Wideo & Foto studio-izabella id:7439

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi multimedialne od 2000 roku. Realizujemy w dużej przewadze produkcję filmów okolicznościowych oraz fotografię reportażową i plenerową (takich jak, śluby, wesela, komunie studniówki itp.)

Oferujemy usługi na wyjątkowym poziomie. Pragniemy dopasować nasze możliwości do wyobraźni i gustu zainteresowanych. Zaufało nam wielu Klientów! Używamy w pełni profesjonalnego sprzętu, czego dowodem są efekty naszej pracy. Nasza kreatywność w tworzeniu, jest rozciągnięta do granic ludzkiej wyobraźni. Rejestrując obraz zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby gotowy materiał w pełni zadowolił Państwa oczekiwania. Uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas.

Tworzymy zespół kompetentnych, wykształconych i ambitnych młodych ludzi, gotowych sprostać najwyższym wymaganiom. Nasze filmy są w pełni profesjonalne od strony technicznej, a fotografie pokazują rzeczywistość i pomagają zatrzymać w pamięci najważniejsze chwile Państwa życia.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

608-212...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Wideo & Foto studio-izabella
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200
Data dodania: 17-01-2012
Liczba odwiedzin: 2198

Polecamy

Nowe ogłoszenia