Zobacz zdjęcia (5)
Wideo & Foto Studio Izabella, profesjonalnie i z pasją, Częstochowa - zdjęcie 1
Wideo & Foto Studio Izabella, profesjonalnie i z pasją, Częstochowa - zdjęcie 2 Wideo & Foto Studio Izabella, profesjonalnie i z pasją, Częstochowa - zdjęcie 3 Wideo & Foto Studio Izabella, profesjonalnie i z pasją, Częstochowa - zdjęcie 4 Wideo & Foto Studio Izabella, profesjonalnie i z pasją, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Wideo & Foto Studio Izabella, profesjonalnie i z pasją id:7439

Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
608-212...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi multimedialne od 2000 roku. Realizujemy w dużej przewadze produkcję filmów okolicznościowych oraz fotografię reportażową i plenerową (takich jak, śluby, wesela, komunie studniówki itp.)

Oferujemy usługi na wyjątkowym poziomie. Pragniemy dopasować nasze możliwości do wyobraźni i gustu zainteresowanych. Zaufało nam wielu Klientów! Używamy w pełni profesjonalnego sprzętu, czego dowodem są efekty naszej pracy. Nasza kreatywność w tworzeniu, jest rozciągnięta do granic ludzkiej wyobraźni. Rejestrując obraz zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby gotowy materiał w pełni zadowolił Państwa oczekiwania. Uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas.

Tworzymy zespół kompetentnych, wykształconych i ambitnych młodych ludzi, gotowych sprostać najwyższym wymaganiom. Nasze filmy są w pełni profesjonalne od strony technicznej, a fotografie pokazują rzeczywistość i pomagają zatrzymać w pamięci najważniejsze chwile Państwa życia.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Częstochowa, , 42-200, woj. śląskie
608-212...
liczba odwiedzin: 4993
Zadzwoń
608-212...
Napisz

Popularne miasta w okolicy