Zobacz zdjęcia (5)
White Wolf Studio Fotografia Ślubna, Poznań - zdjęcie 1
White Wolf Studio Fotografia Ślubna, Poznań - zdjęcie 2 White Wolf Studio Fotografia Ślubna, Poznań - zdjęcie 3 White Wolf Studio Fotografia Ślubna, Poznań - zdjęcie 4 White Wolf Studio Fotografia Ślubna, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

White Wolf Studio Fotografia Ślubna id:17900

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Nazywamy się Patrycja i Michał Wilk. Fotografia to nie tylko nasz zawód, ale też nasza pasja. Oboje jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku fotografia. W naszej pracy łączymy doskonały warsztat techniczny z kreatywnymi pomysłami. Do każdego ślubu staramy się podejść ze świeżym spojrzeniem i nie trzymać się utartych schematów. Uciekamy od pozowanych zdjęć na rzecz prawdziwego fotoreportażu, pozwalającego uchwycić prawdziwe emocje. Nie reżyserujemy wydarzeń, tylko obserwujemy i chwytamy chwile.

Oczywiście zawsze fotografujemy we dwoje, na dwa aparaty, dzięki czemu możecie mieć pewność, że nie umknie nam żaden ważny moment:)

Mieszkamy w Poznaniu, ale jesteśmy do dyspozycji w każdym innym miejscu w Polsce i na świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio:)

Patrycja i Michał

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Oboje studiowaliśmy fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, więc od początku swoją przyszłą karierę zawodową łączyliśmy z fotografią. Pierwszy ślub mieliśmy przyjemność fotografować jeszcze w czasie studiów i najzwyczajniej w świecie od razu się nam ta praca spodobała. Powodów jest wiele, ale z technicznego punktu widzenia, podobało nam się, że fotografia ślubna łączy w sobie wiele dziedzin fotografii – od zdjęć reportażowych, przez aranżacje martwej natury, portrety, aż po sesje plenerowe. Dzięki temu cały czas mamy poczucie, że rozwijamy swój warsztat i spełniamy się kreatywnie:)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Jesteśmy małżeństwem, więc najbardziej lubimy to, że możemy pracować razem, wspólnie spędzając czas. Nakręcamy się nawzajem energią, pomysłami, jesteśmy jak dobrze naoliwiona kreatywna maszyna:) A poza tym kochamy w naszej pracy, to że co weekend jesteśmy w innym mieście, poznajemy innych ludzi i fotografujemy nowe miejsca. Każdy ślub jest inny, nie ma miejsca na nudę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Wartości zdjęcia ślubnego nie da się ocenić przez pryzmat walorów technicznych. Naszym zdaniem jest to rodzaj pamiątki, która nabiera wartości wraz z upływającym czasem. Za dziesięć, dwadzieścia lat będzie się na te fotografie patrzeć zupełnie inaczej niż dziś. Paradoksalnie najbardziej wartościowy może być, nie oszałamiający kadr z sesji plenerowej, ale na przykład proste wspólne zdjęcie z Babcią.

Opinie White Wolf Studio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt White Wolf Studio

Nazwa firmy: White Wolf Studio
Imię: Patrycja 
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2088

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Popularne miasta w okolicy