. Myśliwska 59, 30-718, woj. małopolskie
660-245...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 791
Zadzwoń
660-245...
Napisz

Popularne miasta w okolicy