White Wolf Studio Fotografia Ślubna id:17900

Oferta
Dodaj do plannera

Nazywamy się Patrycja i Michał Wilk. Fotografia to nie tylko nasz zawód, ale też nasza pasja. Oboje jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku fotografia. Na co dzień zajmujemy się fotografią produktową, reklamową i grafiką. Reportaże ślubne fotografujemy już od pięciu lat. W naszej pracy łączymy doskonały warsztat techniczny z kreatywnymi pomysłami. Do każdego ślubu staramy się podejść ze świeżym spojrzeniem i nie trzymać się utartych schematów. Uciekamy od pozowanych zdjęć na rzecz prawdziwego fotoreportażu, pozwalającego uchwycić prawdziwe emocje. Nie reżyserujemy wydarzeń, tylko obserwujemy i chwytamy chwile.

Oczywiście zawsze fotografujemy we dwoje, na dwa aparaty, dzięki czemu możecie mieć pewność, że nie umknie nam żaden ważny moment:)

Mieszkamy w Poznaniu, ale jesteśmy do dyspozycji w każdym innym miejscu w Polsce i na świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio:)

Patrycja i Michał

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / całość

Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie do każdej Pary. To od Państwa zależy z czego będzie się składał nasz fotoreportaż. W pełnym zakresie obejmuje on przygotowania, ceremonię, wesele (do oczepin) i plener.

Efekt końcowy naszej pracy dostają Państwo w formie cyfrowej na pendrivie w ozdobnym etui. Wszystkie zdjęcia poddajemy obróbce. Za każdym razem staramy się oddać w Państwa ręce jak najwięcej pięknych fotografii.

Na życzenie Pary wykonujemy także tradycyjne albumy lub nowoczesne fotoksiążki.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

White Wolf Studio Fotografia Ślubna
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Data dodania: 28-12-2015
Liczba odwiedzin: 290

Nowe ogłoszenia